Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 45 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: İlkan Karaman Fenerbahçe Ülkerde !!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    508421

İlkan Karaman Fenerbahçe Ülkerde !!!

Milli Basketbolcu İlkan Karaman ile Fenenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız 3 yıllık kontrat imzaladı.

13 Mayıs 1990 tarihinde doğan, Tofaşâ€™ta basketbola başlayan ve uzun forvet pozisyonunda oynayan Milli Basketbolcu İlkan Karaman, 2009 FIBA Avrupa 20 Yaş Altı Basketbol Şampiyonası ve 2010 FIBA Avrupa 20 Yaş Altı Basketbol Şampiyonası’nda Türkiye 20 Yaş Altı Erkek Millî Basketbol Takımı’nın formasını giymişti.

Kaynak:Fenerbahce.org

"Fenerbahçe'ye imza attığım için mutluyum"
    Transferi gündeme bomba gibi düşen milli basketbolcu İlkan Karaman, NTVSpor.net'e konuştu. Milli takım kampında bulunan başarılı oyuncu, "En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, imza attığım için çok mutluyum" dedi.

Oğuz YENİHAYAT - Fenerbahçe Ülker'in Galatasaray Medical Park'tan kadrosuna kattığı İlkan Karaman, NTVSpor.net'e özel açıklamalarda bulundu.

Sarı-Lacivertli takımın milli basketbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını duyurmasının ardından basketbol gündemi sarsılmış ve gözler İlkan Karaman'a çevrilmişti.

Gündemdeki isim İlkan Karaman, transferi hakkında net konuşurken, "Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, Sarı-Lacivertli kulübe imza attığım için mutluyum" ifadelerini kullandı.

En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istediğini dile getiren İlkan, "Uzun süredir Fenerbahçe'den Semih Özsoy ile görüşüyordum, benimle devamlı ilgilendi. Sürekli kendisiyle konuşuyorduk, bir derdim olduğunda da benimle ilgilendi, oturduk, dertlerimi paylaştı, yardımcı oldu. Başkan Aziz Yıldırım da benimle ilgileniyordu, ben zaten orada olmak ve oynamak istiyordum. Fenerbahçe'ye imza attığım için çok mutluyum. En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, gerçekten çok istiyordum" diye konuştu.

Uzun süredir milli takım kampında olan İlkan Karaman, bu sürecin önemli maçlar öncesinde kendisinde konsantrasyon eksikliğine yol açtı mı sorusuna ise, "Milli takım açısından ve benim açımdan bir sıkıntı yok. Uzun süredir milli takım kampındayım ve buraya konsantre olmuş durumdayım, kafam burada ve karışık değil. Medyada çıkan haberlere bakmıyorum, takip etmiyorum. Milli takıma ve önümüzdeki maçlara bakıyorum" dedi.

Galatasaray ile bugüne dek kimseyle konuşmadığını söyleyen milli oyuncu, Sarı-Kırmızılı kulüpten aldığı ücretin geri verilmesiyle ilgili olarak da "O konulara ben karışmıyorum, ilgilenmiyorum. Menajerim bakıyor" dedi.

ntvspor.net
    Düzenleyen ynskhrmn : 19-08-2012 at 02:03 Sebep: yeni bilgiler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    582802

Hayırlı olsun

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    534456

ZORUNLU AÇIKLAMA

Bugün bir kulübün resmi sitesinde, basketbolcumuz İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme yapıldığı açıklanmıştır.

Sporcu ile tam bilgi sahibi olmadan ilgilenen bazı kulüplerin konunun hem ahlaki hem de hukuki boyutlarının neticesini bilmemesi tehlikesine karşı bu duyuruyu yapma zorunluluğu doğmuştur.

Haziran 2011 tarihinde Kulübümüz ile İlkan Karaman arasında 2011-2016 dönemini kapsayan sözleşme imzalanmıştır.

Sporcumuzun bonservisi 2011-2012 sezonunda Karşıyaka Spor Kulübü’ ne bir sezonluğuna verilmiş ve Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde yapılan sözleşme uyarınca bonservisi 12 Temmuz 2012 tarihinde tekrar Kulübümüze intikal etmiştir.

Konu ile ilgili gerekli bildirim Türkiye Basketbol Federasyonu ‘na da yapılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    568869

Hmm bizim oyuncumuzmuş demek :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    508421

Bonservisini TBF ye bildirmediğinden o sözleşme geçersiz İlkan Karaman Fenerbahçe Ülkerin oyuncusu artık

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-09-2008
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    453207

ortalık yine Karışıcak Gibi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    508421

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi eraydin_93 Mesajı Göster
    ZORUNLU AÇIKLAMA

Bugün bir kulübün resmi sitesinde, basketbolcumuz İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme yapıldığı açıklanmıştır.

Sporcu ile tam bilgi sahibi olmadan ilgilenen bazı kulüplerin konunun hem ahlaki hem de hukuki boyutlarının neticesini bilmemesi tehlikesine karşı bu duyuruyu yapma zorunluluğu doğmuştur.

Haziran 2011 tarihinde Kulübümüz ile İlkan Karaman arasında 2011-2016 dönemini kapsayan sözleşme imzalanmıştır.

Sporcumuzun bonservisi 2011-2012 sezonunda Karşıyaka Spor Kulübü’ ne bir sezonluğuna verilmiş ve Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde yapılan sözleşme uyarınca bonservisi 12 Temmuz 2012 tarihinde tekrar Kulübümüze intikal etmiştir.

Konu ile ilgili gerekli bildirim Türkiye Basketbol Federasyonu ‘na da yapılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu
    Bu üslub Gs gibi koca bir camiaya yakışmadı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-09-2008
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    453207

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ynskhrmn Mesajı Göster

Aynen Ünal Aysalın Bir Yandan Centilmence Bir lig geçmesini Saha olayları ve olayların bitmesini temennisi Yapıp bir Yandanda Böyle bir Açıklama Yapması Fenerbahçeyi Küçültmez

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    279036

Bonservisini TBF ye bildirmediğinden o sözleşme geçersiz İlkan Karaman Fenerbahçe Ülkerin oyuncusu artık
    arkadaş adamın 2016 ya kadar sözleşmesi var deniyor,bir sezonluk kiralık verilmiş karşıyakaya kiralama süresi biter ve sözleşme geregi tekrar eski kulübüne döner neyi bildirecek g.saray kalsa ne olur gitse neolur bende bunu anlamıyorum sanki salon sporlarına giden bir milletizde :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    279036

ne uslubu bence gayet güzel bir açıklama yapmış kulüb adı vererek bence daha kötü olur kaldıki bu transfer yanlış anons gibi birşey olmuş yani isim verseydi rezil olurdu o ilgili kulüb :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

Demekki Net's'e dolayısıyla NBA'e henüz hazır olmadığını düşündü kardeşimiz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    568869

Araştırdım, buldum. Buyurun ;

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    534456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 6Ltı_Kasım Mesajı Göster
    Aynen Ünal Aysalın Bir Yandan Centilmence Bir lig geçmesini Saha olayları ve olayların bitmesini temennisi Yapıp bir Yandanda Böyle bir Açıklama Yapması Fenerbahçeyi Küçültmez
    bence siz biraz alıngan davranmışsınız.."bir kulüp" kırıcı bir üslup içermiyor diye düşünüyorum..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    508421

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cıhan koc Mesajı Göster
    arkadaş adamın 2016 ya kadar sözleşmesi var deniyor,bir sezonluk kiralık verilmiş karşıyakaya kiralama süresi biter ve sözleşme geregi tekrar eski kulübüne döner neyi bildirecek g.saray kalsa ne olur gitse neolur bende bunu anlamıyorum sanki salon sporlarına giden bir milletizde :)
    3 oyuncu kiralık veremessin sertaç ve bir oyuncu daha geçen yıllık kiralıktı ama ilkan bonservisiyle gitti tbf ye bildirim yapılmadığı için serbest oyuncu statüstüne geçmiş oluyor ve fbü imzayı attırarak kadrosuna katıyor bu kadar basit

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-09-2008
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    453207

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Vasfi37 Mesajı Göster
    Araştırdım, buldum. Buyurun ;

Benim Anlamadığım Oyuncu Sözleşmeli ise Neden Fenerbahçe ile Anlaşma Yapıyor

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    279036

3 oyuncu kiralık veremessin sertaç ve bir oyuncu daha geçen yıllık kiralıktı ama ilkan bonservisiyle gitti tbf ye bildirim yapılmadığı için serbest oyuncu statüstüne geçmiş oluyor ve fbü imzayı attırarak kadrosuna katıyor bu kadar basit
    bilmiyorum basket olaylarını zaten anlamıyorumda :) benim için sorun teşkil etmiyor :) gelsede gelmesede ilk defa bu olay ile bugün duydum bu zatı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2008
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    434617

bence siz biraz alıngan davranmışsınız.."bir kulüp" kırıcı bir üslup içermiyor diye düşünüyorum..
    Aynen öyle... " adı lazım değil.bir kulüp " deseydi haklı olurlardı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    534456

futboldaki mantıkla düşündüğümüzde çok saçma bir durum..galatasaray'ın açıklamasını ilk okuduğumda hiçbir şey anlamadım..
    şimdi bile oturmayan taşlar var kafamda..ne olacağını bekleyip görmek lazım..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    48696

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cıhan koc Mesajı Göster
    salon sporlarına giden bir milletiz. lig maçlarında salonlar tıklım tıklım dolu. kaç tane basketbol maçı izlediniz?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    508421

futboldaki mantıkla düşündüğümüzde çok saçma bir durum..galatasaray'ın açıklamasını ilk okuduğumda hiçbir şey anlamadım..
    şimdi bile oturmayan taşlar var kafamda..ne olacağını bekleyip görmek lazım..
    Basketbolun belli kuralları şartları var TBF nin kararını beklicez fakat gs ın burada büyük ihmali olduğu açık

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı