Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Kablotv ve uydu zırıltı problemi

New Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555381

Kablotv ve uydu zırıltı problemi

Benim sorunum şu arkadaşlar.

Hem uydu hemde kablotv kullanıyorum. Kablotv izlerken bir problem yok. Ancak uyduyu izlerken zırıltı geliyor ve ekran dalgalanıyor. Ama kablotv yi sökünce bu sorun ortadan kalkıyor. Kablotv kablosunu anten girişine değdirir değdirmez ses yapıyor. Kısaca bir uyumsuzluk var. Anten girişini çıkarmadan uydusan zevk alamıyorum.Daha kabloyu anten girişine değdirir değdirmez dalgalanma ve parazit sesi geliyor. Çözümünü bulabilmiş değilim. Çok rahatsız ettiği için kabloyu çıkardım gerektiğinde takıyorum artık.

Nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    544336

[QUOTE=iowamyth;7336852]Benim sorunum şu arkadaşlar.

Hem uydu hemde kablotv kullanıyorum. Kablotv izlerken bir problem yok. Ancak uyduyu izlerken zırıltı geliyor ve ekran dalgalanıyor. Ama kablotv yi sökünce bu sorun ortadan kalkıyor. Kablotv kablosunu anten girişine değdirir değdirmez ses yapıyor. Kısaca bir uyumsuzluk var. Anten girişini çıkarmadan uydusan zevk alamıyorum.Daha kabloyu anten girişine değdirir değdirmez dalgalanma ve parazit sesi geliyor. Çözümünü bulabilmiş değilim. Çok rahatsız ettiği için kabloyu çıkardım gerektiğinde takıyorum artık.

Nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum

kablo bağlantılarını bir kontrol et kısa devre olabilir gerekiyorsa yeniden bağla birde uydu alıcının arkasaında anten girişi varmı varsa buradan bir bağlamayı dene

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı