Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Bir pc de 2 tv kartı kullanıyorum.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    217731

New Icon6 Bir pc de 2 tv kartı kullanıyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Bir pcde 2 tane PCI tv kartı kullanabiliyor ve böylece 2 tane farklı kanalı kaydedip izleyebiliyorum.
    Kullandığım kartlar.
    Sksystar 3 (CdvbAny2030s)
    Skystar HD2 (BDA)

Yanlarında yazdığım sürücüleri. Böylelikle 2 tane farklı dvbdream sürümü kurarak ikisini sorunsuz calıstırabiliyordum. Fakat skystar 3 kartım bugün bozuldu zaten memnun degildim. Aşırı ısınma ve restart sorunları vardı. Siz deneyimli arkadaşlara sormak istedigim şu;

Technisat skystar 2.8d modeli varmış sanırım. Aygıt olarak B2C2 olarak seçiliyormuş. Ben bu kartı aldıgım zaman. Sistemimdeki diğer Technisat Sksystar HD2 kartıyla çakışır mı acaba ?
    Yoksa 2 sini sorunsuz kullanabilirmiyim. Eğer kullanamazsam tekrar gidip skystar 3 alacağım istemeye istemeye. Yada sizin bir pc de 2 tane farklı pci kart önerileriniz varsa onlarıda duymak isterim.

Teşekkürler.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    430

Re

Bende de Bilgisayarda 2x Kart var Hauppage-HVR-4000 ve Skystar-2, Skystar3 yerine Hauppage DVB-S2
    türü bir kart tercih edebilirsiniz. sürücüler nedeniyle her hangi bir sorun çıkmaz.
    saygılar,
    gunx

Junior Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    217731

Teşekkürler,

yani sürücleri farklı 2 kart olabilir mi. Mesela skystar HD2 ve avermedia usb birlikte calısır mı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

bende aver ve skystar kullanıyorum ama hava atıyor muyum :) şaka bir yana neredeyse 20 kanaldan aynı anda kayıt yapılabilir :)

Junior Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    217731

20 Kanaldan nasıl kayıt yapılabilir montevo,

Bildiğim kadarıyla 1 karttan 1 den fazla kayıt yapabilmek için pip kullanmak gerekli. Yani eğer bir karttan 5 tane kayıt yapmak istersek 5 tane aynı frekans üzerinde kanal gerekli degilmi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

paket yayınlarda 10 a yakın kanal oluyor bunalrın hepsini kaydedeibiliriz,bakınız alt dvb. 2 kartıda kullanırsak 20 kanal eder :) ancak 2. program dvbdream olmalı diye düşünüyorum yada komple gelen veryi kaydedip daha sonradan ayırmak

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-04-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    11806

bende de 2 tane hd tv kartı mevcut biri prof 7301 digeri tbs 8921 ama normalde vu plus duo kullandıgım için vu nun tadini tv kartlarında bulamıyorum ama dursun birini biradere verecegim saygılar...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı