Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: samsung lcd tv sinyal sorunu

New Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    510810

samsung lcd tv sinyal sorunu

:smiles22::smiles22:arkadaslar meraba samsung tv kullanıyorum herseyı denedim olmadı sadece tv yi cıkardıgımda tüm kanallar geliyor tvyi taktıgımda bazı kanallarda sinyal yok diyor uydu alıcısı hdm kablolarını vs vs vs herseyı degiştirdim yine sinyal gelmıyor tek tv degiştirdigimde geliyor yanı sorun tv de her iki uydu alıcısındada aynı tvde sorun cıkarıyor bunu nasıl cözerim tvyi cöpe atmak yerıne servis öyle birseyın olmayacagını soyluyor bilgi verebilirmisiniz.:smiles22::smiles22::smiles22::sm iles22::smiles22::smiles22:

New Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    510810

samsung Le-32b350 tvdir eski tv yi taktıgımda tüplü sorunsuz gösteriyor bu tv yı taktıgımda sinyal yok diyor bazı kanallarda neden yapabilir uydu kablo vs vs canak demeyin hepsini degiştirdim bilgi verecek kendine güvenen yokmu

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2012
    Mekan
    15 Burdur
    Üye No
    578362

uydu yada frekans ayarlarını filan belki değiştirmelisin benim t.v yeni ama ayarları yapılana dek aynen öyle sinyal yok filan diyordu cok anlamadığım için yok lnb yok 3/4 flan filan hata bu formdan bulup yapmıştım belki onlara bakmalısın.. aslında birde digiturk yada d-smartla denesen sende yoksa bir tanıdıktan filan denersin o zmanda göstermezse artık yani ne diyim :)
    Düzenleyen gerom555 : 07-08-2012 at 23:50

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı