Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Bu sıcak ağustos ayında 1050 goldmastere yenı calışabilecek yureğimizi serinletecek ,ye

Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    28423

Bu sıcak ağustos ayında 1050 goldmastere yenı calışabilecek yureğimizi serinletecek ,ye

BU SICAK AĞUSTOS AYINDA 1050 GOLDMASTERE YENI CALIŞABİLECEK YUREĞİMİZİ SERİNLETECEK ,YENİ YAZILIM İSTİYORUZ .CIKACAKMI

USTA DOTLARIM GECE GÜNDÜZ DEMEDEN KAFA YORUYORSUNUZ EMEK VERİYORSUNUZ HEPİNİZE TEŞEKKURLER.
    1050 GOLDMASTERE UYUMLU YENI CALIŞABİLECEK YENI BU AĞUSTOS AYINDA CIKIP YUREĞİMİZİ SERİNLETECEK ,YENİ YAZILIMDAN HABER VERİRSENIZ CIHAZI KULLANMAYA BAŞLAYACAĞİZ. USB DESTEĞİ VEYA PLUGİNLE VB SEYREDEBİLDİĞİMİZ XXX VEYA BAŞKA YABANCI KANAL VARMI BEN SADECE FRANSIZ KLSIK MUZIK KANALI MEZZO KANALINI BULDUM. HANGİ KANALLARI VE EK YAZILIMLA İZLERİZ EKLER İÇİN LİNK VERİNİZ BEN ACEMİ SAYILMASAMDA .... VERİMLI KULLANAMADIM BİR İŞE YARASIN İSTIYORUM BU CİHAZ.

TEKNOSA FİYATINI 539 TLDEN 348 TL YE DUŞURDU SORAN YOKMUŞ. 348 TL YE DÜŞTÜ YİNE ALAN YOK NİYE Kİ
    DİĞER MARKALAR 6 AY VEYA 1 YIL EK BEDAVA SERVER DESTEĞİ VERİRKEN BU MARKA BU FİYATA 1 AY BİLE VERMİYOR. ENAYIMI VATANDAŞ 1050 ALSIN
    GÖRUNTU KALITESİ DESEN BERBAT. SELAMLAR

:smiles20:

Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    28423

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zgol Mesajı Göster
    bu sıcak ağustos ayında 1050 goldmastere yenı calışabilecek yureğimizi serinletecek ,yeni yazılım istiyoruz .cıkacakmı

usta dotlarım gece gündüz demeden kafa yoruyorsunuz emek veriyorsunuz hepinize teşekkurler.
    1050 goldmastere uyumlu yenı calışabilecek yenı bu ağustos ayında cıkıp yureğimizi serinletecek ,yeni yazılımdan haber verirsenız cıhazı kullanmaya başlayacağiz. Usb desteği veya pluginle vb seyredebildiğimiz xxx veya başka yabancı kanal varmı ben sadece fransız klsık muzık kanalı mezzo kanalını buldum. Hangi kanalları ve ek yazılımla izleriz ekler için link veriniz ben acemi sayılmasamda .... Verimlı kullanamadım bir işe yarasın istıyorum bu cihaz.

Teknosa fiyatını 539 tlden 348 tl ye duşurdu soran yokmuş. 348 tl ye düştü yine alan yok niye ki
    diğer markalar 6 ay veya 1 yıl ek bedava server desteği verirken bu marka bu fiyata 1 ay bile vermiyor. Enayımı vatandaş 1050 alsın
    göruntu kalıtesi desen berbat. Selamlar

:smiles20:
    ücretli server satın almama rağmen paketleri acmıyor .nextte açılan işe yarıyan server bu cıhazda işe yaramıyor.
    1.. Pay server yazılımı kolay kılavuzla aktifleştirilebilmelidir server işe yaramalıdır. Next 18500de de calişan pay server goldmaster 1050 de calışmaması yorucu oldu.serveri aktifleştırmek için
    2.. Next 18500hd cihazıyla free olarak sadece yuklenen yazilimla yabancı ve xxx kanallar cozuluyor. 1050 golmaster cihazında da aynı şekilde freeshare yazılımı ile beta yazılım verise deneme amaçlı onceki2010 verilmekte olan 1 aylık free server zaten 2012 uretim cıhazlarda 1 haftaya düşmüş bu yetmezmiş gibi bu bir haftalık freee yabancı tv izleme olanağina kavuşmak için adeta mühendismi olmak lazım.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı