Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Video Boyutu Kü.ültme için Program

Supervisor
    Giriş Tarihi
    20-11-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    401172

New Icon22 Video Boyutu Kü.ültme için Program

Arkadaşlar HD filmlerin boyutunu küçültecek program arıyorum fakat bu işlem sırasında film eger turkce-ingilizce ise ses dillerinide aynen aktaracak bişey olması tercihim cunku handbrake diye bi prgram var cok iyi iş goruyor aslında ama film cift dilse dillerde birini işlem sonunda siliyor yada işlemiyor. yani kısaca indirdigim filmde alt yazı dil vs ne varsa kuculttugumde de aynen bu sekilde olacak bi prıgram var mı acaba?
    Düzenleyen Beck's : 19-08-2012 at 19:20

New Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    553344

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Beck's Mesajı Göster
    Arkadaşlar HD filmlerin boyutunu küçültecek program arıyorum fakat bu işlem sırasında film eger turkce-ingilizce ise ses dillerinide aynen aktaracak bişey olması tercihim cunku handbrake diye bi prgram var cok iyi iş goruyor aslında ama film cift dilse dillerde birini işlem sonunda siliyor yada işlemiyor. yani kısaca indirdigim filmde alt yazı dil vs ne varsa kuculttugumde de aynen bu sekilde olacak bi prıgram var mı acaba?
    ARKADASIM bende handbrake kullanıyorum yapacagın ıs cok basıt eger kucultme yapacagın dosya m2ts yada ts dosyası ıse TSU MIXER,mkv yada mp4 formatında ıse mkv merge ıle once vıdeo nun kullanacagın ses lerını bır yere cıkar daha sonra kucultme yapaagın sırada handbrake te ses bolumunde hıcbır sey ısaretleme bu sekılde dosyanı kucult

sonrada ufaltılmıs dosya sessız olaccagı ıın daha evvel cıkartmıs oldugun ses dosyalarını tsumxer yada mkv merge ıle ılave et olsun bıtsın:ok:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı