Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: cihazlar arası frekans farkı sorun yaşatır mı?

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2012
    Mekan
    53 Rize
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    582550

cihazlar arası frekans farkı sorun yaşatır mı?

herkese iyi ramazanlar diliyorum,

forum üyelerinden sayın mdmrx 'in bu konuya yönlendirmesi sonucu 2-3 gündür yaşadığım bir sorunu sizlere danışmak istedim, geçenlerde yurtdışından aldığım avr cihazı 120 volt, 60 hz, 550 watt ile çalışıyor, bir elektronikçi arkadaşın hesaplarına göre aldığım güç kaynağının özellikleri ise input: 230volt 50hz, output: 400watt, sorunum şu:

güç kaynağından gelen elektrikle avr cihazı çalışıyor, fakat hiçbir şekilde ses-görüntü aktarımı yapmıyor, tv-usb bellek- dvd player, am-fm anten hem görüntü hem de ses vermiyor, sorun frekans farkından mı onu da bilmiyorum, bu konudaki yorumlarınızı rica ediyorum

hoparlör: sony fcr6000

şimdiden ilgilenecek herkese teşekkür ediyorum

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2012
    Mekan
    53 Rize
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    582550

ilgisiz, bilgisiz ve duyarsız bir forum, sayın yönetici üyeliğimi iptal ediniz, en azından buna ilgisiz kalmayın

Adviser
    Giriş Tarihi
    18-04-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11132

merhaba.

avr cihazının ne olduğunu bilmiyorum fakat yazdıklarınız yanlış değilse cihazınızın fişini takar takmaz sigortaların atması lazım çünkü 120 volt girişe sahip bir cihaza 220 volt verirseniz cihaz bozulur.

avr'den kastınız ses sistemiyse linkinden kullanma kılavuzunu indirip harici girişlerini nasıl aktifleştirilebileceğini öğrenebilirsiniz.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı