Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: d smart sözleşmeden imzalamadıgım için yayınımı kesti....

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    194701

d smart sözleşmeden imzalamadıgım için yayınımı kesti....

dün akşam televizyon seyrederken 19:00 da televizyonda söyle bir ibare belirdi ödenmemiş faturalardan dolayı yayınınız kapatılmıştır. diye 1-1,5 saat ugraştıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaştım bir sözleşme imzalamam gerektiğini bunuda imzalamadığım(sonradan içeriğini öğrendim) için yayını kestiklerini söylediler. bende paket satmak için tlf ulaşıyorsunuz bu kadar önemli ise niye aramadıklarını söylediğimde cevap alamadım.

sonuç olarak
    ben d smartla uğraşmak istiyorum şikayet ve mahkeme yolu ile beni bilgilendirecek arkadaşlara tşk ederim .
    not:2008 yılından beri aboneyim

Member
    Giriş Tarihi
    04-07-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    535659

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi xopowo Mesajı Göster
    dün akşam televizyon seyrederken 19:00 da televizyonda söyle bir ibare belirdi ödenmemiş faturalardan dolayı yayınınız kapatılmıştır. diye 1-1,5 saat ugraştıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaştım bir sözleşme imzalamam gerektiğini bunuda imzalamadığım(sonradan içeriğini öğrendim) için yayını kestiklerini söylediler. bende paket satmak için tlf ulaşıyorsunuz bu kadar önemli ise niye aramadıklarını söylediğimde cevap alamadım.

sonuç olarak
    ben d smartla uğraşmak istiyorum şikayet ve mahkeme yolu ile beni bilgilendirecek arkadaşlara tşk ederim .
    not:2008 yılından beri aboneyim

bu dsmartın yapmış oldugu birşey degil kanun böyle istiyor size en yakın dsmart bayisine gidin İMZANIZI ATIN İŞ BİTSİN

Member
    Giriş Tarihi
    14-01-2010
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    520398

ya nasıl saçmalık imza yoksa yayında yok yok böyle bir şey kimsin sen para verip aldığım yayını kesiyorsun derebeyliyi olmuş türkiye imam tükürürse cemat su atar hesabı göre göre oluyor bu işler hukuk yok bu ülkede kafasına göre takılıyor herkes gücü olan istediğini yapıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    516755

Platformlarla İlgili bi Durum değil bu !! Yeni Yasa Gereği Üye Olduğunuz Platform'la Sözleşme Yapmak Zorundasınız !! Hayır neden imza atmak istemiyosunuz anlamadım Milyonlarca insan salakmı üye olurken imza attı ? !!!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    194701

1- btk dilekçeyi kabul etti ve dsmart a gönderdi
    2- benim imzalamayla ilgili problemim yok düşünün evde otururken bir anda borcunuz var deyip yayını kesiyor neden sözleşme imzalamadığınız dan dolayı borcunuz kesilmiştir ibaresi çıkmıyor. habersiz kesme hakkı yok
    4- dün bile 0212 9873960 tlfdan arandım dsmart paket satalım diye ciddiyetsiz firma
    5- ben verecekleri hizmetten vazgeçtim imzalamayacagım
    6- bukadar maduriyetten sonra mahkeme yoluna da başvurucagım btk dan gelen cevaptan sonra

haklarınızı savunun . (dsmartla en ufak bir alakam yok yoktur sade bir vatandaşım )

Junior Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    73441

Merhaba bugün itibarıyla benim de yayınım kesildi üstelik 2008 aktivasyon ve o döneme ait sözleşme de vardı. Bugün gittim Dsmarta sözleşmeye baktım maddeleri gördünüz mü bir okuyun

3.1.2. D-SMART hizmetlerine erişim imkanı sağlamak amacıyla, abonelik süresince D-SMART tarafından
    ABONE’ye sağlanacak dijital uydu alıcısı / CAM Modülü / Smart Kart / modem ve benzeri donanımın
    mülkiyeti D-SMART’a aittir. ABONE, söz konusu donanımın çalışır vaziyette muhafazasını teminen,
    kullanım süresi boyunca azami özen ve dikkati göstermekle yükümlüdür. ABONE kullanım hatalarından
    kaynaklanan nedenlerle donanım üzerinde meydana gelecek zarar ve ziyandan ABONE sorumludur.
    ABONE tarafından temin edilmiş ve mülkiyeti ABONE’ye ait olan donanımlar ile ilgili olarak D-SMART’ın
    herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Söz konusu donanımlara ilişkin tüm sorumluluk, ilgili
    donanımın üreticisi veya satıcısına aitttir"

bu ne biçim bir madde benim bir sürü para verip aldığım cihaz bir imzayla ne diye onların olacakmış?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı