Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Blackberry curve

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    47373

Blackberry curve

iyi günler arkadaşlar
    blackberry curve 8520 telefonunda vodafone faturalı hat kullanıyorum.menüde vodafone live var açtığımda vodafone ye bağlanıyor.bu normal olarak internet olarakmı giriyor.yani ayrıca ücret ödeniyormu.yoksa kendi sitesine mi bağlanıyor.birde aylık 7 tl internet aboneliği olsak tv leri izleyebilirmiyiz.tşk.ederim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    47373

arkadaşlar buna ilave olarak daha önce nokia 5310 kullanıyordum.vodafone 850+150 heryöne faturalı hat kullanıyorum.güncel fatura sorgulamadan sorgulama tarihine kadar olan bölümde nokia dan aradığım numara tarih süre ve ücret 0 olarak görünüyordu.blackberry kullanmaya başkadığımdan itibaren ise arana numara yok GPS internet süre ve tutar ise 0 olarak görünüyor.şimdi korkmaya başladım aceba internete mi giriyor diye ayrıca ücret çıkarmı kafam iyice karıştı.gerçi karşısında ücret 0 olarak görünüyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.tşk.ederim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    47373

biraz önce vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm.int.ve 3 g yi kapattırdım.şimdi ekranda GSM hat görünüyor.daha önce EDGE diye yazıyordu.anlamadığım edge yazdığında tarayıcıya yada fecebook'a basmadığım halde nasıl otomatik internete bağlanıyor onu anlamadım.sonuçta menüde 3 tane bağlantı var.gps,wi-fi birde blutooht sadece şebekeyi açaık bırakıyorum.diğerleri kapalı ancak yinede internete girmiş görünüyor.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı