Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: 3D Blueray Player Kopya yada Orjinal + Hdd Usb den 3D Film oynatıcak cihaz var mı ?

Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    582448

New Icon26 3D Blueray Player Kopya yada Orjinal + Hdd Usb den 3D Film oynatıcak cihaz var mı ?

Half SBS Riplenmiş Bluray 3D Filmleri ve avi, divx ve mp4 izletecek en ucuz cihaz
    Arkadaşlar Son Sorum Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Aradığım cihaz şu;

Half SBS Riplenmiş Bluray 3D Filmleri ortalama 15 gb ve avi, divx ve mp4 ortalama 700 mb izletecek en ucuz cihaz fiyat performans olarak tavsiyeniz nedir ?.
    sanırım 50 gb lık Bluray isoları indiremem, iso oynatmasada olur, en ucuz fiyat performans ürününün arıyorum....egreat R6S den ucuz arıyorum....

......Belki orjinal 3D bluray oynatabilen bir cihaz alabilirim, bu sayede kiraladığım orjinal bluray leri izlerim , ayrıca bu cihazda usb den yani 32 gb lık flash bellek veya 1 tb hard disk bağlayarak usb üzerinden 3D hlaf sbs leri oynatırsa süper olur.

tavsiyelerini bekliyorum ben bu cihazı buldum Sony BDP-S490 3D Bluray Oynatıcı 2D›3D dönüştürme , Wi-Fi Ready !! HDMI Kablo Hediyeli !! fakat bu cihaz da 5.1 Desteği Hayır/Yok yazıyor sıkıntı olur mu ? wifi desteği var yazıyor yani internete girermi youtubeden film tv de oynatırmı bu cihaz....teşekkürler

Düzenleyen demir355 : 11-08-2012 at 15:47

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    482069

sigma cihazları beklemek istiyorsan bekleyebilirsin.
    ama r6s kadar ucuz olmayacaktır. En azından 2 katı kadar belkide daha fazla fiyat olacaktır.
    Kendini buna hazırla.

r6s gibi medya oynatıcılarda genelde zaten dahili hafıza bulunmaz. harici HDD ler takılarak izlenir.
    Çok az br kısmının içinde dahili hafıdaz vardır. wd live hub gibi ama bu genel oranda belki %1 veya 2 dir.

Bir kısım medya oynatıcıların içine sonradan Dahili HDD takılabiliyor. ama cihazla birlikte gelmiyor .
    ekstradan alıp içine takılıyor. bu hdd lerde genelde 2,5'' oluyor (notebook HDD si diyeyim.. )

gel gelelim r6s de dahili hafıza yok. cihazın içine HDD takılacak yerde yok.
    alacaksan harici HDD ile kullanacaksın. veya usb bellek ... vs

Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    582448

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rfve Mesajı Göster
    sigma cihazları beklemek istiyorsan bekleyebilirsin.
    ama r6s kadar ucuz olmayacaktır. En azından 2 katı kadar belkide daha fazla fiyat olacaktır.
    Kendini buna hazırla.

r6s gibi medya oynatıcılarda genelde zaten dahili hafıza bulunmaz. harici HDD ler takılarak izlenir.
    Çok az br kısmının içinde dahili hafıdaz vardır. wd live hub gibi ama bu genel oranda belki %1 veya 2 dir.

Bir kısım medya oynatıcıların içine sonradan Dahili HDD takılabiliyor. ama cihazla birlikte gelmiyor .
    ekstradan alıp içine takılıyor. bu hdd lerde genelde 2,5'' oluyor (notebook HDD si diyeyim.. )

gel gelelim r6s de dahili hafıza yok. cihazın içine HDD takılacak yerde yok.
    alacaksan harici HDD ile kullanacaksın. veya usb bellek ... vs

anladım sanırım teşekkürler. Egreat R6S cihazında film izleyebilmek için sadece taşınabilir 1 tb hdd miz olsa yeter.
    Bu hdd yide usb ile bu cihaza bağlıyoruz. Taşınabilir hdd yi tak çalıştır yöntemiyle filmleri izliyoruz. ayrıca egreat televizyona sadece
    hdmi ilemi bağlanıyor ? başka aparat vs gereklimi ? kutu içeriğinden hdmi kablo çıkıyormu. çıkmıyorsa 1.4 hdmi kabloyu nasıl neye göre almalıyız
    kaliteli görüntü için. son olarak evimdeki masaüstü pc den ağ bağlantısı kurup masaüstü pc deki filmleri izleyemez miyim bu cihazda? internet veya ağ bağlantısı varmı yani ? ayrıca bu cihaza bir tane usb blueray player taksam tanırmı kopya ve orjinal 3d blueray dvd lerini bu sayede izleyebilirmiyim ? çok sağol şimdiden....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    482069

ilgili ürünlerin forumda konuları mevcut .

biraz vakit ayırıp okursanız daha faydalı olacaktır.

Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    582448

teşekkürler okuyorum ama kafa basmayınca birde baskı altında telaşa kapılınca böle her şeyi soruyosunuz işte.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı