Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: astra uydu tarama sorunu

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    184488

New Icon26 astra uydu tarama sorunu

astra uydusunu taratma yaptım 300 kanal buldu bundan önceki turbo x3 hd cihazda 700 800 arası kanal buluyordum niye bu kadar az kanal çıkıyor birde diğer uydular cihazda yüklü olmadığı için eurobird 9 uydusunu falan taratma yapamadım videolu anlatım var mı? acaba uydu taramasıyla ilgili x3 turbo hd daha kolay yapıyordum chipbox biraz zor bir cihaz...:help1:

Adviser
    Giriş Tarihi
    06-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    363016

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rider81 Mesajı Göster
    astra uydusunu taratma yaptım 300 kanal buldu bundan önceki turbo x3 hd cihazda 700 800 arası kanal buluyordum niye bu kadar az kanal çıkıyor birde diğer uydular cihazda yüklü olmadığı için eurobird 9 uydusunu falan taratma yapamadım videolu anlatım var mı? acaba uydu taramasıyla ilgili x3 turbo hd daha kolay yapıyordum chipbox biraz zor bir cihaz...:help1:
    1) En güncel yazılımı yükleyip (v32) fabrika ayarlarına dönerseniz, size ASTRA19 uydusunda 635 tane güncel TV kanalı verir (Radyoları saymadım).

2) Yani kanal taraması yapmanıza gerek yoktur.

3) İlla kanal taraması yapacaksanız, size tavsiyem "Şifreli + Şifresiz + Ağ Tarama" ya da "Şifreli + Şifresiz + Hassas Tarama" seçeneklerinden birini seçmenizdir.

Kolay Gelsin.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    184488

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi :::.DREJO.::: Mesajı Göster
    1) En güncel yazılımı yükleyip (v32) fabrika ayarlarına dönerseniz, size ASTRA19 uydusunda 635 tane güncel TV kanalı verir (Radyoları saymadım).

2) Yani kanal taraması yapmanıza gerek yoktur.

3) İlla kanal taraması yapacaksanız, size tavsiyem "Şifreli + Şifresiz + Ağ Tarama" ya da "Şifreli + Şifresiz + Hassas Tarama" seçeneklerinden birini seçmenizdir.

Kolay Gelsin.
    Yazdığın açıklayıcı cevaplar için minnettarım birazdan uygulayacağım, saygılar....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2008
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    430363

Eeeee!..
    Çok heyecanlı idi?
    Meraktan çatlıyorum...