Merih Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 41 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Suriyeliler, kimlik soran polisi tabancayla vurdu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5884

Suriyeliler, kimlik soran polisi tabancayla vurdu

Merhaba arkadaşlar, arabayla yayladağı istakametine seyrederken, bir kaç ambulansın yanımdan acil geçtiyini gördüm, bende hayırdır, ne oldu. inşallah, yayladağıda önemli bir şey yok dedim ve hemen yayladağı belediye başkanını telefonla arayıp sordum bir polisimiz. ayaklanma yapan bir suriyeliyi silahla vurduğunu söyledi, polisimiz vurmasaydı vurulacaktı, yüz aldılar, adi suriyeliler. şehidimiz varmı dedim yok dedi ohh be. buna çok sevindim allah belalarını versin bu suriyelilerin. olay ardından yayladağı istikametine mit aracı ile olay inceleme yeri araçları çıktı. şükür şimdilik bir şey yokmuş. selametle.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

Angry Besle Kargayı Oysun Gözünü - Varan 2

Suriyeliler, kimlik soran polisi tabancayla vurdu

Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki 1 No'lu Konaklama Tesisi'ne zorla girmek isteyen Suriyelilerle polisler arasında çıkan arbedede 3 polis ile 1 Suriyeli yaralandı.

Yayladağı 1 No'lu Konaklama Tesisi'ndeki polis memurları, kamp girişinde kimlik kontrolü yaptı. Bu sırada kampta kalmadıkları belirlenen 20 Suriyeli çadır kente girmek istedi.
    Polis, isimlerinin olmadığı gerekçesiyle grubun içeriye girmesine izin vermedi. Bunun üzerine polis ile grup arasında tartışma çıktı. Tesise alınmayan Suriyelilerin, kampta kalan yakınlarının da karışmasıyla olay büyüdü.
    Kargaşa sırasında bir Suriyelinin polis memurunun tabancasını alarak, rastgele ateş açtığı ileri sürüldü. Tabancadan çıkan mermilerden biri polis memuru Mehmet A'nın koluna isabet etti.
    Olay yerindeki polis memurları Zülküf B. ve Lütfü Ç. de Suriyeliler tarafından darbedildi. Bir Suriyeli'nin de çıkan kavgada yaralandığı öğrenildi.
    Yayladağı Sağlık Ocağı'nda yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Antakya Devlet Hastanesi'ne sevk edilen yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
    Kampta izlerini kaybettiren Suriyeliler’in yakalanması için güvenlik kamerası görüntüleri incelemeye alındı. Kampta güvenlik önlemi de arttırıldı.

Düzenleyen volkan3526 : 10-08-2012 at 20:58

Vip
    Giriş Tarihi
    11-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6600

ooof ki ne ooof bizim için canını veren var onun gazisini otobüsle yollayan var aldığı paradan azıp polisime el kaldıran var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    226

bunlar olay çıkarmak için gelmişler sanki

bunlara ses çıkaran yok iyice azdılar başımıza
    Düzenleyen horrozz : 10-08-2012 at 22:00

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    306852

Beslesinler KARGALARI gün gelecek oyacaklar GÖZLERİMİZİ.!!!

Member
    Giriş Tarihi
    10-08-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    582641

Bundan 20-25 sene önce yapılmış olaylar aklıma geliyor...

İnşallah aynı senaryo ile karşılaşmayız... Ülkelerinde olaylar bitsin de bir an önce defolup gitsinler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    226

nereye gidecekler
    Türk milletinden daha değerli tutulacakları günler yakındır merak etmeyin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2010
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    520588

Birisi çıkıp şunlara ''dakka dukka'' falan desin, yoksa bunların akıllanacağı yok.

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    506600

provokasyon yapmak için gelenler olabilir. Türkiyenin yapmış olduğu bu insani yardımları başa kalkmamak lazım. Atalar boşuna söylememişler ''Yap bir iyilik at denize balık bilmezse halik bilir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

dün tv de yine ahkam kesiyordu fikri olan gelsin başkan burda diyordu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2009
    Mekan
    Üye No
    494264

Araba iyilikmi bunlar bedava yağ bulsa kıç... sürermiş. atın bunları burdan beslemeyin bunlara vereceğiniz yemeği fakir halkımıza dağıtırsanız daha sevaba gecer.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2010
    Mekan
    KKTC
    Üye No
    547503

suriyeli teröristleri en kral otellerde besleyelim, ayaklarına kadar ambulans gönderip özel hastanelerde tedavilerini yaptıralım üstüne üstlük polise kurşun atsınlar
    ama iş bizim gazimize gelince otobüsle evine yollayalım yani sözün kısası ... durmak yok bölünmeye devam
    Düzenleyen aykiri1 : 10-08-2012 at 23:23

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2009
    Mekan
    Üye No
    494264

Zaten bizim milletimizde bir Arap sevdasidir tutturmuş gidiyor ne samın şekeri nede arabın yüzü. bunlar yemek yediği tekneye bile tuvaletini yaparlar.yakında 5 milyon Arap yurttaşımız olur daha sonrada bağımsızlik isteyip ayri bir Arap devleti kurmaya kalkarlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1234

bir arap kökenli olarak ben arapların bir çoğunun hain olduğunu çok gördüm. savaş öncesi ve sonrası ırağa gittim. araplar arpayı çok bulduklarında kesinlikle kudururlar. araplara demokrasi gelmemeli. bunlar kafalarına vurulmasından hoşlanırlar. parayı buldularmı sonradan görmedirler. mersine mülk almaya gelenlere şahit oldum. her yalan, kibir, kendini beğenmişlik, sonradan görme tarzlar. tarihtede zaten bize hep hainlik yaptılar..demokrasinin geldiği arap ülkeleri o kadar pis yerler olacakki. her açıdan ahlaksızlık, çirkeflik yaşama tarzları olacak..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1234

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nadeto Mesajı Göster
    Zaten bizim milletimizde bir Arap sevdasidir tutturmuş gidiyor ne samın şekeri nede arabın yüzü. bunlar yemek yediği tekneye bile tuvaletini yaparlar.yakında 5 milyon Arap yurttaşımız olur daha sonrada bağımsızlik isteyip ayri bir Arap devleti kurmaya kalkarlar.
    ülkemizde yaşayan mardin, siirt, urfa ve hatay civarındaki arapların tamamına yakını milliyetçi vatanını seven insanlarır. güneydoğudaki arap köyleri asker ve polisin çok güvendiği yerlerdir.. bağımsızlık fikrinize hiç ama hiç katılmıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Dağdan gelip bağdakini kovacaklar neredeyse.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    32039

Kampta kalmayanlar hangi kamptan geliyormuş acaba.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    433438

Ben vatandas olarak bunlara , bu polisimize sikacak kadar insancik bile olmayanlar, adana hatay gibi sehirlerimizde , taksilere binip parasini odemeyen, yemek yiyip hesap odemeyen " ozgurluk ordusu " askerlerine ulkemizce yapilan yardimlar icin 1 gr. Hakkimi helal etmiyorumm...

Diger tarafta elbet karsima gececek bunun sorumlusu ...

Bizin ulke zaten luksemburg , norvec yaa , herkes zengin ya,, o yuzden yardim yapiyoruz, aziz mubarek gun, 20 dk sonra oruc olucam, ve oruc agzimlada tekrarladim bunlari haberleri izlerken...

Cahil insanla halvete bile gidilmeZz..

Geecekten cok enteresan bir ulkeyiz ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2006
    Mekan
    Üye No
    209744

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hamdullah1 Mesajı Göster
    ülkemizde yaşayan mardin, siirt, urfa ve hatay civarındaki arapların tamamına yakını milliyetçi vatanını seven insanlarır. güneydoğudaki arap köyleri asker ve polisin çok güvendiği yerlerdir.. bağımsızlık fikrinize hiç ama hiç katılmıyorum.
    Bende sana aynen katiliyorum.Ayrica bu gelen suriyelilerin cogu arap degil.Cünkü suriyede de kürt asilli ve terör örgütünü destekleyen cok vatandaslari var.
    Türkiye, bu ilticacilari ülkeye almakla geriye dönüsü olmayan bir hata yapmistir.Ülkelerinde savas bitse bile geriye gideceklerini sanmiyorum.
    Türkiyede, arap asilli Türk vatandaslarin bugüne kadar bir eylem yada bir toprak-vatan istegine hic sahit olmadim.Yorum yaparken genelleme yapmak pek adaletli olmaz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    564942

nankör köpekler..........

21. Merih Banner Alt
3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon