Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: yeni bir media player Xtreamer Prodigy

Member
    Giriş Tarihi
    24-11-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    156987

yeni bir media player Xtreamer Prodigy

Arkadaslar bakin yeni bir media player cikiyor ve ozellikleri kagit uzerinde baya iyi gorunuyor.

Bilginize

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    621

Evet bu ve Ultra geri sayıma bakılırsa ya 3 gün sonra halka tanıtılacak, yada satışa sunulacak. Satışa sunulursa yeni nesil çıkartacak birçok firmaya göre 1-0 önde başlar.

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

realteklilere göre çok ileride keşke sigma 8643 üzerine bu özellikleri kurgulasaydı

Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    1630

Realtek 1185 yeni nesil chipset kullanıyor. Bu sitede yaklaşık 165 Dolar fiyatla pazara çıkacağı belirtilmiş. Güney Kore malı bir ürün...

D-link ve Acryan yeni nesil olarak intel işlemci kullanırken bu marka realteki kullanmayı tercih etmiş. Ucuza kaçmış...

Bu arada D-link'in The BoxeeBox modeli yaklaşık 2 ay sonra 340 Dolar+KDV ile Türkiye piyasasına girmesi bekleniyor. İthalat prosedürleri sürüyormuş halen... Belki son anda fiyatta bir değişim olabilir. Bana verilen bilgi bu şekildeydi. Arkadaşlarla paylaşmak istedim.

Esas Acryan cihazlarının Türkiye distrübütörlüğünü bir alsa iyi olacak. Çok kişiye kaçırmayın alın diye ulaştım, ama hala milletten ses seda yok. İnşallah biri alır. Elini çabuk tutan kazanır...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    54758

Gerçekten hayran oldum...:ok:

Hem özellikler , hem kullanışlılık , hemde malzeme kalitesi oldukça iyi gözüküyor.Xtreamer'ın ürünlerine hep bir başka gözle bakıyorum.Bence bu sektöre canlılık veren en iyi firmalardan biri.Keşke bu ürünleri Türkiye'de de görebilsek.

Papirus

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı