Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Digitürk yeni üyelik

New Member
    Giriş Tarihi
    26-09-2009
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    507895

Digitürk yeni üyelik

Giriş Paketi
    11.99 TL/Ay
    Çocuk Paketi
    4 TL/Ay
    Sporsever Paketi
    4 TL/Ay
    Spor Extra Paketi
    9.99 TL/Ay
    DIGITURK HD
    4 TL/Ay

TOPLAM TUTAR : 33.98 TL/Aylik
    Bu Paketi kendime uygun gördüm ve sorum su,acaba bu yayinlari izliyebilmek icin Canak antenin hangi Uyduda olmasi gerekiyor?Paketi aldigimda HD uydu alicisini beraberinde Digitürk bana hediye mi edicek yada aylik kiralanicak mi?
    Türkiyeden üye olup Yurtdisinda izleme imkanim var mi?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549300

Cihaz tahahütünüz süresince kiralık verilir, 2 yıldan sonra sanırım mülkiyeti size geçiyor. Bu paketler eutelsat paketleri eutelsat çanağınız olmalı, yurtdışı konusunda bilgim yok muhtemelen yine eutelsat çanağıyla izlenir. Mevcutta çanağınız olmasa bile ücretsiz çanak kurulumu yapılıyor zaten.
    Düzenleyen Fright : 16-08-2012 at 10:11

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    221

Eutelsat uydusundan izleyeceksiniz. Cihaz kiralıktır. Çanak kurulumu ücretsizdir. Aboneliğiniz bittiğinde receiver geri verilecek, fakat çanak anten seti sizde kalacaktır. Hd cihazlardan istediğinizi seçme hakkınız var. Receiverın sizin olmasını istiyorsanız 4 tl daha ilave edilecek. Sadece Vestel 9102 Hd modeli verilmektedir. Yasal olmamakla beraber yurt dışında da izleyebilirsiniz.
    Düzenleyen serboy : 16-08-2012 at 14:46

Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2010
    Mekan
    Üye No
    520698

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serboy Mesajı Göster
    Eutelsat uydusundan izleyeceksiniz. Cihaz kiralıktır. Çanak kurulumu ücretsizdir. Aboneliğiniz bittiğinde receiver geri verilecek, fakat çanak anten seti sizde kalacaktır. Hd cihazlardan istediğinizi seçme hakkınız var. Receiverın sizin olmasını istiyorsanız 4 tl daha ilave edilecek. Sadece Vestel 9102 Hd modeli verilmektedir. Yasal olmamakla beraber yurt dışında da izleyebilirsiniz.
    Buraya katilmiyorum iste. Bal gibi yasal üyelik. Aldigin hizmet bedelinin tamamini hizmeti veren kuruma ödüyorsan yasalara uyuyorsun demektir gerisi fasa fiso. Kanallari ve üyelikleri Avrupa/Türkiye diye ayirma isini türkler çikardi, dünyanin baska yerinde yok. Zamaniniz varsa digiturk euro ve d-smart avrupa'nin içeriklerine ve fiyatlarina bak ve türkiye'yle kiyasla haksizligi göreceksin.

Kafana takma kardes, rahat rahat yurtdisina götürebilirsin. Eutelsat'i da Avrupa'dan rahat alir tüm kanallari izlersin. En azindan digiturk euro'nun saçma sapan kanal karartmalarini çekmezsin. Ben de bu sene d-smart'i avrupa'ya getirdim mesela, uygun fiyata sorunsuz izliyorum.
    Düzenleyen turk_air : 16-08-2012 at 20:12

New Member
    Giriş Tarihi
    26-09-2009
    Mekan
    Üye No
    507895

Arkadasimin da Türkiyeden üyelik var ama normal Kanallari izliyor,HD yayini izlemiyor,zaten de normal bir Digital Philips receiveri var,HD gecmeyi istemisti ama Kart ve Receiver da deismesi gerektiginden yapmadi.
    Yasal tamam degildir ama kim nasil anliycak ki?sonucta zaten aylik parasi ödenecek,Digitürk icin de önemli olan paradir.
    Tek derdim simdi okudugum kadariyla HD receiverin hangisini tercih etmem,bir kac tane alternatif sunuyormus Digitürk.
    Canak Anten Eutelsati cekiyor,ondan problem cikmaz!!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    155208

arkadaşlar bende yeni üye olmak istiyorum hd cihaz istiyorum neyi önerirsiniz birde cihazı kendim 4tl fark ödeyip alayımı ileride üyelik bitimiminde kullanma şansım varmı? evde zaten normal 2 hd cihazım mevcut sizce gereklimi saygılar..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı