Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Hazır sistemin artıları olan bir anfi

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    875

Hazır sistemin artıları olan bir anfi

Hepimiz biliyoruzki hazır ev sineması sistemi yerine güzerl bir anfi alıp ona uygun hoparlör sistemi almak daha mantıklı .

Ama bu durumda hazır sistemlerin sunduğu bazı artılardan da mahrum oluyoruz.

Ben örneğin arka hoparlörlerin kablosuz olmasını çok isterim. avr lerde bu yok. Yada internete de girsin yada ağ ile haberleşsin.

Bu konuda arka hoparlörlerinde kablosuz yapılacak bir sistem varmı.

Olmadı bana bir hazır ev sinema sistemi önerirmisiniz 1200 veya üstğ gibi.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2012
    Mekan
    53 Rize
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    582550

ben de uzun süre arkası kablosuz hazır sistemleri araştırmıştım, sony'de 4 model beğendim bunlardan 2 tanesini hafta sonu teknosada dinleme fırsatı buldum

sony bdv n990 blue ray
    sony bdv e 980 blue ray

n990 yeni sezon ürünü, dahili wifi mevcut, adaptör almaya gerek yok, magnetic fluid hoparlör sayesinde inanılmaz ses kalitesi var, şimdiye kadar dinlediğim en iyi hazır sistem diyebilirim, 980e'i de dinledim fakat bununla mukayese edilemez bile, n990 bimeks internette 1355 lira, teknosada 1950 lira, bence indirim varken kaçırma

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-07-2009
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    499221

dikkat edinde alacağınız yeni hazır sistemlerin arkasında 2 adet hdmi giriş olsun..

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    875

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi warriors_tr Mesajı Göster
    ben de uzun süre arkası kablosuz hazır sistemleri araştırmıştım, sony'de 4 model beğendim bunlardan 2 tanesini hafta sonu teknosada dinleme fırsatı buldum

sony bdv n990 blue ray
    sony bdv e 980 blue ray

n990 yeni sezon ürünü, dahili wifi mevcut, adaptör almaya gerek yok, magnetic fluid hoparlör sayesinde inanılmaz ses kalitesi var, şimdiye kadar dinlediğim en iyi hazır sistem diyebilirim, 980e'i de dinledim fakat bununla mukayese edilemez bile, n990 bimeks internette 1355 lira, teknosada 1950 lira, bence indirim varken kaçırma
    Hocam 990 güzel ürünmüş.

Ama bu sansungdaki gibi mkv oynatma konusunda iyi mi. Bildiğiniz gibi samsung bu bütün formatları oynatmada çok iyi.Altyazı sorunu falan yok. adam gibi internette dolaşırmı yada klavye bağlanırmı bilginiz varmı acaba. Bir de iphone dock olayı varmı

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2012
    Mekan
    53 Rize
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    582550

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Ice-T Mesajı Göster
    Hocam 990 güzel ürünmüş.

Ama bu sansungdaki gibi mkv oynatma konusunda iyi mi. Bildiğiniz gibi samsung bu bütün formatları oynatmada çok iyi.Altyazı sorunu falan yok. adam gibi internette dolaşırmı yada klavye bağlanırmı bilginiz varmı acaba. Bir de iphone dock olayı varmı
    o kadar detaylı araştırma yapmadım, sadece ses kalitesine baktım, şimdiye kadar dinlediğim en iyi kalite ev sinema sistemi diyebilirim, denk gelirse bir dinleyin derim

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

Hocam 7.1 pre out lu Aİrplayli internet radyolu bir avr alın daha sonra sadece arka speakerlar için JBL Control 2.4 ghz kablosuz hop seti alın önler ve center için dilediğiniz hoparlörü alabilirsiniz ... yani paket sistemlerin sanırım diğer avr li sistemlere göre hiç bir artısı yoktur Sony , samsung , lg , philips iyi hoş markalar ama ben logolarını sadece tv lerde görmeyi tercih ederim . size de tavsiyem mutlaka avr li bir sistem alıp kullanın artıları çoktur bıkana kadar da bozulmaz :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

av anfiye cok para kacırdım her gün yenisi cıkıyor tv de o anfiye göre yayın yok ayda bir seyretcegim filim icinde o paralar gereksiz al gezel bir steryo anfi ikide kalite kabin bak keyfine hic olmassa iki satır müzik dinlicek olsan keyif verir ben marants av 7.1 gecen yıl aldım onkyo steryo anfim var ki verdigin paranın hep karşılıgını verdi benim fikrimde bu

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı