Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: Bu sıcak ağustos ayında 1050 goldmastere calışabilecek yeni yazılım istiyoruz

Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    28423

Bu sıcak ağustos ayında 1050 goldmastere calışabilecek yeni yazılım istiyoruz

BU SICAK AĞUSTOS AYINDA 1050 GOLDMASTERE YENI CALIŞABİLECEK YUREĞİMİZİ SERİNLETECEK ,YENİ YAZILIM İSTİYORUZ .CIKACAKMI

USTA DOTLARIM GECE GÜNDÜZ DEMEDEN KAFA YORUYORSUNUZ EMEK VERİYORSUNUZ HEPİNİZE TEŞEKKURLER.
    1050 GOLDMASTERE UYUMLU YENI CALIŞABİLECEK YENI BU AĞUSTOS AYINDA CIKIP YUREĞİMİZİ SERİNLETECEK ,YENİ YAZILIMDAN HABER VERİRSENIZ CIHAZI KULLANMAYA BAŞLAYACAĞİZ. USB DESTEĞİ VEYA PLUGİNLE VB SEYREDEBİLDİĞİMİZ XXX VEYA BAŞKA YABANCI KANAL VARMI BEN SADECE FRANSIZ KLSIK MUZIK KANALI MEZZO KANALINI BULDUM. HANGİ KANALLARI VE EK YAZILIMLA İZLERİZ EKLER İÇİN LİNK VERİNİZ BEN ACEMİ SAYILMASAMDA .... VERİMLI KULLANAMADIM BİR İŞE YARASIN İSTIYORUM BU CİHAZ.

TEKNOSA FİYATINI 539 TLDEN 348 TL YE DUŞURDU SORAN YOKMUŞ. 348 TL YE DÜŞTÜ YİNE ALAN YOK NİYE Kİ
    DİĞER MARKALAR 6 AY VEYA 1 YIL EK BEDAVA SERVER DESTEĞİ VERİRKEN BU MARKA BU FİYATA 1 AY BİLE VERMİYOR. ENAYIMI VATANDAŞ 1050 ALSIN
    GÖRUNTU KALITESİ DESEN BERBAT. SELAMLAR

:smiles20:
    Düzenleyen zgol : 14-08-2012 at 01:13

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

Boşver sen berbat cihaza ne diye yazılım verilsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-06-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    361062

görüntü kalitesi berbat fikrine katılmıyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

Gereksiz bir başlık:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-06-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    361062

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi samsunluvolkan Mesajı Göster
    Gereksiz bir başlık:
    bencede

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    381982

ücretli server kullan.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

En çok yazılım verilen bir modele anlamsız bir başlık acıpta gereksiz serzenişte bulunmayı mantık ölçüsü ile degerlendiremiyorum.

Çok kanal istiyorsan server alırsın..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    582802

En çok yazılım verilen bir modele anlamsız bir başlık acıpta gereksiz serzenişte bulunmayı mantık ölçüsü ile degerlendiremiyorum.

Çok kanal istiyorsan server alırsın..
    Boşver sen berbat cihaza ne diye yazılım verilsin.
    Burda ki çelişkiyi tam anlamdım acaba sırf yazmak için mi düşünmeden yazıyorsunuz mesajları ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

ilk verdiğim cevap kinayeli idi

mademki yaramaz bir model e yazılım istiyor ve en çok yazılım verilen bir model

çıkarsın cihazını elinden.

Demekki verdiğimiz bunca yazılımın hiç bir anlamı yok arkadas için..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2006
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    283154

bu arkadasın yazdıgı ile yenı yazılımın ne alakası var ben anlamadım :) acılmayan kanallar yazılımlamı açılıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zgol Mesajı Göster
    BU SICAK AĞUSTOS AYINDA 1050 GOLDMASTERE YENI CALIŞABİLECEK YUREĞİMİZİ SERİNLETECEK ,YENİ YAZILIM İSTİYORUZ .CIKACAKMI

USTA DOTLARIM GECE GÜNDÜZ DEMEDEN KAFA YORUYORSUNUZ EMEK VERİYORSUNUZ HEPİNİZE TEŞEKKURLER.
    1050 GOLDMASTERE UYUMLU YENI CALIŞABİLECEK YENI BU AĞUSTOS AYINDA CIKIP YUREĞİMİZİ SERİNLETECEK ,YENİ YAZILIMDAN HABER VERİRSENIZ CIHAZI KULLANMAYA BAŞLAYACAĞİZ. USB DESTEĞİ VEYA PLUGİNLE VB SEYREDEBİLDİĞİMİZ XXX VEYA BAŞKA YABANCI KANAL VARMI BEN SADECE FRANSIZ KLSIK MUZIK KANALI MEZZO KANALINI BULDUM. HANGİ KANALLARI VE EK YAZILIMLA İZLERİZ EKLER İÇİN LİNK VERİNİZ BEN ACEMİ SAYILMASAMDA .... VERİMLI KULLANAMADIM BİR İŞE YARASIN İSTIYORUM BU CİHAZ.

TEKNOSA FİYATINI 539 TLDEN 348 TL YE DUŞURDU SORAN YOKMUŞ. 348 TL YE DÜŞTÜ YİNE ALAN YOK NİYE Kİ
    DİĞER MARKALAR 6 AY VEYA 1 YIL EK BEDAVA SERVER DESTEĞİ VERİRKEN BU MARKA BU FİYATA 1 AY BİLE VERMİYOR. ENAYIMI VATANDAŞ 1050 ALSIN
    GÖRUNTU KALITESİ DESEN BERBAT. SELAMLAR

:smiles20:
    yeni yazılım için gerekli nedeni olan 1 tek şey yazamamışsınız.
    cihazlarla aranız baya uzak sanırım.
    6 ay yada 1 yıl 50--150 kanal açan diger marka cihazları neden almadınız DURUN TAHMİN EDEYİM ONLARDAN MEMNUN KALAN KİMSE YOK :))
    yapacagınız tek şey ya ücretli bir server alacaksınız yada gidip bu berbat cihazı bırakıp 6---12 ay gözünüze krem süren diger marka cihazdan.

cccam sorunsuz
    mkv sorunsuz
    ip tv sorunsuz
    garanti desen elini sallasan her yerde baktırabilirsin

kala kala 3--5 şifreli kanal izlemekse derdiniz alın bir server yada almayın bu cihazı başka marka GÖRÜNTÜSÜ BERBAT OLMAYANDAN alın :) bu sıcak agustos ayında :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2005
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    58083

İlgili modele ait firmanın paylaştığı son yazılım,herhangi bir güncelleme olması durumunda ilgili linkte yayımlanır,ayrı konu açmak yerine forumu düzenli kullanmaya özen gösterelim.

Diğer bir konu;Bu işten ticari kazanç elde edenler burada yazılan-çizilenler hakkında sizler kadar yükümlülük kabul etmezken son kullanıcının firma gibi hareket etmesi ne kadar doğru olabilir,bu tarz yaklaşımlardan kaçınırsak uygun olur.

Birde bilgi sahibi olduğumuz konularda yardımlaşırken karşıdakine fırça atar tarzda yardımlaşmıyoruz silah zoruyla yapmıyoruz yardımlaşmayı özellikle bu alanda çok olmaya başladı etik düşmüyor,müdahale edilmek zorunda kalınmasın.

Verilen linkten devam edilmek üzere konu kapalı.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı