Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: LG 55lm620s cızırtı problemi

Starting Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    350788

LG 55lm620s cızırtı problemi

mrb arkadaşlar, kendinden uydu alıcılı tv yi kullanıyorum. sesi 10 seviyesinden yükseltince bariz şekilde rahatsız edici cızırdama yapıyor tv. bu ses sanki arkasındaki teneke platformdan geliyor gibi. konnektör ile alakası olabilir mi? yardımlarınızı rica ediyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4780

mrb
    Bende 42'' olan modelinden var..Sanki,bazen bende de yapıyor gibiydı,ses ayarlarından ''standart'' ı ''canlı'' olarak değiştirdim..Bir nebze düzeldi..
    Rast gelsin

Senior Member
    Giriş Tarihi
    17-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    41439

Hocam bende LW650S var ben hiç sıkıntı yaşamadım ama uydu kablosunu çıkartıp denedinmi çızırtının kaynağını bulmak adına.
    Topraklama kaynaklı olabilir bu durumda korumalı prizle yada yine kormalı prize uydu kablosunu girdi-çıktı yaparak çözülebilir.

Edit: Ben korumalı priz kullanıyorum
    Düzenleyen ahmeta : 27-08-2012 at 21:21

Starting Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    350788

ürünü iade ettim beyler, ama uydusu zaten içinde olduğundan uydu için ayrı bir fiş girişi yok. topraklanmayla ilgili olduğunu sanıyorum aynı problemi usbden müzik dinlerkende yapıyordu. zırr zırr teneke zırıldaması acayip üst seviyedeydi. tüm ayarlarda çeşit çeşit yapıyordu. tüm ses ayarlarını minimuma ve surround sistemleri kapatınca ses bir nebze düzeliyordu ama bu seferde sesi 100 e getirsende normal seviyede duyulduğu için oda işe yaramıyordu. bende iade ettim. bugün yarın kabul olur inşallah ve kurtulurum lg den.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    17-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    41439

Hayırlı olsun inşallah iadeniz kabul olur.
    Yeni alacağınız TV ile korumalı priz kullanmanızı tavsiye ederim, topraklama problemini bende yaşamıştım.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı