Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Baftec CSA 8008 DRAGON

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

New Icon14 Baftec Csa 8008 Ve 9009 Ci Hk.

Kullanmış olduğum Dragon 8008 ve 9009 güncel update leri sıklıkla yenilenmekte.
    Sanırım firma bu konuda ' Sessiz ve Derinden ' gündemi takip etmeyi Misyon edinmiş.
    Cihazları aldığım ilk günden bu güne sürekli yazılım çıkartmakta hatalarını "1 gün sonra" denecek süratte yenilemektedir. Memnunum ve verdiğim parayı helal ettim!!!!:)

Son yazılımlar burada asılı, sahip olanlar indirin ve yükleyin sürprizlerle zevkinize oturduğunuz yerden kumanda tuşlarını elinize almadan yaşamanın zevkini tadın.

Pablo
    Düzenleyen Pablo : 07-04-2004 at 00:38 Sebep: Düzeltme

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    833

Pablo nereye baksam sen. Dostum hayırdır. Bu günü Baftec leri sevenler günümü ilan ettin.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4991

Sayın arkadaşlar 9009 Dragon alarak bende baftec sevenler arasına katıldım galiba...selamlar.

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    113

Baftec receiver şu an en sağlıklı çalışan receiver diyebiliriz. Her markada freex tv sorunu var arkadaşların modülleri olsa bile freex seyredemiyor böyle bir sorun baftecte yok, bunun yanında freex ve dont panic modüldede sorun yok, fullx modüldede sorun yok, polsat auto, hispasat auto 8008 için seca 2 test yazılımınıda çıkardılar bundan iyisi can sağlığı bu şartları gözönünde bulunduranlar bafteğin diğer receiverlardan biraz ayrıldığını görmeliler bu güne kadar bütün cihazlarda absat paketi çökmüştür kanal açılmamıştır sesi gelmemiştir bunun gibi sorunlar çıkmıştır bu tip sorunlar bu cihazlarda hiç yaşanmadı baftec kullanıcıları bunun farkında bir çok kişi cihazına harıl harıl yazılım arıyor sorunları için ama baftecte şu an sorun yok yani baftec sahipleri biraz keyifli.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    870

LEVENT BEY ben nedense fullX modulu baftecte bır turlu kullanamadım yani o iki kanalı acmıyor bana nedenini söyleyebirmisiniz. başka cihazlarda acıyor.denedigim cihazlar 2004, ve 9009.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Fullx modul takılı iken fun6in1 takarak birde dene birde full x modulun içine gir süresi sınırlı olanmı yoksa yıllıkmı ona bak bitiş süresi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    916

birde herkeste sorun varken daha doğrusu herkes uğraşırken daha 3 ay önce piyasaya çıkan bir cihazda tabiiki olmaması doğal değilmi?? birde reklam kokan kokular yaymak yerine bırakında iyiyse zaten duyulur demek daha doğru değilmi??1 gün sürede kimse yazılım veremez..galiba en büyük hatada auto vb..şeyleri öne çıkarmak yarın çöktüklerinde elinizde cihaz kalacak hayaller değil..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    916

birinin yazdığına öteki bilgisayardan destek çıkmak şık değil..insanlarda enayi değil..cihazlar zaten güzel..arkadaşlarımda kullanıyor,yazılım desteğide var ama tilkileri unutmayın..yoksa kuyruğunuza basarlar karışmam
    Düzenleyen doktor : 06-04-2004 at 13:38

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Sn. Doktor.

Siz bugüne kadar veripte kaybettiklerinize yanıp yazıyorsunuz!. Yemin ederimki! Ben 150$ a seyrettiğim filimler vs.vs. ve vb. leri ile çoktan çıkarttım O parayı. İnsanlar $ lar verip modüller alıyor sadece gerçekten SADECE bişeyler görmek için! inanın ben modül parasına çok şey seyrettim, ailem film seyretti çocuklarım envai çeşit çizgi film kanalı. Bende müsaid olduğunda 24 saat!!!!!!!! :o)

DAHA NE İSTİYORSUNUZ?(İSTİYORUZ) Lütfen kendimizi kandırmaktan vazgeçip gittiği yere kadar 150$ ı kullanalım, kullanamayanların sorunu olsun biz de lakırtıları okuyalım bu forum da. Doktorcum, gittiği yere kadar 150 $ la.

Kal Sağlıcakla.
    Pablo

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Not: Bu cihaz 3 ay önce çıkmadı(1) tilkiler kuzuları yediklerinde elimizde CI model receiverimiz kalacak(2) alırız bizde eskiden aldıkları gibi macig modül, patlar biyerimizde geliriz yine sizin bu hatırlattığınız "( cihazlar zaten güzel..arkadaşlarımda kullanıyor,yazılım desteğide var ama tilkileri unutmayın..yoksa kuyruğunuza basarlar karışmam)" kısmına (3)

Pablo

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

2 Yıldız yani Yüzbaşı olmak istiyorum Sizin gibi :)

Sn. Reminder Arkadaşım.
    Amacım 2. yıldızı alıp Yüzbaşı olmak :) ! Hiiiiiiii......

Şaka! amacım yaşadığımı reel kişilikte paylaşma hiçbir sponsorum, ka^rım olmadığı gibi bir T.C. maaşlı vatandaşım. Ve hatta Türksat'ı 60 çanakla sadece "stv-(sanırım doğru yazıyorum) 50TV yi seyrediyorum" sadece 2 kanal anlıyacağın. Ay başında 2. elden aldığım o çanak çıkacak 90 lık gelecek zira en ufak rüzgarda hassas ayar gerektiriyor.

Ha!!! 5 mt. lik fiber çanakla seyrettiklerim özel sölemem!!???

Selamlar. :wave:

Pablo
    Düzenleyen Pablo : 07-04-2004 at 00:14 Sebep: Only For Mr.Reminder friend

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    899

Ben de 9009 kullanıcısı olarak çok memnunum. Önceleri yazılım destegi yok diye korkuttular ama adamlar çatır çatır yazılımı gönderiyorlar.
    Polsatlar çöktükten kısı bir süre sonra yenisini gönderdiler.
    Şu anda %100 OK.
    Bu arada satış sonrası destekten de çok memnunum.
    Teşekkürler

New Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6122

üstadlar çorbada tuzumuz bulunsun.bende de 8008 var.birbuçuk ay kadar oldu alalı ikinci yazılım çıktı daha ben ilkini yükleyemedim bilgisayarımdaki problem nedeniyle belki ben biraz yavaşım ama firma benim gibi sadece kullanıcılara göre daha hızlı çalışıyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4005

merhabalar bende bir baftec kullanıcısıyım, geçen yaz ağustosta karaköyden almıştım MR'le birlikte( ikisine beraber 220$ vermiştim)o zaman hala emu yazılı yoktu makinem BAFTEC CSA 2003 CI yeni yıldan sonra emu çıkınca yazılımı biraz korkarakda olsa kendim yükledim bugun gtrom_updater.exe'yi
    kullanarak DRAGON'u update ettim tek bir şey soyleyim makina çok güzel çalışıyor polsat'ta kanallar geçişi sanki şifresiz gibi .MR sattım ondan aldığım 90$'la bir Diseqc motor almayı düşünüyorum aranızda kullanan varmı bu matorlarla ilgili bazı olumsuz şeyler okudum yardımlarını bekliyorum

Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Üye No
    3257

baftec 9009 larda seca 2 cıkıyormu?

Vip
    Giriş Tarihi
    11-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6600

çok yakında 9009 seca2 geliyor diyorlar sorun yazılımın uzakdoğuda yapılmasından kaynaklanıyor burdan alınan bilgiler cd kaydı ile yollanıyor orada analizi yapılıyor burada denenip olmadı baştan yapılıyor uzun hikaye ama sonunda yazılıyor çok yakında onada kavuşuruz

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Doktor!!!!!!!
    Neden ? sesiniz kesildi yahu!.. Next'e 300$ verip monkey modumu yoksa!?? :o)

Ama gerçekten TV set'i üzerinde güzel duruyor Next 8000 ve Nextler. Yakışıklı hani! Hiiiiiiiii!!!!!!.

Gerçek Anektod ;"Bir gün, bir yerde!.., Alman uzmanlarla çalışıyoruz, uzmanlardan biri firmasıyla tel (GSM) görüşmesi yapıyor. Suyun 50cm altından, 62cm lik delikten, yeryüzüne olan bağlantı boşluğu olan bu 5mt lik uzantı boşluğu altında Almanya ile firmasıyla görüşüyor... Elinde KOCAMAN Siemens cep telefonu, anteni çıkartılmış vaziyette tam bir midibüs tekerlek takozu!!!!!!!! Sorun büyük!! herkes pürhassas!!! elemanı seyrediyor, konuşma bitiyor yeni yetme genç bir elemanımın Alman uzmana telefonu bahane ederek ortam gerginliğini dağıtmak ve birazcıkta hava atmak amaçlı Nokia " son model küçücük telefonunu gösterip " kafa bulmaya çalışıyor.............

Cevap!.. ( AMAÇ, ARAÇ ) görüşmek istiyordum görüştüm, aranmak için bekliyordu çaldı cevap verdim. Araç; telefon / Amaç cevabını sanırım biliyorsunuzdur. Kalın sağlıcakla.

Not: Sonradan öğrendik Eleman meğerse firmasının " Bill Gates'i " Bizim gençlermiz, halen birbirinin resmini çekip online birbirlerine gösteriyorlar. Ah! cahillik, ah! gençlik.

Pablo
    Düzenleyen Pablo : 08-04-2004 at 13:39

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Pablo 8000 300 dolar değil 235 dolar ayrıca cı veya fta cihaz da değil gömülü cihaz o yüzden konuları saptırmayalım bi zahmet 8008 veya 9009 ayarı plus serisi ve fiyatlarıda zaten hemen hemen aynı sayılır 5-15 dolar oynar en fazla aynı işi 2000 cı 2mb test yazılımlıda yapıyor mesela seca2 astra hispesat polsat auto ayrıca geçen hafta sistem değişmeden evvel conaxlarda vardı ama baftecte yoktu conaxlar unutma.......

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

New Icon9

Paşam! ( 5 yıldızlısınız ):) 2mb 3 - 5 gün önce çıktı.! Next te Yapılan sık sık seri değişimler ( board yani cihaz iç yapılarının değişimi ) gündemde kala bilmek için gerçekten gözden kaçmayan bir çalışma!!!?

Fakat, Dragon çıktığı günden beri Dragon,.. yapılan software değişiklik genelde bizde ona update diyoruz!, Processor yazılımı deriz biz.., yada derler.!

Kısacası Dragon olmayan cihazlar bile dragon oldu günümüzde hani.
    ''Daha fazla akıl karıştırmadan bu konuya burada son veriyorum müsadenizle''. Ve size yemin ederim Karaköye receiver almaya gittiğimde (yıllar önce) Benjamin DB 9000 plus kanal geçişi hızlı diye aldım, Next 2000 de güzeldi ama sanki bana yavaş gelmişti satıcıda yönlendirince tercihim şu an vitrin süsleyen Benjaminden yana oldu. Yoksa bende Next kullanıcısıydım. Ve Cover rengi Next gibi olan Dragonu almak zorunda kalmazdım.!!?

İnsanlar Güzel Şeylere Layıktır, bu bir meteryal olsa bile.
    Önemli Not: Yahu şu yazdıklarımı birileri Next TR nin Türkiye distrübütör üne göstersede bir Next 8000 hediye etseler bende rahat rahat bunları burada karşılaştırsam :)
    Bilgi ve tecrübenizin aktarımı için teşekkür ederim.

Pablo

FLAS FLAS FLAS : Belki bu satırları buraya yazarken 11:30 Cumhuriyetimizin Sanayi duayenlerinden Sakıp SABANCI ağamızı kaybettik zannedersem. Bu bir Şaka Değil.:wow:
    Düzenleyen Pablo : 09-04-2004 at 13:10

Starting Member
    Giriş Tarihi
    23-07-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    20954

arkadaslarr
    nolur ben kafayı yemeden .... şu baftec 8008e nasıl versiyonfalanfiln atılır bi sööleyin gari
    herşeyim var com1 den tut da rs232 ye kadar...
    ama ...olmuyo
    com1 den data kablosunu algılayacak baska bi ayar falan mı yapılması lazım

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık