Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: vuduo kumandasinda

Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    553070

vuduo kumandasinda

selam arkadaslar sizlere bir sorum olacak benim vudonun kumadasi sesi veya baska bir komuta vermek istesem
    teletext cikiyor karsima simdi hic birsey yapamiyorum kumanda ile bilginiz varmi ayni problemle karsilasan varsa ve caresini bulan varsa lutfen yardim :crashs:

Supervisor
    Giriş Tarihi
    08-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    6185

Info

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi atli Mesajı Göster
    selam arkadaslar sizlere bir sorum olacak benim vudonun kumadasi sesi veya baska bir komuta vermek istesem
    teletext cikiyor karsima simdi hic birsey yapamiyorum kumanda ile bilginiz varmi ayni problemle karsilasan varsa ve caresini bulan varsa lutfen yardim :crashs:
    Yazdıklarınız pek anlaşılmıyor. Anladığım kadarıyla kumandadan hangi tuşa bassanız teletext çıkıyor ve kumadayı kontrol edemiyorsunuz. Tuşlardan takılı kalan olmuş olabilir veya kumandanız-Cihazınız arızalı olabilir. Test için Cihazı webkumanda ile kullanmayı deneyebilirsiniz.

New Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    515929

hocam forumda settings ler kısmında vuduo nun kumanda dosyası mevcut bence kumadanın kullandığı dosyada sorun olmuş olabilir o konuyu bulup dosyayı bilgisayarına indir ve flashfxp ile gerekli yere o dosyayı atıp böyle deneyebilirsin...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    313137

Kumanda iyi çekmediği veya pilleri zayıfladığı zaman bu saçmalığı yapıyor .Pilleri değiştirin düzelir ...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı