Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 58 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: forumu ağlama duvarına çevirenlere inat

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

forumu ağlama duvarına çevirenlere inat

evet forumu ağlama duvarına çevirenlere inat ben dsmarttan ve hizmet kalitesinden çok memnunum.
    parasına kıyamadığından ve illegal izleme imkanıda kalmadığından dsmartta hiç bir şey yok diye düşünenler hiç yorum yapmasınlar.
    :smiles31:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    582802

Bu ne saçma bir konu böyle

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    534456

insanlar memnun değilse bunu yazmalarında sakınca yok..
    saçma..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Aplhas Mesajı Göster
    forum kurallarından şu veya şu maddeye aykırı açılmış konu derseniz okey.
    yapmanız gereken ünlem işaretini tıklayıp şikayetinizi bildirmeniz.
    nabza göre şerbet dağıtmayıp yaşadığım gerçeği beyan ediyorum.

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    267106

bak millete saçma geliyor @yalcingelin .. sende ağla en iyisi :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Aplhas Mesajı Göster
    Ne alaka burası şikayet kutusumu İnsanlar memnuniyetinide belirtebilir.

Bu arada bende memnunum 2007 üyesiyim çoğu kanal açık belgesel kanalları bana yetiyor..

Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2011
    Mekan
    Üye No
    572655

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yalçın gelin Mesajı Göster
    evet forumu ağlama duvarına çevirenlere inat ben dsmarttan ve hizmet kalitesinden çok memnunum.
    parasına kıyamadığından ve illegal izleme imkanıda kalmadığından dsmartta hiç bir şey yok diye düşünenler hiç yorum yapmasınlar.
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emesenli Mesajı Göster
    Ne alaka burası şikayet kutusumu İnsanlar memnuniyetinide belirtebilir.

Bu arada bende memnunum 2007 üyesiyim çoğu kanal açık belgesel kanalları bana yetiyor..
    helal size be arkadaşlar :) bende 2007 beri kullanıyom çokta memnunum. her akşamda izleyecek bişiler buluyoruz ailecek :) sonuçta burada şikateyini iletenlerin %90 gibi büyük bir çoğunluğu foruma yeni üye olmuş, taahhüdname gibi konularda tamamiyle kullanıcı kaynaklı cezai bedellerle karşılaşan kişilerin koca şirketi karalama çalışmalarından öte değil. mesajları okudukça gülüyorum çoğu zaman.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    08-08-2010
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    538464

Param çok müdanam yok ????? Nasılsa türk halkı nın parası çok lig tv ye ayrı para dsmarta ayrı para int ayrı para, para oğlu para sonra ilagale karşıyız bende karşıyım ilegalede parası olmayana bu memlektte yaşam yokmu.Yapın uygun fiyata herkez abone olsun.
    Bende fikrimi söyledim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi burkiva Mesajı Göster
    helal size be arkadaşlar :) bende 2007 beri kullanıyom çokta memnunum. her akşamda izleyecek bişiler buluyoruz ailecek :) sonuçta burada şikateyini iletenlerin %90 gibi büyük bir çoğunluğu foruma yeni üye olmuş, taahhüdname gibi konularda tamamiyle kullanıcı kaynaklı cezai bedellerle karşılaşan kişilerin koca şirketi karalama çalışmalarından öte değil. mesajları okudukça gülüyorum çoğu zaman.
    Dediğinizdede doğruluk payı yok değil ancak tam tersi reklam amaçlı aman çok memnunum diye açılan konularda oldu dönem dönem.

Safiyane olan olmayanlar zaten her halükarda anlaşılıyor.Kimse çocuk değil sonuçta.

Şahsen D-Smart'ı bazı tutumlarını geçmiş yıllarfdaki uygulamalarındaki tırnak içerisinde bazı kurnazlıklarını hoş bulmadığım için pek desteklemiyorum.

Bakın geçenlerde eski abone yeni abone vs mağduriyetleri olmuş oradada dedim herşeyi prosedüre dayandırırsan,aboneni her şekilde para gözüyle görürsen ne insanların kendine olan itimadını artırabilirsin,ne de itibarını.

Efendim o kanalın ismi değişti,dolayısyla artık sözlemede yer alan kanal bu olmadığı için yeni pakete geçmelisiniz dersen durup durıp belli periyotlarda,müşteride zaman zaman sitem eder doğal olarak,hatta bunlar zamansız olursa dahada ileri tepkiler verebilir.Bunlarıda normal karşılamak lazım.Saygılar,sevgiler.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    582802

Madem adam memnun daha düzgün konu başlığı açılır neden memnun olduğu yazılır ama böyle mesajın içeriği ile alakası olmayan sadece reklam amaçlı konu açılırsa saçma olur.

Bana daha çok işin içine para ve illegali kattığı için egolarını tatmim etme amaçlı bakın benim param var alım rahatım demeye getiriyor işi.

Neyse konu birazdan kapatılıp silinir zaten.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

her platform böyledir mesala digiturk sinema paketi ilk üye olduğunda çok hoşuna gider 2. ay iyi fena değil dersin 3. ay ne buya tekrar lar var dersin 4. ay iptal ettirrin müşteri memnuniyetini sürekli sağlayan bi kurum pek yok türkiyede

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    575837

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yalçın gelin Mesajı Göster
    Digiturk Pazartesiden İtibaren Her Hafta 1 Süperlig Maçı 3D Olarak Verecek.
    Bu Pazartesi Galatasaray - Kasımpaşa 3D Olarak Verilecek..
    Umarım Hala D-İşkenceden Memnunsunuzdur =)
    Düzenleyen asylum : 18-08-2012 at 19:15

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    470881

özgürlük diye bir şey varsa herkes istediğini seyredebilir..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2005
    Mekan
    Üye No
    89277

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi asylum Mesajı Göster
    Digiturk Pazartesiden İtibaren Her Hafta 1 Süperlig Maçı 3D Olarak Verecek.
    Bu Pazartesi Galatasaray - Kasımpaşa 3D Olarak Verilecek..
    Umarım Hala D-İşkenceden Memnunsunuzdur =)
    Digi gectigimiz sesonda 3D yayinlar yapacakti ne oldu kac tane 3d yayin yapti Final Macini dayi 3D yayin vermedi hangi maci 3d yayin verecek. Malesef iki Platformda paara delisi olmus.

@yalçın gelin hos geldin coktandir gözukmuyordun.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    367778

memnuniyet ve şikayet insanlar istekleri ve ihtiyaclarına göre değişir. kimisi çok kaliteli fimler diziler maclar belgeseller yayınlansın hatta bunu geniş bandda yapsın ki televizyondaki kanalın netliği ve pürüssüzlüğü maksimum olsun ister. kimiside kanal cok olsun,sinema oynasında ,belgesel oynasında ama ne oynarsa oynasın fark etmez der . kimisine 2 sinema kanalı yeter kimisine 10 sinema kanalı yetmez. kimisi hd yayının görüntü kalitesinden şikayet eder kimiside hd yayın izliyorum diye sevinir. istekler değişkendir saygı duymak lazım.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    367778

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Farsan Mesajı Göster
    Digi gectigimiz sesonda 3D yayinlar yapacakti ne oldu kac tane 3d yayin yapti Final Macini dayi 3D yayin vermedi hangi maci 3d yayin verecek. Malesef iki Platformda paara delisi olmus.

3d yeni bir sistem sayılır . sürekli 3d yayını yapan şuan japonyada avrupa ve amerikada bir kaç kanal var . hd den 3d geçmek demek tüm kamera sisteminin ve cihazların değişmesi demek olurki buda yüksek bir bütce ve harcama gerektirir.şuan için türkiyede sürekli yayın yapabilecek kaliteli bir 3d yayın beklemek çok zor . belki ilerki 3 5 sene içerisinde olabilir .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Farsan Mesajı Göster
    saygılar üstad.
    buralardayız.
    :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2005
    Mekan
    Üye No
    89277

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi satcodx23 Mesajı Göster
    3d yeni bir sistem sayılır . sürekli 3d yayını yapan şuan japonyada avrupa ve amerikada bir kaç kanal var . hd den 3d geçmek demek tüm kamera sisteminin ve cihazların değişmesi demek olurki buda yüksek bir bütce ve harcama gerektirir.şuan için türkiyede sürekli yayın yapabilecek kaliteli bir 3d yayın beklemek çok zor . belki ilerki 3 5 sene içerisinde olabilir .
    Selam
    3D yeni veya eski bir sistem oldugunu tartismiyoruz Verilen Vahatler neden yerine getirilmedi. FinalMaci 3D verilmezmi .

3D 7/24 saat yayin yapan bende 4 fazla yayin var, iceriligi tartisilir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

üzerine alınan arkadaşlar, reklam yaptığımı ima edenler boşa klavyeye parmak basıyor.
    film kanalları, belgesel, spor, abone olduğumdan buyana bir kere açmadığım x.x.x kanallar.
    daha ne isteyim.
    her akşam minumum 1 film izlediğimizde ödediğimiz parayı katlarıyla çıkarıyor.
    8mb internette kadayıf üstü kaymak.
    24 ay taahüt benim sorunum.
    önüme uzatılan kağıtları okumadan imzalamadığım için sözleşme gereği haklarımı ve haklarını biliyorum.

hala konunun uygun olmadığını düşünenler okumazlar olur biter.
    ne forum kurallarının herhangi bir maddesine uyumsuzluk var.
    nede illegal izlenmeye dair bir ibare.

memnun olmayanları şikayet konularına alalım.
    :smile_non

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    31129

Ben iki platforma da aboneyim. Digiturk'ün D-Smart'a göre daha kaliteli olduğunu düşünmekle beraber, yanlış olduğunu düşündüğüm bazı uygulamalar var. Diyelim ki siz lokanta işletiyorsunuz. Bir yemeğiniz var ki sadece sizde var koca ülkede. O yemek haliyle epey pahalı. O yemeğin pahalı olduğunu anlarız da neden bir pilav, bir kuru fasulye piyasa fiyatının iki katı olur onu anlamak güç. D Smart Full paket ne kadar ona baktıktan sonra, Lig TV hariç Digiturk'ü full almak istersek ne kadar? Görüntü kalitesini, içeriği v.b. hesaba katarak bir hesaplama yaparsanız, Digiturk'ün elinde Lig TV olduğu için diğer kanalları da pahalı sattığını görürsünüz. Ben Lig TV istemiyorsam, diğer tüm kanallara neden ederinin üstünde para veriyorum. Benden tavsiye isteyenlere, Lig TV çok önemli değilse tüm kanalları izlemek için D-Smart alın demek durumunda kalıyorum. Adam sırf ****** kanallar için 15 TL neden versin ki, sırf aynı platformda izlemediği Lig TV var diye.

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı