Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: vodafone kara listeye alinmisim

Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    85163

vodafone kara listeye alinmisim

gecen gun vodafone tarafindan kara listeye alindigimi tesaduf eseri ogrenmis bulunmakyayim... sebebi adima acilmis baska bir hattin acildigi ve bu hattin sahte evrakla acilmis olmasi... sahte evrak derken imza uyusmazligindan dolayi... sizlerde gsm operatorlerini arayarak adiniza acilmis hatlar olup olmadigini kontrol edebilirsiniz... ben yasal yollardan hakkimi arayacagim..samsunda bu sekilde hat acan gsm bayileri ve bu hatlari kullanan kisiler mahkemede gorusuruz...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

telefon şirketi olmaktan cıktılar her türlü ückagıtcılık mevcut adamlarda ve kimse sormuyor bunlara ne yapıyorsunuz diye hep vur abalıya politikası

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

İstanbul sarıyer/derbent'tete böyle bir durum yaşanmış hatta haberlerde gösterilmiş idi. vatandaş 4yıl önce 2 hat alıyor eşine ve kendine, 4 yıl aradan sonra tekrar gidiyor yeni bir hat alamaya ama alamıyor müşteri hizmetlerini arayın diyor bayi; adam m.hizmetlerini aradığında adına kayıtlı 32'si aktif 44 hat olduğunu öğreniyor ve şok geçiriyor. bayi adamın kimlik bilgileri ile izinsiz bir çok abonelik yapmş. kimlik fotokopisi ile bile neler yapıyorlar telefoncu deyip geçmeyin.

Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    85163

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi A.Bozoğlu Mesajı Göster
    İstanbul sarıyer/derbent'tete böyle bir durum yaşanmış hatta haberlerde gösterilmiş idi. vatandaş 4yıl önce 2 hat alıyor eşine ve kendine, 4 yıl aradan sonra tekrar gidiyor yeni bir hat alamaya ama alamıyor müşteri hizmetlerini arayın diyor bayi; adam m.hizmetlerini aradığında adına kayıtlı 32'si aktif 44 hat olduğunu öğreniyor ve şok geçiriyor. bayi adamın kimlik bilgileri ile izinsiz bir çok abonelik yapmş. kimlik fotokopisi ile bile neler yapıyorlar telefoncu deyip geçmeyin.
    aynen herkes kendini sorgulasin diye yazdim... 15gun once mesajla gizli nodan gelen aramalara hattimi actirdim..tekrar
    gizzli no aramalara kapatmak icin musteri hizmetlerini aradigimda isleminizi gerceklestiremiyoruz dedi... bende neden diye sordugumda sikayet talebimi aldi ve beni arayacaklarini soyledi... ertesi gun aradiklarinda adima acilmis turkcell bir hattin sahte evrakla acilmis oldugunu soylediler... sahte evrakla nasil hat aculir dedim sahte evrak derken nasil bir evraktan bahsediyorsunuz diye sordum... imza uyusmazligindan bahsetti... arkasindan turkcell m.h arayim oradanda 3agustosta avhattin aveyaya gectigini ogrendim... avea musteri hizmetlerini aradim... durumu anlattim ve hatti tek yonde aramalara kapattilar.. daha sonra hat hat kapatma formu doldurdum ve hatti kapattirdim... simdi kara listeden cikmak icin vodafone mh.ye cektigim fax icin cevap bekliyorum..... cevrenizi uyariniz ve kontrol ettiriniz bu sekilde hat acan gsm bayileri cok maalesf...

Member
    Giriş Tarihi
    21-03-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    85163

ve burdan soyleyeyim hatti kara listeye almiyorlar direk tc kimlik numaranizi kara listeye aliyorlar... ve yeni bir hat actiramiyorsunuz paket degisikligi tarife degisikligi yapmiyorlar... ama bunlari yapabiliyorum herhangi bir sıkıntım yok demeyin... o bahsettigim.benden habersiz acilan hat 2010 yilinda acilmis ve ben 3agustos 2012 yilinda kara listeye girmis bulunuyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    186504

Üzerimize boyle sahtekarlıklarla alınmış hat olup olmadıgını nasil öğreneceğiz M.H mi arayacağız ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    11395

buradan sorgulayabilirsiniz.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız