Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: Türksatta yabancı müzik kanalı kalmadı

Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2012
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    577514

Türksatta yabancı müzik kanalı kalmadı

Eskiden metro+, mtv türkiye vardı şimdi ise sadece dream ve nr1 ama bu kanallarda çoğu kez türkçe şarkı yayınlıyor ve müzikten daha çok programlara ve reklamlara yer veriyorlar...

Sanırım ülkemizde çok izleyici kitlesi yok yada yabancı müzik kanalları patronuna fazla para kazandırmıyor felan?

türksat son yıllarda daha çok chat ve gereksiz kanallarla doldu bence...

konu yanlış yere açmamışımdır umarım
    Düzenleyen Jamesx : 19-08-2012 at 00:36

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2009
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    509031

haklısın ama mevcut kanallardaki kliplerde sansürlü(nr1-dream) bu kanallar eskiden çok iyilerdi şimdilerde çöp kanallardan farkları yok zaten bu yüzden ikisi de digitürkten çıkartıldı.Doğru düzgün bir grup çıkıp da hit müziği takip edebilen ,temiz ekranlı,mümkünse yabancı lisanslı bir müzik kanalı açamadı.:badprv:

Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2012
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    577514

D-smartta hiç yabancı müzik kanalı yok. Bana d-smart kampanyası teklifi gelmişti ama baktım sinema, futbol, belgesel kanalları var ama yabancı müzik kanalları yok. İşime yaramaz ki o zaman...

Şöyle gün boyu hd yayın yapan ve alt yazı vs. olmadığı temiz ekranlı bir müzik kanalı olsa güzel olurdu
    Düzenleyen Jamesx : 20-08-2012 at 11:37

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

nr1 4:3 .çok reklam var .sadece yabancı değil.(niye nr1 türk açtılarsa artık)
    hotbirde eska 4fun tv felan var onlara bakıyorum.
    dsmartın trace hd felan getirmesi lazım oda olmadı dream hd

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-05-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    12832

Rtük bazı klipleri ****** icerikli olarak görüyor ve bu yüzden bu kliplerden dolayı yasaklıyor ancak yazı ile gecen ve kayan yazılara nedense yasak getirmiyor yok arkadas olalim yok söyledir gibi..
    Düzenleyen pamuk : 19-08-2012 at 10:43

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2009
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    509031

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pamuk Mesajı Göster
    Rtük bazı klipleri ****** icerikli olarak görüyor ve bu yüzden bu kliplerden dolayı yasaklıyor ancak yazı ile gecen ve kayan yazılara nedense yasak getirmiyor yok arkadas olalim yok söyledir gibi..
    dream tv ve nr1 rtük frekansında değişime gitmeli örneğin haber,çocuk,alışveriş yada dini kanal olabilir sonuçta bu tarz kanallar yok denecek kadar az ceza alıyorlar ya da hiç almıyorlar mevcut kanallar(nr1-dream) ofcomdan lisans alabilirler uydu ve platformdan yayın yapabilirler rtük sorun değil sorun ise çözümü var ama harika medya yöneticilerimiz anca ofcomdan aldıkları lisansları chat kanalları için kullanıyorlar:crashs:
    Düzenleyen Ocean_IQ : 19-08-2012 at 14:24

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-08-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24853

astra 19 da mtv emu ile izlenebilmekte. turksatta mtv turkey açılsa ıyı olur

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    268067

turksatta bunu beklemk biraz fazlaca iyimserlik olur zaten yabncı müzik dinleycekler mecburen başka uydulara yöneliyor..

dream ise asla dream değil yani çok kötü diyebilirim nr1 ise vasat..

günümüzde müzik kanalı dediğin hem görüntü kalitesi ses kalitesi ayrıca içeriği ile tatmin edici olmak zorunda..

türksata kolay kola bu standartlarda müzik daha doğru ifadeyle yabancı müzik kanalı gelmez düşüncesindeyim...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    284634

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Jamesx Mesajı Göster
    Digiturk ve d-smartta hiç yabancı müzik kanalı yok. Bana d-smart kampanyası teklifi gelmişti ama baktım sinema, futbol, belgesel kanalları var ama yabancı müzik kanalları yok. İşime yaramaz ki o zaman...

Şöyle gün boyu hd yayın yapan ve alt yazı vs. olmadığı temiz ekranlı bir müzik kanalı olsa güzel olurdu
    digitürkte nasıl yabancı müzik kanalı yok diyosun anlamadım peki bu kanallar ne mtv mtv live hd mcm top mezzo vh1 bunlar yabancı klipler yayınlamıyomu

Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2012
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    577514

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ertuğrul ipek Mesajı Göster
    digitürkte nasıl yabancı müzik kanalı yok diyosun anlamadım peki bu kanallar ne mtv mtv live hd mcm top mezzo vh1 bunlar yabancı klipler yayınlamıyomu
    pardon evet digitürkte var. d-smartta yok.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-10-2005
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    138728

Astrada MTV ler Emu izleniyor sanırım .. Ama Türkiye nin Her yerinde de Çekmiyor .. Astradaki Müzik Kanalları Beni Fazlası ile Tatmin ediyor .. MTV'ler Dışında M6 Music HD,M6 Music Club,M6 Music Black,NRJ Hits,MCM,MCM Top,Direct Star,Trace Urban,Trace Tropical .. Ama Bunlar CCCam ile izleniyor .. Türksatta Radyolarda olmasa Yabancı Müzik dinleyecek Güzel bi Kanal yok Dream de NR1 de Vasat bana göre ..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2012
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    577514

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ibrahim_891 Mesajı Göster
    Astrada MTV ler Emu izleniyor sanırım .. Ama Türkiye nin Her yerinde de Çekmiyor .. Astradaki Müzik Kanalları Beni Fazlası ile Tatmin ediyor .. MTV'ler Dışında M6 Music HD,M6 Music Club,M6 Music Black,NRJ Hits,MCM,MCM Top,Direct Star,Trace Urban,Trace Tropical .. Ama Bunlar CCCam ile izleniyor .. Türksatta Radyolarda olmasa Yabancı Müzik dinleyecek Güzel bi Kanal yok Dream de NR1 de Vasat bana göre ..
    Astra 19,2'de mi? bir de cccam ve emu nedir bilmiyorum ama araştırmam lazım...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı