Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Goldmaster HD-1050

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    49955

Goldmaster HD-1050

Arkadaslar merhaba,
    Ben Yasal D-Smart Maxi paket uyesiyim fakat evimde yayinlari durdurmak veya kaydetmek istiyorum ; su anki dsmart uydu alicisi bunlari yapamiyor(mumkunse internal HDD uzerine) bunun icin biraz arastirdim Goldmaster HD-1050 iyi bir cihaz gibi ama benim orjinal karti direk takinca calisir mi calismaz mi emin degilim. Bu konuda yardiminiza ihtiyacim var, eger baska bir cihaz olursa onu da tavsiye edebilirsiniz. Cevaplarinizi acil bekliyorum , bu hafta sonu bu isi bitirmek niyetindeyim.

Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    202911

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tekhizuz Mesajı Göster
    Arkadaslar merhaba,
    Ben Yasal D-Smart Maxi paket uyesiyim fakat evimde yayinlari durdurmak veya kaydetmek istiyorum ; su anki dsmart uydu alicisi bunlari yapamiyor(mumkunse internal HDD uzerine) bunun icin biraz arastirdim Goldmaster HD-1050 iyi bir cihaz gibi ama benim orjinal karti direk takinca calisir mi calismaz mi emin degilim. Bu konuda yardiminiza ihtiyacim var, eger baska bir cihaz olursa onu da tavsiye edebilirsiniz. Cevaplarinizi acil bekliyorum , bu hafta sonu bu isi bitirmek niyetindeyim.
    Şuan sizin kullandığınız kart sizin cihazınızla eşlenmiş durumda, yani o kartı başka bir dsmart uydu alıcısına taksanız bile çalışmaz. Dediğiniz goldmaster cihazı kullanmanız için modüllü üye olmanız gerekiyor. modülü goldmaster'a taktınızda otomatik açar dsmart kanallarını...

Siz cihazını dsmart ile iletişime geçip hd pvr bir dsmart cihaz ile değiştirip istediğiniz özellikleri kullanabilirsiniz. Ama kaça patlar onu bilemem:}}}

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    49955

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memorize Mesajı Göster
    Şuan sizin kullandığınız kart sizin cihazınızla eşlenmiş durumda, yani o kartı başka bir dsmart uydu alıcısına taksanız bile çalışmaz. Dediğiniz goldmaster cihazı kullanmanız için modüllü üye olmanız gerekiyor. modülü goldmaster'a taktınızda otomatik açar dsmart kanallarını...

Siz cihazını dsmart ile iletişime geçip hd pvr bir dsmart cihaz ile değiştirip istediğiniz özellikleri kullanabilirsiniz. Ama kaça patlar onu bilemem:}}}
    Anladim.
    Onu sordum zaten kayitli HD cihaz icin cift cikisli lnb gerekiyormus benim evimde anten balkonda oldugu icin ve arcelik duz anten oldugu icin lnb cift cikisli olamiyor o yuzden olmaz dediler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    31129

Anladim.
    Onu sordum zaten kayitli HD cihaz icin cift cikisli lnb gerekiyormus benim evimde anten balkonda oldugu icin ve arcelik duz anten oldugu icin lnb cift cikisli olamiyor o yuzden olmaz dediler.
    Çift çıkışlı LNB için nasıl çanak gerekiyormuş ki? Ben de yanlış biliyor olabilirim ama eksik bir bilgi var sanki.

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    49955

Goldmaster HD-1050

Duz antenden kastım hakikaten duz olmasidir. Yani normal canaklar gibi icbukey degil internette ararsaniz gorursunuz Arcelik 10000 mi ne modeli . Lnb si icerisinde disaridan gorunmuyor malum yonetici ile sorun yasiyorum bu aletin uydu anteni olmadigina sonunda inandirdim internetle ilgili birsey zannediyor :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-11-2011
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    571056

siz boş modülş satın alacaksınız.sonra da üyeliği bu modüle geçireceksin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-03-2008
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    426303

Duz antenden kastım hakikaten duz olmasidir. Yani normal canaklar gibi icbukey degil internette ararsaniz gorursunuz Arcelik 10000 mi ne modeli . Lnb si icerisinde disaridan gorunmuyor malum yonetici ile sorun yasiyorum bu aletin uydu anteni olmadigina sonunda inandirdim internetle ilgili birsey zannediyor :)
    Doğrudur.Bahsettiğiniz anten Flat anten modelidir..Maalesef yeni çanak taktırmaktan başka çareniz yok...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı