Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Next YE-G 535 bluetooth hakkında... yardım lütfen...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    08-08-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    582588

Next YE-G 535 bluetooth hakkında... yardım lütfen...

murat6767 arkadaşın Next YE-G 515-535 (600+Mhz) Yeni nesil 2012 Model Navigasyon Cihazları başlıklı linkinde de anlatıldığı gibi (hazırlayan üstadımın emeğine eline sağlık :) )

535 cihazımla telefonumu eşleştirdim telefon defterini cihazıma aktardım buraya kadar herşey normal fakat aramalarda isim gözükmüyor sadece telefon numarası görünüyor. Eksik yada hatalı birşeymi yapıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Şimdiden çok teşekkür ederim.

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zafer_ozer Mesajı Göster
    murat6767 arkadaşın Next YE-G 515-535 (600+Mhz) Yeni nesil 2012 Model Navigasyon Cihazları başlıklı linkinde de anlatıldığı gibi (hazırlayan üstadımın emeğine eline sağlık :) )

535 cihazımla telefonumu eşleştirdim telefon defterini cihazıma aktardım buraya kadar herşey normal fakat aramalarda isim gözükmüyor sadece telefon numarası görünüyor. Eksik yada hatalı birşeymi yapıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Telefon marka modeli nedir?
    Ayrıca yeni bir konu açmanıza ve bu kadar büyük puntolarla yazmanıza gerek yok normal boyuttada yazsanız okunabilir ve cevap veren arkadaşlar olurdu.:) Linkte bu cihazlar için konu mevcut lütfen ana konudan devam edelim Saygılar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı