Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: 6400 HD de sorun

New Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    496958

6400 HD de sorun

cihazı yeni aldım.
    1. yakın mesafeden izlendiğinde sd yayınlar çok pixelleşiyor. 4:3, 16:9, letter, tam ekran ayarlarından hangisi en uygunudur sd için? ve hdmi ayarı 1080i mi olmalıdır? televizyon hd ready özellikli.
    2. yayını izlerken, veya bazen menüdeyken görüntü ve ses bir saniyeliğine gidiyor, ekran kararıyor, sonra geri geliyor. geri geldiğinde sağ üstte televizyonu açınca vs. çıkan hdmi 16:9 yazısı çıkıyor. nedir bunun sebebi? hem 2.4.10 hem 2.4.11 sürümlerinde denedim, düzelmedi. belli bir periyodu da yok, bazen peşpeşe oluyor bazen uzun süre olmuyor. nedir ne değildir bu cihaz mı sorunlu?

New Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    496958

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi alper24 Mesajı Göster
    cihazı yeni aldım.
    1. yakın mesafeden izlendiğinde sd yayınlar çok pixelleşiyor. 4:3, 16:9, letter, tam ekran ayarlarından hangisi en uygunudur sd için? ve hdmi ayarı 1080i mi olmalıdır? televizyon hd ready özellikli.
    2. yayını izlerken, veya bazen menüdeyken görüntü ve ses bir saniyeliğine gidiyor, ekran kararıyor, sonra geri geliyor. geri geldiğinde sağ üstte televizyonu açınca vs. çıkan hdmi 16:9 yazısı çıkıyor. nedir bunun sebebi? hem 2.4.10 hem 2.4.11 sürümlerinde denedim, düzelmedi. belli bir periyodu da yok, bazen peşpeşe oluyor bazen uzun süre olmuyor. nedir ne değildir bu cihaz mı sorunlu?

bahsettiğim sorun bu

Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2012
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580769

sorun yazılımla alakalı herhangi bi donanımsal hata yok

Gönderme Kuralları