Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: Vestel Uydu cihazim kayboldu yardim!

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2011
    Mekan
    31 Hatay
    Üye No
    555415

Vestel Uydu cihazim kayboldu yardim!

Arkadaslar yardim edebilirseniz cok sevinirim. Uydu ciahzim bozulmustu ve degistirecektim,kartonun icine koydum ama simdi bulamiyorum. Acaba Vestel DCR DT 9003 model cihaz bana kaca maal olur?
    Ve simdi bayiye gitsem bana yeni cihaz verir mi? Eutelsat üyesiyim ve I****o modül üzerinden izliyorum Digitürkü.
    Simdiden yardimlariniz icin cok tskler!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    120192

geçmiş olsun kötü bir durum....sanırım yeni cihaz ve kart ücreti alabilirler sizden..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2006
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    258046

Dosttum senin işin kötü,onların cihazları çok değerli...bir ara forumda okumuştum yine böyle bir mevzu olmuştu sanırım 300$ demişlerdi,hepsi..

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Hercai80 Mesajı Göster
    Arkadaslar yardim edebilirseniz cok sevinirim. Uydu ciahzim bozulmustu ve degistirecektim,kartonun icine koydum ama simdi bulamiyorum. Acaba Vestel DCR DT 9003 model cihaz bana kaca maal olur?
    Ve simdi bayiye gitsem bana yeni cihaz verir mi? Eutelsat üyesiyim ve I****o modül üzerinden izliyorum Digitürkü.
    Simdiden yardimlariniz icin cok tskler!
    Kutuyu verseler dahi Kart vermezler...En önemlisi Kart...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    173940

i****o kartlar zaten cihazlarla eşlenmiştir yani yeni bir kart ve cihaz parası alırlar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-04-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    97208

Geçmiş oLsun. Bir yakınımın da başına geLmişti
    zahmetLi bir iş..
    Düzenleyen episode : 23-02-2011 at 18:03

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2011
    Mekan
    31 Hatay
    Üye No
    555415

Arkadaslar verdiginiz yanitlar icin tskler. Cihaz bozuktu ve icindeki karti cikartmistim bile. Yani kaybolan yalnizca cihazin kendisiydi. Bilgisi olan var mi merak ediyorum, bu vestel dcr dt-9003 acilmayinca yani sadece yesil led yanip hicbir sekilde acilmayinca bir cözümü varmiydi?
    Digitürk teknisyene gidin diyor ama bunun bir cözümü olsa gerek! Su ana kadar böyle bir sorun ile karsilasan arkadaslarimiz var mi forum´da?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    518222

inceleyiniz.Ama kesin çözüm cihaz değişimi olacaktır.Digitürk tarafından cihaz bedelinin fatura edilmesi mümkündür.Bayi ile detaylı olarak görüşürseniz yardımcı olacaklardır.
    Saygılarımla;
    fb_serkan

Supervisor
    Giriş Tarihi
    18-04-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    11099

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Hercai80 Mesajı Göster
    Arkadaslar verdiginiz yanitlar icin tskler. Cihaz bozuktu ve icindeki karti cikartmistim bile. Yani kaybolan yalnizca cihazin kendisiydi. Bilgisi olan var mi merak ediyorum, bu vestel dcr dt-9003 acilmayinca yani sadece yesil led yanip hicbir sekilde acilmayinca bir cözümü varmiydi?
    Digitürk teknisyene gidin diyor ama bunun bir cözümü olsa gerek! Su ana kadar böyle bir sorun ile karsilasan arkadaslarimiz var mi forum´da?
    Kaybolan cihazın tamirini yapmayımı düşünüyorsunuz nasıl yapacaksınız bırakın çalan kişi düşünsün siz kendi derdinize bakın .
    Yazdıklarınıza bakılırsa kusura bakmayın ama yoksa cihaz sizde mi ? kaybeden başkası mı ?
    Umarım yanlış bir şey yazmamışımdır.
    Kart ile cihaz eşleştiği için bir birinden ayrı kalan parçalar işe yaramaz define haritasının parçası gibi bir şeydir fakat kart kimdeyse o daha avantajlı konumdadır neticede cihaz kayıp kart değil ... :)
    Düzenleyen bilge : 24-02-2011 at 08:06

Adviser
    Giriş Tarihi
    10-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    423904

Allah yardımcınız oLsun..!!

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2011
    Mekan
    31 Hatay
    Üye No
    555415

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bilge Mesajı Göster
    Kaybolan cihazın tamirini yapmayımı düşünüyorsunuz nasıl yapacaksınız bırakın çalan kişi düşünsün siz kendi derdinize bakın .
    Yazdıklarınıza bakılırsa kusura bakmayın ama yoksa cihaz sizde mi ? kaybeden başkası mı ?
    Umarım yanlış bir şey yazmamışımdır.
    Kart ile cihaz eşleştiği için bir birinden ayrı kalan parçalar işe yaramaz define haritasının parçası gibi bir şeydir fakat kart kimdeyse o daha avantajlı konumdadır neticede cihaz kayıp kart değil ... :)
    Yanlis anlasildim galiba.. Sormamin nedeni sadece bilgi edinmekti.
    Cevaplariniz icin yinede cok sagolun arkadaslar. Saygilar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    51470

hiç belli etme faturalarını düzenli yatır bitince devam etmeyecem de daha ucuza gelir sana

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2011
    Mekan
    31 Hatay
    Üye No
    555415

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ErgeN Mesajı Göster
    hiç belli etme faturalarını düzenli yatır bitince devam etmeyecem de daha ucuza gelir sana
    Peki o zamana kadar Digitürkü nasil izleyebilirim? Bu arada bu cihaz iki yil abone kaldiktan sonra hediye edildigi dogru mu,bilgisi olan var mi?
    Bu forum gercekten cok iyi ve cogu sorularima cevap alabildim ve herkese tekrar tsk ederim arkadaslar.
    Düzenleyen Hercai80 : 24-02-2011 at 18:15

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı