Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: STAB HH 120 Diseqc Motor Kurulumu Yardım

Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    126285

STAB HH 120 Diseqc Motor Kurulumu Yardım

120 lik Mega Antenimde kullanmak üzere STAB HH 120 Diseqc Motor almayı düşünüyorum ben kurabilir miyim arkadaşlar usta gereklimi.Öğrenci olduğumdan kendim kurmam bana çok iyi olur.Forumda okudum ama anlamadım.
    Yer Kayseri enlem ve boylam bilgilerini kayıt ettim.Daha sonra nasıl adım takip edecem acaba bir yardımcı olurmusunuz.Bu enlem boylamı diseq girecekmiyim ne yapacam merkez uydumu bulduktan sonra.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    51836

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erciyes-38 Mesajı Göster
    120 lik Mega Antenimde kullanmak üzere STAB HH 120 Diseqc Motor almayı düşünüyorum ben kurabilir miyim arkadaşlar usta gereklimi.Öğrenci olduğumdan kendim kurmam bana çok iyi olur.Forumda okudum ama anlamadım.
    Yer Kayseri enlem ve boylam bilgilerini kayıt ettim.Daha sonra nasıl adım takip edecem acaba bir yardımcı olurmusunuz.Bu enlem boylamı diseq girecekmiyim ne yapacam merkez uydumu bulduktan sonra.

Bu iki konuyu dikkatli olarak okuduktan sonra yapabileceğinizi tahmin ediyorum.
    Biraz uğraşın eğer yapamazsanız o zaman profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    126285

ustam konuları gçrdüm süper ama resimler gözükmüyor bir yöneticiler el atsa.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı