Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: UFS910 ve Digitürk Modul

Average Member
    Giriş Tarihi
    18-01-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    309399

UFS910 ve Digitürk Modul

Arkadaslar uzun zamandir Kahti 910 bir kenarda sessiz sedasiz duruyor !! Niyetim:
    Digitürk Euro Paket mit HD+ Modul + I****o Smartkarte + Cryptoworks Türkiye Smartkarte almak bu nedenle sizden ögrenmek istedigim bu modul ile Kathi ufs910 uyumlumu ve hangi image ile sorunsuz seyredebilirim ???

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    146805

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Kanomen Mesajı Göster
    Arkadaslar uzun zamandir Kahti 910 bir kenarda sessiz sedasiz duruyor !! Niyetim:
    Digitürk Euro Paket mit HD+ Modul + I****o Smartkarte + Cryptoworks Türkiye Smartkarte almak bu nedenle sizden ögrenmek istedigim bu modul ile Kathi ufs910 uyumlumu ve hangi image ile sorunsuz seyredebilirim ???

Kathrein 910 hd yi bende 1,5 yıl kadar kullandım ve sattım.Tek başına modüllü üyelik Türkiyede yok.Tv ile modül alan arkadaşlar var.Bende üyeliğimi modüllü üyeliğe çevirmek istiyorum. Octagon_SF1008P_SEplus_CI+_HD_INTELLIGENCE benzeri Goldmaster 1050 hd aldım.Kathreinden sonra görüntüsü konusunda şüphem vardı ama hoşuma gitti.Octagon yazılımı editleyip 2 CI+ özelliği ile d smart ve digitürk modülü birlikte sorunsuz kullanan Türkiyede 3-4 arkadaş var. bir göz atarsan.Satıcıda görüntü kalitesini görme imkanın olur ve beğenirsen almanı tavsiye ederim.
    Düzenleyen KONTROL1 : 10-08-2012 at 10:52

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı