Merhaba arkadaşlar öncelikle bayramınız mübarek olsun hayırlı bayramlar geçirmenizi dilerim.
Bayramdan sonra evi boyamayı düşünüyorum;İ Bu konundada aklıma takılanlar var tecrübersi olanlar yardım edebilrse sevinirim. Evin duvarları alcısız sıva üzerine boya şeklinde boyanmış yaklaşık 3 yıllık boya çok fazla pürüz yok fakat çok düz de değil bağzı yerlerde var yamukluklar galiba boyamadan önce zımparalamışlar baya bi. Benim sorum saten alıçı veya macun çekmeyi düşünüyorum saten alcı ev deniz kenarı nemden atar filan dediler macunda iyi olurmu bilmiyorum elimden boya işleri filan gelirde böyle alçı macun işleri hiç yapmadım boya olarak dyo düşünüyorum ya dinamik yada nano bunlardada karar veremedim. Tecrübeli olanlar daha önce yapmış olanlar varsa yardım ederse sevinirim.
Ayrıca birde evin büyün her yeri laminat parke yanlızca 30mt2 bir oda masif oluyo herlade çilalanan parkeden bunuda değerlendirmek iştiyorum zımpara yapıp çila çekmek istiyorum Bt-Rs 420E Egzantirik Zımparama makinesini almayı düşünüyorum bu makineyle duvarda zımparalaya bilirmiyim daha önce benzeri bir şey kullanan varmı. Hiç macun ve saten alçıyla uğraşmayıp duvarı direk bunla zımparalayıp boyasam nasıl olur.?