Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Ağ Bağlantısı yardım

Member
    Giriş Tarihi
    09-08-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    371425

Ağ Bağlantısı yardım

inşallah forumda online biri vardır çünkü bir dertten müzdaribim şimdi üstatlar iş yerimizde 8 tane ağ bağlantısı kurulu bilgisayar var tabi ki iş yeri ağı kurulu!buraya kadar normal ama ee biraz beceriksizlik birazda acele yapmadan ötürü ben kurulu ağa farklı bir bilgisayar tanıtırken ağdan hariç farklı bir ağ grubu kurdum yanlış kurduğum ağı silemiyorum sorun yaratıyor çünkü bilgisayarlar kafasına göre takılmaya başladı :hhh: ağda bir birlerini bazen görüp bazen görmüyor.Şimdi ben yanlış kurulan bu ağı nasıl silebilirim ? modemi resetle pc formatla gibi cevap olmamasını tercih ediyorum :banana:

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    173325

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi caaapkn Mesajı Göster
    inşallah forumda online biri vardır çünkü bir dertten müzdaribim şimdi üstatlar iş yerimizde 8 tane ağ bağlantısı kurulu bilgisayar var tabi ki iş yeri ağı kurulu!buraya kadar normal ama ee biraz beceriksizlik birazda acele yapmadan ötürü ben kurulu ağa farklı bir bilgisayar tanıtırken ağdan hariç farklı bir ağ grubu kurdum yanlış kurduğum ağı silemiyorum sorun yaratıyor çünkü bilgisayarlar kafasına göre takılmaya başladı :hhh: ağda bir birlerini bazen görüp bazen görmüyor.Şimdi ben yanlış kurulan bu ağı nasıl silebilirim ? modemi resetle pc formatla gibi cevap olmamasını tercih ediyorum :banana:
    Aynı ağa bağlı olan bilgisayarların birbirlerini görmeleri için aynı çalışma grubunda olmaları gerekir.
    Çalışma grublarını düzeltir ve hepsini aynı yaparsan sorunun ortadan kalkıcaktır.:ok:

Member
    Giriş Tarihi
    20-10-2005
    Mekan
    04 Ağrı
    Üye No
    142373

ev ve iş yeri ağı kur ile devam edip ÇALIŞMA GRUPLARI sabit olacak şekilde pc leri farklı farklı isimlendirip işin içinden çıkacan. uzun uzadiye bir iş değil yani anlayacağın.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı