Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Keyif Paketleri

 1. #1
  Average Member
  Giriş Tarihi
  29-07-2006
  Mekan
  54 Sakarya
  Yaş
  37
  Mesajlar
  268
  Kan Grubu
  0 Rh ( + )
  Üye No
  245144

  Keyif Paketleri

  1 adet spor keyif paketi üyeliğim var. bu paketi değiştirmeyi veya üzerine ek paket almayı düşünüyorum. Bugün yukarıdaki gibi bir tablo hazırlayıp paketler arasında kıyaslama yaptım. Tablodan aslında beraber tartışabileceğimiz konular olduğunu düşünüyorum.

  Sonuç olarak verilen 4 tl'ye karşılık;

  - Müzik ve eğlence paketinde diğer paketlere göre daha fazla sayıda sd kanal veriliyor. (10 kanal) Spor paketinde ise sadece 3..
  - Belgesel paketinde 1, müzik ve eğlence paketinde 1, spor paketinde 4 adet hd kanal veriliyor.
  - Pakete üye olunmasa bile 3 farklı hd belgesel kanalı izlenebiliyor. Üye olunursa müzik paketinde 1, belgesel paketinde 1 hd kanal eklenildiği düşünülürse bu rakamın oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.
  - İçerik olarak üye olunduğunda spor paketinin sd olarak, belgesel paketi ve müzik eğlence paketinin hd olarak doyurucu olmadığını düşünüyorum. Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz..

  Bence digitürk bu yeni sd spor kanalları, hd müzik ve belgesel kanalları getirterek içerikleri biraz daha dolu hale getirmeli.

 2. #2
  Banned Member
  Giriş Tarihi
  15-06-2012
  Mekan
  39 Kırklareli
  Yaş
  45
  Mesajlar
  331
  Kan Grubu
  0 Rh ( + )
  Üye No
  580884

  Yukarıdaki tabloların benim için hiçbir önemi yok!

  Türksat'ım varken çocuklarım CARTOON ve DİSNEY kanallarını BEDAVA olarak izliyordu. Üstelikte en çok izledikleri kanallardı. Dijitürk'e üye oldum, parasını da yatırdım ama bu kanalları şifrelemişler ve ayrı pakete koyup ayrıca ücret istemişler. Dolayısıyla Dijitürk'e abone oldum ama çocuklarımın en sevdiği 2 kanaldan mahrum bıraktım. Zaten bedava yayına DT ek para isteyince para ödeyerek aldığım DT malesef benim ve çocuklarım için memnuniyetsizlik yarattı.

  Şimdi böyle bir tablo da şu paket iyi, bu kötü demek yanlış olur. Süper Lig maçları dışında Dijitürk'te izlenecek birşey yok kanımca. Süper Lig'de para ödenerek izlenecek kalitede bir lig değil; hele ki şike olayının örtpas edilmesinden sonra TRTSPOR'daki özetlerini bile izlemiyorum.
  Düzenleyen uysalistan : 23-08-2012 at 19:28

 3. #3
  Member
  Giriş Tarihi
  30-06-2010
  Mekan
  17 Çanakkale
  Mesajlar
  215
  Üye No
  535372

  Turksat üzerinde şifresiz yayın yapan kanalları şifrelemesi Digiturk'e yakışmıyor. Benzer bir durum Euronews için de geçerli, AB'nin kanalını şifrelemişler, Turksat ve Hotbird'de şifresiz yayın yapan bir kanal. Keza Rai Uno, BBC World gibi bir kaç kanal daha Hotbird uydusunda şifresizken Digiturk platformunda şifreli.
  Platformlar kendilerine özel içerikleri şifreleyip para kazansınlar.

  Keyif paketleri konusunda Müzik-Eğlence ve Spor paketi var bende. Müzik-Eğlence ve Belgesel'i değiştirmeyi düşünüyorum. Fx, Mezzo ve MTV live HD'yi arasıra açıyorum ama diğer tarafta da History HD, Discovery Cha ve Animal Planet var. Dolayısıyla onu denemeye karar verdim. Ama bir türlü geçemiyorum online işlemlerden, sorun vardı sanırım son zamanlarda.
  Düzenleyen feyy1323 : 26-08-2012 at 00:57

 4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuda cevap yazamazsınız
 • Eklenti yapamazsınız
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
 • BB Kodları Açık
 • Smiley'ler Açık
 • Resim Kodları Açık
 • Video Kodları Açık
 • HTML Kodları Kapalı