Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: D-Smart HD+ Bilgi

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    49955

D-Smart HD+ Bilgi

Merhaba dsmart hd abonesiyim evimde balkonda arcelik in duz anteni var yani lnb tek cikisli. HD+ a gecmek istiyorum . İlk olarak ayni anda yayin izleyip baska kanali kaydetmek gibi bir niyetim yok sadece izlerken durduracagim ya da kaydedecegim, o yuzden lnb den gelen tek kablo yeter bence. Benim sorum bana verecekleri receiver tek kablo. İle calisir mi ? Bu knuda sizin yariminiza ihtiyacim var. Bilenler ya da sahip olanlar benim icin deneyip buraya sonucunu yazar misiniz ?
    Saygilarimla

Member
    Giriş Tarihi
    19-03-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    333039

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tekhizuz Mesajı Göster
    Merhaba dsmart hd abonesiyim evimde balkonda arcelik in duz anteni var yani lnb tek cikisli. HD+ a gecmek istiyorum . İlk olarak ayni anda yayin izleyip baska kanali kaydetmek gibi bir niyetim yok sadece izlerken durduracagim ya da kaydedecegim, o yuzden lnb den gelen tek kablo yeter bence. Benim sorum bana verecekleri receiver tek kablo. İle calisir mi ? Bu knuda sizin yariminiza ihtiyacim var. Bilenler ya da sahip olanlar benim icin deneyip buraya sonucunu yazar misiniz ?
    Saygilarimla

Yok kardeş o cihazlarda sistem biraz değişik ikili LNB kullanmadığın sürece olmuyor kanalların coğu göstermiyor bendede SD PVR var ondan biliyorum..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    31129

Bende Pace marka cihaz var. İki LNB girişi var ancak tek kablo takılı. Gayet iyi çalışıyor.

Member
    Giriş Tarihi
    03-10-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    458534

D-Smart HD+ Bilgi

Harddisk takılı degilse problem olmaz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-11-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    512673

Eğer yayınları izlerken kayıt yapmak istemiyosan tek kablo yeterli.Fakat ben voddan yararlanıcam kayıt yapıcam diyorsan 2 giriş kullanmak zorundasın..

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    49955

D-Smart HD+ Bilgi

Anladim çok teşekkurler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi xxpp Mesajı Göster
    Eğer yayınları izlerken kayıt yapmak istemiyosan tek kablo yeterli.Fakat ben voddan yararlanıcam kayıt yapıcam diyorsan 2 giriş kullanmak zorundasın..
    Diyelim ki sadece tek lnb kullanıyorum hiç mi kayıt yapamam . Kanal D İzlerken Başka kanaldan bir program kaydedemem mi acaba . Kullananlar varsa biraz bilgi verebilirmi? Saygılar..

New Member
    Giriş Tarihi
    08-07-2007
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    363390

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nk61 Mesajı Göster
    Diyelim ki sadece tek lnb kullanıyorum hiç mi kayıt yapamam . Kanal D İzlerken Başka kanaldan bir program kaydedemem mi acaba . Kullananlar varsa biraz bilgi verebilirmi? Saygılar..
    Dün'e kadar bende HD+ cihazı tek LNb olarak kullanıyordum.VOD'uma film bile yükleniyordu.Aynı kanalda iken kayıt yapabiliyorsunuz.Ancak bir kanalı izleyip diğerini kaydetmek için 2.LNb takmanız şart.Bazende kanalın biri açılıyor biri açılmıyordu bende kumanda üzerindeki yeşil tuşa basıp geri geri tuşlarına basıyordum 2 defa bu şekilde kanalıda açabiliyordum.Ancak plus özelliklerinden tam olarak yararlanabilmek için 2.lnb şart.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi The WaLLs Mesajı Göster
    Dün'e kadar bende HD+ cihazı tek LNb olarak kullanıyordum.VOD'uma film bile yükleniyordu.Aynı kanalda iken kayıt yapabiliyorsunuz.Ancak bir kanalı izleyip diğerini kaydetmek için 2.LNb takmanız şart.Bazende kanalın biri açılıyor biri açılmıyordu bende kumanda üzerindeki yeşil tuşa basıp geri geri tuşlarına basıyordum 2 defa bu şekilde kanalıda açabiliyordum.Ancak plus özelliklerinden tam olarak yararlanabilmek için 2.lnb şart.
    Arkadaşlar D-Smart HD Kullanıyorum ve cihazda HDMI'dan çok sorun yaşıyorum girşte bir problem var. HD+ a geçsem artı olarak bir ücret ödiycem ama acaba tekrar aktivasyon parası ödiycekmiyim bilgi verirmisiniz . Yardımcı olan çıkarsa sevinirim.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı