Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: elimde 5 adet INPAX X-2005 FTA compact var sinyal sorunu yaşıyorum acilll yardımm

New Member
    Giriş Tarihi
    05-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    280580

elimde 5 adet INPAX X-2005 FTA compact var sinyal sorunu yaşıyorum acilll yardımm

değerli ustalarım elimde ınpax x-2005 compact var 5 adet var. bu cihazların servisi var mı ? garanti belgesinde bulunan servis numarasını arıyorum cevap veren yok. cihazların 5 inde aynı sorun var sinyal sorunu. bunu yazılımla çözebilirmiyiz ?? veya bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    306852

0212.293.63.12 yada 13 nolu telefenlardan biri ile ulaşabilirsiniz... Bu sorun nasıl meydana geldi biraz bilgi verirmisiniz..

New Member
    Giriş Tarihi
    05-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    280580

biz adanada toptan elektronik malzemesi satıcısıyız.. bu cihazları mişterilerimden aldım sorunlu olduğu için. bir kaç tanesini denedim lnb seviyesini görüyor fakat kalite yok.. cihazlardan biri sinyal alıyordu, kanal yükledim sıraladım, müşterinin evinde yayın aldım cihazı kapatıp açtım sinyal gitti ve birdaha gelmedi, bu cihazda seviye görüyor ama kalite yok... cihaz kapalı iken kırmızı yanıyor. kumandadan açtığımda yeşil ve kırmızı sırayla yanıp sönüyor. ama cihaz açılmıyor, bir kaç defa basınca cihaz açılıyor. tabi sinyal sorununda değişiklik yok... ayrıca diğer cihazlarda normal açılıyor fakat sinyal kalitesi yok ...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı