Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: chipbox media player sınıfta kaldı!!!

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    413458

New Icon13 chipbox media player sınıfta kaldı!!!

:badprv:daha fazlasını bulurum diye chipbox aldım.eski uydu alıcım x3 turbo hd'den bile kötü çıktı. media player dosyaları gösteriyor ama açmıyor. elimde toshiba 1 tb hdd var içerisinde yaklaşık 500 gb'lık avi,mp4,mkv,divx v.s. film ve müzik dosyaları var. x3 turbo da bunları sorunsuz izlerken chipboxda izleyemiyorum. biliyorum yazılımla düzelebilir bu durum.çünkü turbo hd cihazımdada v31 yazılımından sonra çalışmıştı bu tip medya dosyaları. hdd'yi biçimlendirdim.nfst iken exfat yaptım.yine çalıştırmadı chipbox.
    chipbox kutusuna koyup x3 turboyu yeniden taktım tv'ye.
    ayrıca bu iki uydu alıcınında diseqc motor kullanımıyla ilgili sıkıntıları var.bir türlü tam randımanlı çalıştırmıyor motoru.
    umarım ustalar bir çözüm bulurlar.
    Düzenleyen BANDİAGARAX : 18-08-2012 at 19:22

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

aman aman uzak durun bendede sorunlu. Yeni frekans değiştiriyor yeni biss ayarlıyamıyorum. Biss ayarlarken donuyor. Dolaba attım duruyor. Hasta oldum dellendim hala çözemedim. Aldığını pişmanım. Bir daha almam. Ben bile camdan bile atabilirim. NEXT & NEXT STAR kullanıyorum memnunum ordada zoomlanıyor. Altyazılı cıkmıyor bende pc yi tv ye bağladım rahatım.

Hiçbirini yaramıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2008
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    430363

Ben ise çok memnunum.
    Kaliteli görüntü.
    Hızlı kanal geçişi...
    Hızlı ağ bağlantısı...
    Eklentiler...
    Gayet memnunum...
    Medya Player istiyorsan Turbo Fx HD 2 alacaksın...
    Saygı ve muhabbet ile....
    Düzenleyen veliyıldırım : 18-08-2012 at 19:39

Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2005
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    77348

uydu olarak cok kaliteli cihaz media özelliği için almadım asıl görevi olan uydu yayını için aldığımdan gayet cokbaşarılı bir cihaz media için ayrı bir set+ses sistemi aldım linux tabanlı cihazlarla kıyasladığımda fiyat ve destek bakımdan cok kaliteli bir cihaz Kaliteli görüntü.
    Hızlı kanal geçişi...
    Hızlı ağ bağlantısı...
    Eklentiler.. de cabası ayrı bir tat ve kayif sanki tatlımın üzerine son nokta çilek gibi oldu.. motorlu canak için fikrim yok çünkü kullanmıyorum telefon acıp bir bilgi aldınız mı acaba kesinlikle yardımcı olunacağı kanatindeyim saygılarımla

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BANDİAGARAX Mesajı Göster
    :badprv:daha fazlasını bulurum diye chipbox aldım.eski uydu alıcım x3 turbo hd'den bile kötü çıktı. media player dosyaları gösteriyor ama açmıyor. elimde toshiba 1 tb hdd var içerisinde yaklaşık 500 gb'lık avi,mp4,mkv,divx v.s. film ve müzik dosyaları var. x3 turbo da bunları sorunsuz izlerken chipboxda izleyemiyorum. biliyorum yazılımla düzelebilir bu durum.çünkü turbo hd cihazımdada v31 yazılımından sonra çalışmıştı bu tip medya dosyaları. hdd'yi biçimlendirdim.nfst iken exfat yaptım.yine çalıştırmadı chipbox.
    chipbox kutusuna koyup x3 turboyu yeniden taktım tv'ye.
    ayrıca bu iki uydu alıcınında diseqc motor kullanımıyla ilgili sıkıntıları var.bir türlü tam randımanlı çalıştırmıyor motoru.
    umarım ustalar bir çözüm bulurlar.

Cihazın zaten DIVX MKV oynatma özelliği yok. Media player için Turbo HD2 alacaksınız.
    Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı