Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: yardım lütfen E-1 yükleme hatası

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1177

yardım lütfen E-1 yükleme hatası

3000 cıp pro motorlu anten sistemime reset atıp 12-12-2003 tarihli yazılımı yüklemeye kalkıştım.fakat bu işlemleri cihaz açıkken başlattım dolayısıyla cihazda install yazdı fakat bilgisayarda install hiç başlamadı.daha sonra nedenini araştırırken bu siteye ulaştım ve doğru yükleme şeklini öğrendim.bu defa denemem de install başladı fakat E-1 hatası verdi.yani yüklenmedi.aynı kablo ile mart 2003 yazılımını yükleyebilmiştim.
    tekrardan uyduları üzerinde eski mart yazılımı yüklü göründüğü için eski haline manuel ayarlamaya çalıştığımda da ;hiç bir noktada sinyal bulamıyorum.galiba birşeyleri bozdum.
    yardımlarınızı bekliyorum.
    şimdiden teşekkür ederim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    72

%90 dieseqc ayarlarını bozmuşsundur menüden LNB ayarlarına gel ve en alttan ikinci yazıda dieseqc 1.0 yazar o ayarlarlara bak kapalı yazıyorsa orayı hangi tür dieseqc bölücü kullanıyorsan ona göre ayarla mesela 4in1 out olanı kullanıyorsan türksattan gelen ucu dieseqc bölücünün 1 yazan ucuna tak menüdeki yazıyıda 4/1 yap en üstte türksat 1c yazısı olsun onun altında 9750/10600 onun altında açık onun altında kapalı olsun ve menüden çık türksatta kanal arattığında hepsi gelir eğer iki girişli dieseqc bölücü kullanıyorsan 4/1 olan yeri 2/1 yap

hotbird uydusundan gelen ucuda 2 yazan yere tak ve menüye gir en üste hotbird uydusunu getir yine altına 9750/10600 onun altında açık onun altı kapalı onun altı yine kapalı onun altında zaten dieseqc 1.0 var onuda 4 girişliyse dieseqc bölücün 4/2 2girişliyse 2/2 yap ve hotbird.de gel kanal arattır ok? herhangi bir terslik olursa buraya yaz slmlar

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1177

değerli arkadaşım ilgine çok teşekkür ederim.benim sistemim hareketli motorlu olduğu için dieseq bölücü kullanmıyorum.
    ayarları bozduğum için uydular eski yerlerinde değilmiş onları yavaş yavaş buluyorum fakat yeni yazılım yüklemede e-1 hatası vermeye devam ediyor.yeni yazılım yükleyemiyorum.
    bu konuda acaba nerelerde hata yapıyorum ve nasıl çözebilirim?
    ilginize çok teşekkür ediyorum.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1177

yazılım dosyasını açmadan zipli şekilde seçtiğim için hata veriyormuş.yükleme tamamdır.
    ilginize teşekkür ederim.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Üye No
    2719

selamarkadaşlar at7010 d emu yazılım attım fakat ikinci bir yükleme atamıyorum lütfen yardım

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı