Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 14 mesajdan 1 ile 14 arası

Konu: et9000 emu kurma

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    417091

et9000 emu kurma

Arkadaşlar merhaba et9000 de emunun nasıl kurulacağı konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi breave123 Mesajı Göster
    Arkadaşlar merhaba et9000 de emunun nasıl kurulacağı konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

Arkadaşlar gördüğüm kadar ile neredeyse tüm imagelerde server veya emu paneli yokluğu yüzünden kimi arkadaşlar emu kurmakta ve çalıştırmakta zorlanıyorlar bundan dolayı sizlere bu konuda yardımcı olmak için bu başlığı attım ki emu kuramayan kalmasın.Cihazın emu paneli varmış yokmuş sizi artık ilgilendirmesin.

1.Cihazımıza Glass System Utility pluginsini kuruyorsunuz.Bu pluginsi bütün imagelerde denedim ve hiç sorun yaratmıyor.Yani her imagede çalışır.
    Bunu nereden buluruz deyenler bu linkten son versiyonunu indirebilirler

2.Cfg dosyanızı etc klasörüne kopyalayın

3. Pluginsi kurduktan sonra eklentilerden bunu çalıştırıyoruz ve aşagıdaki resimde görünen ekran geliyor. Buradan ' Universal Cam Menager' seçiyoruz

Karşımıza EMU softcam setap ekranı geliyor

Buradan istediğinz sofcam ve card server seçip OK tuşuna basıp işleminiz bitiyor.Ne kadar stabil çalıştığınada inanamıyacaksınız.Bütün güncel emular mevcuttur

rodop adlı arkadaşımızdan alıntıdır.
    Düzenleyen 31121964 : 25-08-2012 at 16:11

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    417091

merhaba eklentiyi indirmek istediğimde kullanıcı adı ve şifre istiyor. direk indircek link varmıdır ? teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

merhaba eklentiyi indirmek istediğimde kullanıcı adı ve şifre istiyor. direk indircek link varmıdır ? teşekkürler
    kardeş ne yazılım kullanıyorsun?hem ts panelden indirebilirsin.hemde indirilecek eklentilerden.birde oralara bak.gündelide 5.09 olacak bilginize.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    417091

ts panelden yüklemeye çalıştım. 2.44 vardı. Ancak bu eklenti bulunamadı diyor. Ayrıca open pli kullanıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

ts panelden yüklemeye çalıştım. 2.44 vardı. Ancak bu eklenti bulunamadı diyor. Ayrıca open pli kullanıyorum.
    kardeş,tspanelde addons bölümüne gir oradadaki satırları aç ve incele.hem tspanelin 6.3 güncel onuda yenile dediğim satırlardada gsu nun 5.09 olan güncel versiyonunu bulabilirsin.kolay gelsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 31121964 Mesajı Göster
    kardeş,tspanelde addons bölümüne gir oradadaki satırları aç ve incele.hem tspanelin 6.3 güncel onuda yenile dediğim satırlardada gsu nun 5.09 olan güncel versiyonunu bulabilirsin.kolay gelsin
    GSU Full ver. 5.07
    GSU Full ver. 5.07

- fix hdd state (animated icon-system info)
    - fix hdd temperature (system info)

update is available online

thx shamann

İndir : GSU Full ver. 5.07

berkenkey ustadan alıntıdır
    Düzenleyen 31121964 : 26-08-2012 at 17:55

New Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583497

xtrend 9000 model cihaz var bende su an fakat ilgili dosyayı kurmama rağmen cihazın menülerinde çıkmıyor. Herhangi bir destek rica etsem. GSÜ 5.11 yükledim ve openpli 3 kullanıyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583497

Burada belirttiğiniz gibi her şeyi yaptım fakat hiç bişeyler olmadı. Neden acaba eksik yaptıgım birşey mı var ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Newbie2012 Mesajı Göster
    Burada belirttiğiniz gibi her şeyi yaptım fakat hiç bişeyler olmadı. Neden acaba eksik yaptıgım birşey mı var ?
    bununla ilgili menüyü mavi tuşa bastığınızda ekrana gelen panel üzerinden görebilirsiniz?ordanda emu softcam setap bölümüne gelerek 0 tuşu ile indirip ok.le.kolay gelsin..

New Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583497

Kardeşim çok teşekkür ederim.
    Universal Cam Manageri kurdum ve ilgili tüm cam'leri indirdim. Ondan sonra menüden softcam kismindan camları etkisiz konumuna getirdim ve cihazı yeniden başlattım. Cccam 2.3 açılıyor ve aktif konumuna geliyor fakat helassat' taki biss şifreli kanallar acilmiyor. Ayrıca i****o2 emu ile açılan bul*at kanallarından ancak bir iki tanesi açılıyor ve çok sikintililar, yani bir açılırsa ondan sonra acilmiyor. UCM' mi TS panelinden kurabildim çünkü FTP ve Telnet ile kurmaya denedim ama cihazda çakışma oluyordu. İlgili dosya enigma2/plugins/extensions klasoründeymiş ve kurulum yapmıyordu.
    Çözüm olarak sadece TS panelini buldum. Hellasat taki biss kanalari açabilmem için ne yapmam lazım bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2011
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    567938

arkadaşım,çok hellasat uydusuyla işim yok.sadece bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışıyorum.bende yeniyim.formu biraz araştırırsan her konuda bilgi var.kolay gelsin..sana bir link vereyim ordan araştır.

New Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583497

Teşekkürler.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    571085

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 31121964 Mesajı Göster
    Arkadaşlar gördüğüm kadar ile neredeyse tüm imagelerde server veya emu paneli yokluğu yüzünden kimi arkadaşlar emu kurmakta ve çalıştırmakta zorlanıyorlar bundan dolayı sizlere bu konuda yardımcı olmak için bu başlığı attım ki emu kuramayan kalmasın.Cihazın emu paneli varmış yokmuş sizi artık ilgilendirmesin.

1.Cihazımıza Glass System Utility pluginsini kuruyorsunuz.Bu pluginsi bütün imagelerde denedim ve hiç sorun yaratmıyor.Yani her imagede çalışır.
    Bunu nereden buluruz deyenler bu linkten son versiyonunu indirebilirler

2.Cfg dosyanızı etc klasörüne kopyalayın

3. Pluginsi kurduktan sonra eklentilerden bunu çalıştırıyoruz ve aşagıdaki resimde görünen ekran geliyor. Buradan ' Universal Cam Menager' seçiyoruz

Karşımıza EMU softcam setap ekranı geliyor

Buradan istediğinz sofcam ve card server seçip OK tuşuna basıp işleminiz bitiyor.Ne kadar stabil çalıştığınada inanamıyacaksınız.Bütün güncel emular mevcuttur

rodop adlı arkadaşımızdan alıntıdır.
    kurulumu yukarıda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz ya da arkadaşımızın verdiği dosyayı boş bir flaş diske atıp cihaza takın eklenti bulundu yükleyeyim mi diye soracak evet i seçin o şekilde de yükleyebilirsiniz.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı