Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Digiguide Iphone uygulaması - uzaktan kayıt sorunu

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46446

New Icon26 Digiguide Iphone uygulaması - uzaktan kayıt sorunu

Üstadlar merhaba,

İphone 'daki Digiguide uygulamasında malum uzaktan kayıt seçeneği var, evdek kutum 9503 HD kutu ( yani IQ KUTU ) , bu uygulama içinde yeralan kayıt seçeneğinde mevcut kullanıcı adı ve şifrem ile giriş yaptığımda, digiplus üyesi değilsiniz diye mesaj verip kayıt imkanı sağlamıyor.Müşteri hizmetlerini aradığımda digiplus kutum olmadığı için bu özelliği kullanamazsınız denildi , ama maalesef bu cevap beni çok tatmin etmedi.

Ancak , normalde evde harici bir HDD ile kayıt yapabiliyorum.. Acaba bu durum digiplus kutum olmadığı içn mi oluyor ?
    9503 kutu ile bu imkan yok mudur ?

Üstadlardan bu konu ile ilgili açıklama bekliyoruz.

tşkler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    337652

valla tam bir cevap olmayacak belki ama bende plus cihazı var ve iphone/ipad üzerinden uygulama ile kayıt yapabiliyorum.. belki gerçekten cihaz farklı olduğu için yapamıyor olabilirsiniz.. uygulama çalışıyor yani, en azından onu söyleyebilirim..

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46446

cevabınız için teşekkürler,

ancak malum , esas sıkıntı bu uygulamadaki kayıt özelliğini 9503 hd cihaz ile kullanabiliyor muyuz ?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    176321

Madem iphone gibi akıllı telefonunuz var tarayıcıdan online işlemlere girin oradan kayıt planı yapın. ben o şekilde yapıyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46446

sizin de cihazınız 9503 mü ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4332

Bende 9502 var,9503 ün abisi.:)Iphone üzerinden kayıt yaptırabiliyorum.Yani humax cihazda bu özellik çalışıyor.Selamlar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    433438

Ynt: Digiguide Iphone uygulaması - uzaktan kayıt sorunu

Arkadaslar bu mobil olarak veya internetten digiturk cihazimizin kanalini acabiliyormuyuz yada degistirebiliyormuyuz?

Mesela ewde yokken ,herhangibir internet baglantisiyla sinema kanalini acabiliyormuyuz?

Yoksa illaki pvr uyeligimizin olmasimi gerekiyor , amacim kayit degil kanal degistirme , 2 odamda ayni goruntuyu aliyorum , kumanda diger odadan goremeyecegi icin netten degisim oluyormu?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4332

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kagan06 Mesajı Göster
    Arkadaslar bu mobil olarak veya internetten digiturk cihazimizin kanalini acabiliyormuyuz yada degistirebiliyormuyuz?

Mesela ewde yokken ,herhangibir internet baglantisiyla sinema kanalini acabiliyormuyuz?

Yoksa illaki pvr uyeligimizin olmasimi gerekiyor , amacim kayit degil kanal degistirme , 2 odamda ayni goruntuyu aliyorum , kumanda diger odadan goremeyecegi icin netten degisim oluyormu?
    Slingplayer adında bir cihaz ,170 tl ye almıştım. Digi kutuya ve modeme bağlıyorsun, sonra değil yan odada, Çin de bile lig tv yi ya da sinema kanallarını Iphone ya da bilgisayarından seyredebilirsin-android telefonlara da geldi galiba ,emin değilim-.Digi kutuyu açıp kapatabilir,kanal değiştirebilirsin. Yalnız tek şart ,hem evde hemde bulunduğun yerde internet bağlantın olacak.-wifi ya da 3g-

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    433438

Ynt: Digiguide Iphone uygulaması - uzaktan kayıt sorunu

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi madisen Mesajı Göster
    Slingplayer adında bir cihaz ,170 tl ye almıştım. Digi kutuya ve modeme bağlıyorsun, sonra değil yan odada, Çin de bile lig tv yi ya da sinema kanallarını Iphone ya da bilgisayarından seyredebilirsin-android telefonlara da geldi galiba ,emin değilim-.Digi kutuyu açıp kapatabilir,kanal değiştirebilirsin. Yalnız tek şart ,hem evde hemde bulunduğun yerde internet bağlantın olacak.-wifi ya da 3g-
    Onun verimi olmaz kocaman lcd de pikselli goruntu izdirap olurr ,

Benim amacim baska odada bulunan digiturk uydu alicinin kanalini diger odadan degistirebilme olayi...

Yani kalk diger odaya git falan ugrasmamak icin online islemlerden kanal degistirme yada hatirlatici ozelligi ile de kanal degistirilebilirmi ?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı