Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: demirdöküm compact gazlı şohben arızası yardım lütfen ..

Junior Member
    Giriş Tarihi
    24-09-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    265958

demirdöküm compact gazlı şohben arızası yardım lütfen ..

2 yıldır kullandığım demirdöküm compact otomatik gazlı şohben birkaç gündür çalışmıyor. suyu açtığım zaman pilot alevleniyor ancak yukardaki esas ısıtan kısım alevnenmiyor. pilot biraz bekledikten sonra çakmağın durmasıyla sönüyor.. 5-6 denemeden sonra bazen üst taraf alevleniyor ve suyu kapatana dek sorun olmuyor. su basıncında herhangi bir sorun veya giriş çıkışta tıkanıklık yok. şohben balkonda takılı ve kabini mevcut.. tüpü ve tüp üzerindeki parçayı değiştim ama sorun çözülmedi.. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2009
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    509708

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi expertci Mesajı Göster
    2 yıldır kullandığım demirdöküm compact otomatik gazlı şohben birkaç gündür çalışmıyor. suyu açtığım zaman pilot alevleniyor ancak yukardaki esas ısıtan kısım alevnenmiyor. pilot biraz bekledikten sonra çakmağın durmasıyla sönüyor.. 5-6 denemeden sonra bazen üst taraf alevleniyor ve suyu kapatana dek sorun olmuyor. su basıncında herhangi bir sorun veya giriş çıkışta tıkanıklık yok. şohben balkonda takılı ve kabini mevcut.. tüpü ve tüp üzerindeki parçayı değiştim ama sorun çözülmedi.. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
    Baca sensörü kirlenmiş olabilir, Üst tarafta bacaya yakın bir yerde kablolarından anlarsınız.Kompresör falan varsa hava tutun.Daha önemlisi bacanızıda kontrol edin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı