Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Atlantayi bİlenler İyİ anlatsin

Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2006
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    278641

New Icon26 Atlantayi bİlenler İyİ anlatsin

herkese selamlar arkadaşlar lütfen resimli yada detaylı olsun işleriniz 1.yazılım nasıl atılır 2.kanallar usbeye nasıl yedeklenir 3.emu nasıl aktif edilir4.göncel emu *** dosyaları nerde bulunur nasıl cihaza atılır 5 ellen emuya ****** nasıl eklenir 6 uydudan yazılım gönceleme imkanı varmı yokmu ben nexst2000süper pulus kulandım herşey mach1sitesinde detaylı anlatılıyordu fakat atlantada herşey çok karışık lütfen yardımlarınızı bekliyorum ?:tflag::tflag:

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    517872

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi m.emin. Mesajı Göster
    herkese selamlar arkadaşlar lütfen resimli yada detaylı olsun işleriniz 1.yazılım nasıl atılır 2.kanallar usbeye nasıl yedeklenir 3.emu nasıl aktif edilir4.göncel emu *** dosyaları nerde bulunur nasıl cihaza atılır 5 ellen emuya ****** nasıl eklenir 6 uydudan yazılım gönceleme imkanı varmı yokmu ben nexst2000süper pulus kulandım herşey mach1sitesinde detaylı anlatılıyordu fakat atlantada herşey çok karışık lütfen yardımlarınızı bekliyorum ?:tflag::tflag:
    Beklerseniz bir kaç gün yapmaya çalışırız birşeyler.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    207528

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi m.emin. Mesajı Göster
    aslında yazdıklarınızın cevapları atlanta bölümünde var ama parça parça tabi,
    berkenkey usta bir çalışma yapacak...
    faydalı bir çalışma olur...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    538876

Sıkça sorulan sorular bölümüne ben eklemiştim bu soruların cevaplarını ama EMU'lu sorular orada yok. Emu yoktu o zamanlar cihazda :Ç

Ama derleme yapıldığı zaman emu ve biss'li soruları da oraya ekleyebilirim. Bu arada bulsat paketinden emu ile kanal izlemek için hellassat'a dönük çanak olması şart değil mi? Yoksa bu emu şeysi sinyal almadan da mı çalışıyor ?? :Ç

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı