Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 15 mesajdan 1 ile 15 arası

Konu: CBS, 2012-2013 sezonu yayın takvimini açıkladı! Hangi dizi hangi gün ekranlarda?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

CBS, 2012-2013 sezonu yayın takvimini açıkladı! Hangi dizi hangi gün ekranlarda?

Ulusal yayın yapan kanallar birer birer yeni sezon programlarını açıklamaya devam ediyor.
    NBC
    ,
    Fox
    ve
    ABC
    'nin ardından
    CBS
    de merakla beklenen
    2012-2013 televizyon sezonu yayın takvimini
    geçtiğimiz dakikalarda duyurdu.

Friend Me, Partners isimli yeni komedi dizileri ve Elementary, Golden Boy, Made in Jersey, Vegas gibi yeni dramaları ile yeni sezona girecek CBS'in yayın takvimine bakıldığında iki önemli değişiklik göze çarpıyor. Ashton Kutcher (Walden Schmidt), Jon Cryer (Alan Harper) ve Angus T Jones'ın (Jake Harper) sözleşmelerinin uzatıldığı kanalın popüler komedilerinden
    Two and a Half Men
    yeni sezonda Perşembe akşamları ekranlara gelirken, beşinci sezonuna girecek olan
    The Mentalist
    ise artık Pazar günleri izleyicileriyle buluşacak. Dizi, kanalın iptal ettiği CSI: Miami'nin zaman diliminde yayınlanacak.

Michael Urie ve David Krumholts'ın rol aldığı yeni komedi dizisi Partners, Pazartesi akşamları How I Met Your Mother'ın ardından yayına girerken, Sherlock Holmes karakterini günümüz New York'una taşıyacak tartışmalı dizi Elementary ise Perşembe akşamları Person of Interest'in ardından ekranlarda olacak.

Kanalın yeni komedilerden Friend Me ile Greg Berlanti yapımcılığında hazırlanan yeni drama Golden Boy sezon ortasında takvime girecek olan yapımlar. İptal edilen CSI: Miami, A Gifted Man, How to Be a Gentleman, NYC 22, Rob ve Unforgettable'ı ise yeni sezonla birlikte artık CBS ekranlarında göremeyeceğiz.

İşte CBS'in yeni yayın dönemi takvimi:

PAZARTESİ

8/7c How I Met Your Mother
    8:30 pm Partners (Yeni dizi)
    9 pm 2 Broke Girls
    9:30 pm Mike & Molly
    10 pm Hawaii Five-0

SALI

8 pm NCIS
    9 pm NCIS: LA
    10 pm Vegas (Yeni dizi)

ÇARŞAMBA

8 pm Survivor
    9 pm Criminal Minds
    10 pm CSI

PERŞEMBE

8 pm The Big Bang Theory
    8:30 pm Two and a Half Men
    9 pm Person of Interest
    10 pm Elementary (Yeni dizi)

CUMA

8 pm CSI: NY
    9 pm Made in Jersey (Yeni dizi)
    10 pm Blue Bloods

CUMARTESİ

8 pm Crimetime Saturday

PAZAR

8 pm The Amazing Race
    9 pm The Good Wife
    10 pm The Mentalist

ç(alıntıdır)

Unforgettable ın kaldırılması çok kötü oldu. Değerini bilemediler :)
    Düzenleyen emesenli : 17-08-2012 at 16:29

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    364422

unforgettable kaldırılmadı. 2013'ün yaz sezonunda yayınlanacak 2. sezonu.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2011
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    552074

cbs turkiye de olsa hadi tamam diycegim ama amerika da yayın yapan bir kanalın bu kadar ayrıntılarıyla bilsek ne olur bilmesek ne olur...zaten bunları turkıye de yayınlayan kanallar var belki hepsini degil kaliteli olanlarını izlemek mumkun ...kısacası gereksiz bir konu acılmış.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2011
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    572452

@emesenli: Unforgfettable'ı kanal iptal etmekten vazgeçti. 2. sezon onayını verdi ama ne zaman başlar tarihini bilmiyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2011
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    572452

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serkan83 Mesajı Göster
    cbs turkiye de olsa hadi tamam diycegim ama amerika da yayın yapan bir kanalın bu kadar ayrıntılarıyla bilsek ne olur bilmesek ne olur...zaten bunları turkıye de yayınlayan kanallar var belki hepsini degil kaliteli olanlarını izlemek mumkun ...kısacası gereksiz bir konu acılmış.
    Dizi sevenler için kanalların dizi takvimleri son yıllarda çok fazla önem kazandı. Kimileri bu dizileri Amerika'da yayınlanan kanallardan izlemeyi tercih ediyor, kimileri ise Amerika'daki yayınından birkaç saat sonra nette izliyor. Yani bu sebepten ABD'deki yayın günü ve saatlerini takip eden kişi sayısı oldukça fazlalaşmaya başladı.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2011
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    552074

[QUOTE=Kremar;8143208]Dizi sevenler için kanalların dizi takvimleri son yıllarda çok fazla önem kazandı. Kimileri bu dizileri Amerika'da yayınlanan kanallardan izlemeyi tercih ediyor, kimileri ise Amerika'daki yayınından birkaç saat sonra nette izliyor. Yani bu sebepten ABD'deki yayın günü ve saatlerini takip eden kişi sayısı oldukça fazlalaşmaya başladı.

cok kucuk bir gruptan bahsediyorsunz bu ulkenin yuzde biri bile degıldır ...ha 1 saat sonra izle ha 1 hafta sonra izle ne degişecek hicbiirsey boyle deli gibi dizilere baglananları da anlamıyorum
    Düzenleyen serkan83 : 17-08-2012 at 21:23

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2011
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    572452

cok kucuk bir gruptan bahsediyorsunz bu ulkenin yuzde biri bile degıldır ...ha 1 saat sonra izle ha 1 hafta sonra izle ne degişecek hicbiirsey boyle deli gibi dizilere baglananları da anlamıyorum
    Doğru söylüyorsunuz dizilere veya TV'ye bu kadar bağlanmak doğru değil. Ama takip ettikleri dizilerin tiryakileri internetinde sağladığı hızın avantajı ile artık dakikaların hesabını yapar oldu.

Dizi sitelerine girildiğinde eklenen bölümün altındaki yorumlarda ne çok şu yazıları artık görüyoruz "Altyazı ne zaman eklenecek? Daha eklenmedi mi? Şu kadar dakika veya saat önce altyazının şu kadarı hazır demiştiniz, kaç saattir eklenmesini bekliyorum" benzeri pek çok yorum :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

Küçük bir azınlık izler dediğiniz dizileri divxplanetten alt yazı takibini kaç kişi yaptığına bakarak söyleyebilirimki 100.000 lerden bahsediyoruz.Ayrıca burda adı gecen diziler dizimax ve şifresiz yayın yapan bir çok kanalda yayınlanmakta ve izlenmektedir.
    Düzenleyen emesenli : 17-08-2012 at 21:39

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2011
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    552074

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emesenli Mesajı Göster
    Küçük bir azınlık izler dediğiniz dizileri divxplanetten alt yazı takibini kaç kişi yaptığına bakarak söyleyebilirimki 100.000 lerden bahsediyoruz.Ayrıca burda adı gecen diziler dizimax ve şifresiz yayın yapan bir çok kanalda yayınlanmakta ve izlenmektedir.
    itiraf edildi evet ben bilmiyordum bu dizilerin bu kanallarda yayınlandıklarını gercekten mahcup oldum:)....neyse onemli olan dizi manyağa olmamak :)
    Düzenleyen serkan83 : 17-08-2012 at 23:01

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

itiraf edildi evet ben bilmiyordum bu dizilerin bu kanallarda yayınlandıklarını gercekten mahcup oldum:)....neyse onemli olan dizi manyağa olmamak :)
    Laf cambazlığı yaptığının farkındasın değilmi. Senin ilgilini çekmediyse bu konuya mahalle edebiyatı yapmadan okur uzaklaşırsın.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2011
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    552074

bir konu acıyorsan yazılan farklı yorumlara acık olacaksın ...yukardaki mesajda (3.msj) zaten turkiye de ceşitli kanallrada yayınlandıgını belirtim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

bir konu acıyorsan yazılan farklı yorumlara acık olacaksın ...yukardaki mesajda (3.msj) zaten turkiye de ceşitli kanallrada yayınlandıgını belirtim
    Yorumlar ile ilgili sıkıntım olmadı.Sanırım yazdıklarınız size normal geliyor.

Gereksiz konu açtığımı söylemişsiniz.Forum yönetici iseniz konuyu kilitleyin veya silin yok görmemişler yada okumamışlar diyorsanız kendilerine pm atın.
    Önemli olan dizi manyağı olmamak demişsiniz. Yani dizi izleyenlere manyak diyorsunuz bu sizi normalmi yapıyor çok merak ettim.

Konu nerden nereye geldi. :(

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2011
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    552074

dizileri bende izliyorum ama 2-3 dizi ...cok fazla dizi izleyenleri kastediyorum bunun yanlış oldugunu soyluyorum ...konu hakkında ise 'gereksiz' yorumum yanlıştır bunu geri alıyorum tabi ki farklı yorumlar varsa farklı konularda olmalı.

Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    79 Kilis
    Üye No
    29630

bu dizilerin çoğunu netten ve dizimax olsun diğer kanallardan bende takip ediyorum netten diziizle sitelerine bakıyorum konu saçma değil arkadaşa teşekkür ederim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    582802

Person of interesti perşembeye almışlar iyi olmuş

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız