Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: SAgeM 3130

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1190

SAgeM 3130

ya bir aralar sagem ile tv cabo programı ile birşeyler izleyip şifre çözüyordum ve şu anda şifreleri çözemiyorum burada birkaç dosya buldum ama hangi dosyayı nereye yükleyeceğim ve ird *** ve box keyi yazarken dosyadaki onların yerine yazılmış kodları silecekmiyim bir anlatan olursa sevinirim...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

bu bölümle alakası yok mesajınızı nagravision bölümüne yazınız..mesela buraya

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    46 Kahramanmaraş
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8565

şu sagem makinesi

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi misfortune
    bu bölümle alakası yok mesajınızı nagravision bölümüne yazınız..mesela buraya
    herkese merhaba arkadaşlar size sormak istedigim bir sorum olacak bundan birkaç hafta önce arkadaşımın sagem (eski star digital )makinesine yeni bir lnb alıp türksat 2a çevirip kurduk yaklaşık 34 tane falan kanal izlenebiliniyor buraya kadar herşey normal anormal olan şey ise hani bunların sadece sembol arama özelliğide varya trt paketinin sembolünü (27500),ü taratırken normalde 5adet kanal bulması gerkirken 15 adet kanal bulmasınmı kanallara bir baktım 10 tanesini yabancı o an zannettimki trt paketinden yabancı kanallarda yayına başlamış ...nerde sonra internetten araştırmalarım sonucu o kanaların 39derecede bulunan yunan uydusu HELLAS SATaait oldugunu saptadım bu nasıl nasıl olabilir ayrıca türksat 2a nınh sinyal seviyesi 90larda aldıgım lnb den olbilirmi (next marka)yoksa sadece bu makineye özel bir özellikmi bu konuda fikirleri olan arkadaşları bekliyorum sizlerle paylaşmak istemiştim :write:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    7621

arkadasim ben o programlari çoktan seyrediyorum sanirim senin anteninde büyük çapli
    ben 2 mt'lik çanak kullaniyorum büyük ihtimalle hellastan aliyor..

Junior Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    67033

sagem isd 3130 ile turksat uydusundan yayın izlemek için neler yapmalıyım , bilen varsa mumkunse bunu normal receiver lerin programları ile programlamak mumkunmu deneyen varmı, eğer bole bir program varsa mail atarmı veya yasak değilse link verirmi (program ve gerekli şeyler için ) [email protected]

New Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    69246

ArkadaŞlar Star Dİgİtal Sagem Uydu Alicisini Nasil TÜrkÇeye ÇevİreceĞİz LÜtfen Yardim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı