Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Turksat kanalları çıkmıyor

Member
    Giriş Tarihi
    05-12-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    293402

Turksat kanalları çıkmıyor

slm arkadaşlar herkese iyi akşamlar,ben win tv nova hd s2 kartı kullanıyorum.şimdiye kadar herşey normal :tflag:fakat türksatta sadece 11492 nolu frekans taki kanallar çıkıyor.diğer kanalları ne yaptıysam bulamadım pazar günü bugün sabah 11 den beri uğraşıyorum.denemediğim şey kalmadı kablo dayzek herşey normal.trt hd frekansını bulmaya çalışıyorum oda çıkmıyor.dvbdream 1.4i kullanıyorum. ne olur yardım edin arkadaşlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Ustalar acil yardım!!!

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi neo183 Mesajı Göster
    slm arkadaşlar herkese iyi akşamlar,ben win tv nova hd s2 kartı kullanıyorum.şimdiye kadar herşey normal :tflag:fakat türksatta sadece 11492 nolu frekans taki kanallar çıkıyor.diğer kanalları ne yaptıysam bulamadım pazar günü bugün sabah 11 den beri uğraşıyorum.denemediğim şey kalmadı kablo dayzek herşey normal.trt hd frekansını bulmaya çalışıyorum oda çıkmıyor.dvbdream 1.4i kullanıyorum. ne olur yardım edin arkadaşlar.
    uydu anten tesisatına baktır veya kendin yapabilirsen başka uydu cihazınla kontrol et skystar hd 2 kartları düşük sinyallerde dahi sorun çıkarmaz türksatta en aşağı 270 adet kanal var başka uydu cihazında çalışırsa bu uydu cihazı dvb s dahi olabilir tak bakalım ne kadar yayın bulacak

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı