Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: hiremco yedek alma sorunu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2006
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    182196

hiremco yedek alma sorunu

selam arkadaşlar hiremco cobra hd cihazda yedekleme özelliği varmı ben daha önce hiremco x3 kullanıyordum bu cihazda yedekleme özelliği vardı kanal listemi ve tp listemi yedeklemiştim istediğim zaman yedeğimi yüklüyordum bu özellik hiremco cobra modelinde varmı varsa nasıl kullanılıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2012
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580769

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ixir44 Mesajı Göster
    selam arkadaşlar hiremco cobra hd cihazda yedekleme özelliği varmı ben daha önce hiremco x3 kullanıyordum bu cihazda yedekleme özelliği vardı kanal listemi ve tp listemi yedeklemiştim istediğim zaman yedeğimi yüklüyordum bu özellik hiremco cobra modelinde varmı varsa nasıl kullanılıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    selamlar menü tv kanal listesi varsayılan olarak kaydet derseniz kanal listeniz yedeklenmis olur sistemi yedeklemek içinde medya, usb ye , kaydet kolay gelsin...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2006
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    182196

menü tv kanal listesi varsayılan olarak kaydet derseniz kanal listeniz yedeklenmis olur
    demişsiniz ama bu yedeği nasıl geri yükleyeceğim ben yukarıda dediğinizi yapıyorum ama geri yükleyemiyorum

Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2012
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580769

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ixir44 Mesajı Göster
    menü tv kanal listesi varsayılan olarak kaydet derseniz kanal listeniz yedeklenmis olur
    demişsiniz ama bu yedeği nasıl geri yükleyeceğim ben yukarıda dediğinizi yapıyorum ama geri yükleyemiyorum
    bu yazlımda kanal yedekleme özelligi yokmuş servis söyluyor daha eski versiyonları yüükleyerek deneyebilirsiniz
    Düzenleyen selcuk855 : 21-08-2012 at 01:12

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı