Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 19 mesajdan 1 ile 19 arası

Konu: Tv Den GÖrÜntÜ Kaydetme (yardim LÜtfen!)

Starting Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2004
    Üye No
    9266

Post Tv Den GÖrÜntÜ Kaydetme (yardim LÜtfen!)

Arkadaşlar,Digital uyddu sisteminden bilgisayarımda bulunan fly video98 tv kartıma görüntü aktarıyorum.bu görüntüyü mpeg formatında kaydetmek istiyorum ama capture programı sadece avı formatında kaydediyor.Tavsiye edeceğiniz bildiğiniz bir program varmı?Bir arkadaşım mpeg kartın olması gerekir demişti ama digital uydu alıcısından gelen görüntü mpeg formatında..beni bu konuda aydınlatabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Üye No
    5972

Benim bildiklerim
    Ulead VİDEO Studio
    Pinncle Vıdeo Studio
    Intervideo WinDVR 3.0

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Üye No
    710

windvrla .honestech mpeg recordrla.vinwcr la tv kartı üzerinden mpeg recorder yapabilirsin .encoder programları ile honestech mpeg.panasonic mpeg .tmpge encoder.vs mutlaka encoder programı olacak.ayrıca capture kartı alarak mpeg1ve2 formatlarında direkt kayıt alabilirsin kayıt kalitesinin iyi olmasınıistiyorsan tabii ayrıca neroda aniyi mpege enconde eder. fırtına

Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    1754

birde cyberlink 'in PowerVCR II var onu tavsiye edebilirim. İstediğin saatte kaydetme özelliği de var. Geniş kapsamlı bir program

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Arkadaşlar bu programlar için link verebilirseniz çok iyi olur.Arkadaşların işini kolaylaştırmış oluruz.Saygılar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    6710

Windvr3 bundan şaşma dan aratıp indirebilirsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi lapsetur
    Windvr3 bundan şaşma dan aratıp indirebilirsin
    İlgin için teşekkür ederim.Saygılar. :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    6710

Rica ederim. İşinize yararsa sevinirim

Starting Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2004
    Üye No
    9266

ArkadaŞlar GerÇekten İlgİlerİnİzden Dolayi Hepİnİze Sonsuz TeŞekkÜrlerİmİ Sunuyorum.windvr3 Ü İndİrdİm Fakat Program Tv Kartini Tanimadi Sadece Web Cam I Taniyor.kamerayi Kaldirdim Yİne Tanimadi.kullanan ArkadaŞlar Bİr AÇiklama Yaparsa Çok Memnun Olurum.
    Hepİnİze Sonsuz Saygilar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    50 Nevşehir
    Üye No
    5520

PowerVCR galiba en iyisi,bende var ama bakıyorum 13 Mb diyor,geçen aylarda bir bilgisayar dergisi sanırım tam sürümünü vermişti.Belki arkadaşlardan bilen olur.Burda önemli bir husus var ki,işlemci hızı dandik Celeronla falan o iş olmaz 2k üzeri bir Pentium veya Barton kullanmanız lazım VCD kalitesini yakalayabilmeniz için.Ayrıca Ram leriniz kaliteli ve yüksek olmalı mesela en az 256 Mb.Profesyonel bir şey istiyorsanız Capture kartı edinmeniz gerekiyor biliyorsunuz.
    Onlar da aşağı yukarı 200 $ lardan başlıyor.Aver in ucuz bir kartı olacaktı "Ez maker" lafı geçen,bahsettiğim kart 50 $ altında ve bayağı iyi bir şeydi bir araştırın isterseniz.
    Kolay gelsin..

Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    5657

Bende fly 98 var. Windvr3 kullanıyorum capture kalitesi mükemmel tavsiye ederim. VCD ve DVD formatında kesintisiz ve kaliteli capture yapıyorum. Makina P4 2.4 işletim sistemim XP. Fly ın sitesinde güncel yazılımını indirirsen sorunun çözülür sanırım.
    Programı tam sürüme çevirmek istersen *** ini veriyorum

Saygılar.
    Düzenleyen misfortune : 16-06-2004 at 17:37 Sebep: keyler yasaklandığı için sadece keyleri sildim..

Vip
    Giriş Tarihi
    29-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    8917

Ben ulead'ın video studyı programını kullanıyorum çok güzel bi program kullanmanı tavsiye ederim... Görüntü ve ses efektleri verebiliyorsun mpeg formatında kayıt yapabilirsin istersen vcd hat da dvd bile yapabilirsin.
    ulead com adresinden indirebilirsin
    progrmla ilgil yardım istesen burdan cevaplarım
    Kolay gelsin...

New Member
    Giriş Tarihi
    14-06-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    16895

fly tv kartlarının mpeg destekli olan yeni modelleri var avi ya da mpg türü kayıt seçme olanağı sağlıyor ve oldukça kaliteli görüntü alabiliyorsun. ya da avi olarak kaydettiğin görüntüleri mpg ye dönüştüren avi to mpg programlar da işine yarayabilir. avi2 mpg program lazım olursa verebilirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1936

Dostum avi formatından mpeg e çevirmek için sadece nero senin işini görür. Neroda video yaratmayı çalıştır. Ekleden avi uzantılı dosyaları seç. Kayıta bastığında o sana mpeg olarak cd yi yaratacak. Sonra tak VCD ne izle. Kayıt işlemi barz uzun sürüyor ama benden demesi... Kolay gelsin...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    6282

Bir tavsiyede benden bende de inca tv kartı vardı buradan kaydettiğim avi formatındaki görüntüyü programmerkezi.com sitesinden indirdiğim avi çevirici diye çok küçük bir programla mpeg formatına çeviriyorum çok basit bir program tavsiye ederim.Dosya boyutu 1/10 oranında düşüyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2062

Arkadaşlar,flyvideo 98 TV kartımdan görüntü almak için InterVideo WinDVR 3 programını kurdum,program 5 dakika çalışıyor sonra aşağıya eklediğim hatayı veriyor,programı sağlıklı bir şekilde kullanamadım.Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2062

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi avant-garde Mesajı Göster
    Arkadaşlar,flyvideo 98 TV kartımdan görüntü almak için InterVideo WinDVR 3 programını kurdum,program 5 dakika çalışıyor sonra aşağıya eklediğim hatayı veriyor,programı sağlıklı bir şekilde kullanamadım.Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.

Arkadaşlar , bu konuda bir şey bilen yok mu?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    29472

Virtual dup kullan

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1589

Ben celeron 433 le WinDVR3 kulanarak sorunsuz mpg formatında kayıtlar yaptım seninde benim gibi eski bir sistemin varsa kesinlikle bu programı dene tabi yukardaki hata bana hiç denk gelmedi bide türkçe dil desteğide var.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı