Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Süper kamu Tarifesi

 1. #1
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  11-01-2006
  Mekan
  01 Adana
  Mesajlar
  995
  Üye No
  174564

  Info 1000 Dakika 40 Tl Değil Sadece 29.00 Tl Bu tarife 25 Nisan 2011'e kadar abone alımına açık

  Her yöne tam 1000 dakika ayda sadece 29 TL.

  Bu avantajlı tarife kısa bir süre için Avea'ya gelen herkese açık! Yanlış okumadınız, şimdi Kamulu olmasanız da bu tarifeden yararlanabilirsiniz!

  Bu tarife 25 Nisan 2011'e kadar abone alımına açıktır
  Tarife yeni aktivasyona, Numara Taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut tarifelerden geçişe açıktır.
  Tarifeden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş, faturasız tarifelerden geçiş ve faturalı Kamu tarifelerinden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.
  Tarifeden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler ve şehit yakınları faydalanabilir.
  Tarifeye kayıt ve geçiş işlemleri Avea Bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilir.
  Tarife aylık ücreti 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL'dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
  27.01.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL'dir.
  Tarife kapsamındaki ilk 6 ay boyunca, aylık 29 TL tarife ücretinin yansıtılacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşterilerin ilgili fatura dönemindeki aylık ücretleri tarifede kaldıkları gün sayısına oranlı olarak 35 TL üzerinden hesaplanır.
  İlk 6 ay indirimli aylık ücret uygulamasından her abone yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  Süper Kamu tarifesinden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alma hakkına sahiptir. Kamu hattı olan abonelerin mevcut hatları bu limite dahildir.
  Her fatura döneminde yurt içi her yönle 1000 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.
  Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.
  Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
  Diğer bütün Avea Kamu tarifelerindeki aboneler de Süper Kamu tarifesindeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler.
  Faturalı ve faturasız tarifelerden Süper Kamu Tarifesi'ne geçişte, abonenin üzerindeki diğer indirimler iptal olur.

  Kimler yararlanabilir?
  Tarifeden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş, faturasız tarifelerden geçiş ve faturalı Kamu tarifelerinden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.

  Tarifeden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler ve şehit yakınları yararlanabilir.

  Nasıl abone olabilirim?
  Tarifeye, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak müşterilerin Aveya bayilerine yanlarında kimlik belgeleri ve adlarına düzenlenmiş bir fatura ile gelmeleri yeterlidir. Avea bayi listesine ulaşmak için tıklayınız.

  Tarifeye, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak tüm Kamu çalışanları ve emeklileri, Avea bayilerine aşağıda belirtilen kamu çalışanı veya emeklisi olduklarına dair belgelerden birini getirerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

  Tarifeye, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Kamulu bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir Avea Kamu hattından en fazla 3 referans gösterilebilir. Detaylar için tıklayın.

  Halen Avea Kamu tarifelerinden* birini kullanıp tarife değiştirmek isteyen müşterilerimiz, "SUPER" yazıp "2010"a ücretsiz SMS atarak tarife geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler.

  Abonelik için gerekli belgeler
  Tarifeye, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak bireysel müşteriler için;


  1 adet nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi
  1 adet adlarına düzenlenmiş güncel fatura
  Bayide okunup imzalanabilen abonelik sözleşmesi veya numara taşıma talep formu

  Tarifeye, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak Kamu çalışanları ve emeklileri için;

  Kamu çalışanları ile özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlardan; kurum kimliği veya onama formu
  Kamu emeklilerinden; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge
  Noterlerden; noterde çalıştığını gösterir belge
  Muhtarlardan; muhtar kimlik kartı
  Baroya kayıtlı avukatlardan; avukat kimlik belgesi
  Polis Akademisi ve TSK Öğrencilerinden; Polis Akademisi/TSK öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi
  Türk Eczacıları Birliği üyelerinden; Türk Eczacıları Birliği üye kartı
  Gazilerden; gazi serbest dolaşım kartı veya emekli sandığı tanıtım kartı
  Şehit yakınlarından; şehit yakınlığı belgesi veya emekli sandığı tanıtım kartı

  *Avea Kamu tarifelerimizden "Sınırsız Kamu" tarifesi kamu çalışanı veya emeklisi olmayan bireysel müşterilerimizin de kullanımına açıktır. Sınırsız Kamu tarifesini kullanan bireysel müşterilerimizin Süper Kamu tarifesine geçmek için kamu kimliği ibraz etmeleri gerekmektedir.

  Aylık ücret 29 TL*

  Her yöne ücretsiz görüşme süresi 1000 dk

  Ücretsiz süre bittikten sonra 29 Kr / Dakika

  SMS 40 Kr / SMS  * Süper Kamu tarifesi aylık ücret 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL'dir.
  27.01.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL'dir.

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  Tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

  Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

  Süper Kamu tarifesinde ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  Süper Kamu Tarifesi Nedir?
  Avea'nın çok uygun fiyata her yöne 1000 dakika konuşturan çok avantajlı Kamu Tarifesidir.

  Tarifenin aylık ücreti ne kadardır?
  6 fatura dönemi boyunca KDV,ÖİV dahil 29 TL, sonrasında KDV, ÖİV dahil 35 TL'dir.

  27.01.2011 tarihi sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti KDV,ÖİV dahil 35 TL'dir.

  Tarifemdeki heryöne dakikalarım hangi aramalar için geçerlidir?
  Tarifenizdeki heryöne 1000 dakikanız yurtiçi tüm görüşmelerinizde yani Avealılarla, diğer operatörlerle ve ev/iş numaralarıyla yapılan aramalarda geçerlidir. Yurt dışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamaz.

  Süper Kamu tarifesine nasıl geçerim?
  - Yeni hat alarak, farklı bir operatörden numara taşıma yoluyla veya faturasız bir Avea tarifesinden Süper Kamu tarifesine geçmek istiyorsanız Avea bayilerine giderek kamu kimliği ibraz etmek gerekmeksizin,
  - Tarife geçiş işlemi ile Süper Kamu tarifesine geçmek isteyen Avea faturalı bireysel hat sahibiyseniz; Avea bayilerine giderek ve kamu kimliği ibraz ederek, ya da kamu kimliğiniz yoksa referans sistemini kullanarak,
  - Avea Kamu tarifelerinden herhangi birinde hat sahibiyseniz, Avea bayilerine başvurup kamu kimliği göstermeden, Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da SMS tarife geçiş kanalını kullanarak,

  Tarife geçiş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Detaylar için lütfen "Abonelik" sekmesini inceleyiniz.

  Kurumsal aboneyim, tarifeye geçebilir miyim?
  Süper Kamu tarifesi sadece bireysel abonelerimize açık bir tarifedir. Kurumsal hattınız sizin üzerinizeyse ve bireysel Avea abonesi olmak isterseniz Avea bayilerinden bireysel aboneliğinizi başlatıp kamu kimliği ibraz ederek Süper Kamu tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Ya da yeni bir bireysel faturalı hat alarak kamu kimliği ibraz etmek gerekmeksizin bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

  Tarife değişikliği ile Süper Kamu tarifesine geçersem ücret öder miyim?
  Hayır, Süper Kamu Tarifesine geçiş ücreti bulunmamaktadır.

  Bir fatura dönemi içerisinde birden fazla tarife değişikliği yapabilir miyim?
  Bir ay içerisinde sadece bir kez tarife değişikliği yapabilirsiniz, hattınızı yeni aldıysanız ilk faturanız çıkmadan başka bir tarifeye geçiş yapamazsınız.

  Süper Kamu tarifesine geçince fatura kesim tarihim değişir mi?
  Fatura kesim tarihiniz değişmeyecektir.

  Fatura kesim tarihine birkaç gün kala tarifeye kayıt olursam, fatura ücretim nasıl hesaplanır?
  Tarife ücreti tarifeye geçişiniz ile fatura kesim tarihi arasında tarifede kaldığınız güne göre hesaplanır. Örnek: Ayın 12'sinde tarifeye geçiş yaptınız, fatura kesim tarihiniz olan 22'sine kadar 10 günlük süre boyunca tarifeden faydalandığınız için tarifenin 10 günlük aylık ücretini ödersiniz.

  Kalan dakika miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
  "SES" yazıp 6000'e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

  Kalan ücretsiz dakikalar sonraki fatura dönemine devreder mi?
  Kullanılmayan dakikalarınız fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

  Ücretsiz dakikalarım bittikten sonra nasıl ücretlendirilirim? Tarifenin SMS ücreti ne kadardır?
  Ücretsiz heryöne dakikalarınız bittikten sonra yapacağınız görüşmelerin dakikası 29 Krş olarak ücretlendirilir. Süper Kamu tarifesinde atacağınız SMS'ler 40 Krş/adet olarak ücretlendirilir.

  Hattımı başka bir hatta yönlendirdiğimde nasıl ücretlendirilirim?
  Yönlendirme yapılan numara ile yapılan görüşmeler her yöne dakikalarınız üzerinden düşecektir.

  Özel servis numaralarını aradığımda nasıl ücretlendirileceğim?
  444 ile başlayan numaraların ücretlendirilmesi sabit hatlar yönüne arama olarak değerlendirilir ve heryöne dakikalarınızdan düşecektir. Özel servis numaralarının ücretlendirmeleri birbirinden farklı olup yer aldığı gibidir. Ayrıca; tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

  Süper Kamu tarifesine geçtikten sonra faturalı 1.000 + 10.000, 30, 50 ya da 150 SMS Paketlerine kayıt olabilir miyim?
  Evet, istediğiniz SMS paketinden faydalanabilirsiniz.

  Süper Kamu tarifesine geçtikten sonra TümEvİş ve TümEvİşAvea konuşma paketlerine de kayıt yapabilir miyim?
  Hayır, Süper Kamu tarifesi ile beraber TümEvİş ve TümEvİşAvea konuşma paketleri kullanılmamaktadır.
  Düzenleyen DMC : 25-03-2011 at 23:29 Sebep: Abone Alımı Tekrar Başlamıştır...

 2. #2
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  11-01-2006
  Mekan
  01 Adana
  Mesajlar
  995
  Üye No
  174564

  Ek Olarak ; Kamu kimliksiz bu tarifeye geçebilirsiniz durmayın size en yakın Avea Bayisine müracat edin 1000 Dak Vodafone'de 40 Tl Yerine Avea'ya Geçin 29.00 Tl Ödeyin...

 3. #3
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  04-12-2008
  Mekan
  81 Düzce
  Mesajlar
  5,746
  Kan Grubu
  0 Rh ( - )
  Üye No
  470881

  habire reklam yapmanın anlamı yokki..

 4. #4
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  11-01-2006
  Mekan
  01 Adana
  Mesajlar
  995
  Üye No
  174564

  Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mertkoc81 Mesajı Göster
  habire reklam yapmanın anlamı yokki..

  Var hemde çok var yazık insanlara neden fazla fazla para ödesinler Avea benim babamın oğlunun değil,fakat ama böyle insanları ayıktırmıya ayıktırmıya geriliyoruz ilerlemiyoruz..

 5. #5
  Banned Member
  Giriş Tarihi
  06-07-2008
  Mekan
  01 Adana
  Yaş
  37
  Mesajlar
  721
  Kan Grubu
  0 Rh ( + )
  Üye No
  443224

  git reklamı avea sayfasında yap burası vodafone dikkatini çekerim.

 6. #6
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  16-07-2010
  Mekan
  38 Kayseri
  Yaş
  39
  Mesajlar
  1,128
  Kan Grubu
  AB Rh ( + )
  Üye No
  536580

  güzel haber 1000 dk 29 lira süpermiş yarın bi uzanayım avea bayisine

 7. #7
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  29-06-2008
  Mekan
  06 Ankara
  Mesajlar
  6,586
  Üye No
  442137

  Süper kamu Tarifesi

  Avea'dan görülmemiş Kamu tarifesi! Her yöne tam 1000 dakika ayda sadece 29 TL.

  Bu avantajlı tarife kısa bir süre için Avea'ya gelen herkese açık! Yanlış okumadınız, şimdi Kamulu olmasanız da bu tarifeden yararlanabilirsiniz!


  Bu teklif 28 Şubat 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  Tarife yeni aktivasyona, Numara Taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut tarifelerden geçişe açıktır.
  Tarifeden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.
  Tarifeden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler ve şehit yakınları faydalanabilir.
  Süper Kamu tarifesinden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alma hakkına sahiptir. Kamu hattı olan abonelerin mevcut hatları bu limite dahildir.
  Tarifeye kayıt ve geçiş işlemleri Avea Bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  Tarife aylık ücreti 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL'dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
  Her fatura döneminde yurt içi her yönle 1000 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.
  Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.
  Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
  Diğer bütün Avea Kamu tarifelerindeki aboneler de Süper Kamu tarifesindeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler.
  Tarife kapsamındaki ilk 6 ay boyunca, aylık 29 TL tarife ücretinin yansıtılacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşterilerin ilgili fatura dönemlerindeki aylık ücretleri tarifede kaldıkları gün sayısına oranlı olarak 35 TL üzerinden hesaplanır.
  27.01.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL'dir.

  Kimler yararlanabilir?

  Tarifeden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.

  Tarifeden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler ve şehit yakınları yararlanabilir.

  Nasıl abone olabilirim?

  Tarifeye, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak müşterilerin Aveya bayilerine yanlarında resmi kimlikleri ve adlarına düzenlenmiş bir fatura ile gelmeleri yeterlidir. Avea bayi listesine ulaşmak için tıklayınız.

  Tarifeye, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak tüm Kamu çalışanları ve emeklileri, Avea bayilerine aşağıdaki belgeleri getirerek ve bir abonelik sözleşmesi doldurarak kamu tarifelerimizden faydalanabilirler.

  Tarifeye, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Kamulu bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir Avea Kamu hattından en fazla 3 referans gösterilebilir. Detaylar için tıklayın.

  Halen Avea Kamu tarifelerinden* birini kullanıp tarife değiştirmek isteyen müşterilerimiz, Avea bayilerine başvurup kamu kimliği göstermeden veya Müşteri Hizmetlerini arayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

  Abonelik için gerekli belgeler

  Tarifeye, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak bireysel müşteriler için;

  1 adet nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi
  1 adet adlarına düzenlenmiş güncel fatura
  Bayide okunup imzalanabilen abonelik sözleşmesi veya numara taşıma talep formu

  Tarifeye, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak Kamu çalışanları ve emeklileri için;

  Kamu çalışanları ile özel sağlık ve eğitim kurumlarında çalışanlardan; kurum kimliği veya onama formu
  Kamu emeklilerinden; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge
  Noterlerden; noterde çalıştığını gösterir belge
  Muhtarlardan; muhtar kimlik kartı
  Baroya kayıtlı avukatlardan; avukat kimlik belgesi
  Polis Akademisi ve TSK Öğrencilerinden; Polis Akademisi/TSK öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi
  Türk Eczacıları Birliği üyelerinden; Türk Eczacıları Birliği üye kartı
  Gazilerden; gazi serbest dolaşım kartı veya emekli sandığı tanıtım kartı
  Şehit yakınlarından; şehit yakınlığı belgesi veya emekli sandığı tanıtım kartı

  Aylık ücret 29 TL*

  Her yöne ücretsiz görüşme süresi 1000 dk

  Ücretsiz süreler bittikten sonra 29 Kr / Dk

  SMS 40 Kr / SMS


  * Süper Kamu tarifesi aylık ücret 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL'dir.

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  Tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

  Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 8. #8
  New Member
  Giriş Tarihi
  19-12-2007
  Mekan
  38 Kayseri
  Yaş
  44
  Mesajlar
  12
  Kan Grubu
  0 Rh ( + )
  Üye No
  406879

  avea nın bayisimisin nesin
  bu kadar çok reklam yaptığına göre...

 9. #9
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  30-01-2011
  Mekan
  16 Bursa
  Yaş
  51
  Mesajlar
  668
  Kan Grubu
  AB Rh ( + )
  Üye No
  554067

  her yerde çekmiyo. istediği kadar ucuz tarife versin konuşamadıktan sonra ne işe yarar. bu dönem hem fiyat hem kalite olarak vodafone. turkcell bile abone kaybettikçe vericilerini tek tek kapatmaya başladı.

 10. #10
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  29-06-2008
  Mekan
  06 Ankara
  Mesajlar
  6,586
  Üye No
  442137

  Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi koraykrk Mesajı Göster
  avea nın bayisimisin nesin
  bu kadar çok reklam yaptığına göre...
  :smiles3:

 11. #11
  New Member
  Giriş Tarihi
  21-01-2007
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  53
  Mesajlar
  26
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  310625

  Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi vejdiye Mesajı Göster
  her yerde çekmiyo. istediği kadar ucuz tarife versin konuşamadıktan sonra ne işe yarar. bu dönem hem fiyat hem kalite olarak vodafone. turkcell bile abone kaybettikçe vericilerini tek tek kapatmaya başladı.
  doğru söze ne denir çekmediiği bişey değil barisöznde dursalar eski kamu hattına ne oldu hani 300 dakka heryöne kamulularla sınırsız 2011 sonuna kadar sabit ücret diye reklamı vardı ancak reklamda şuda yazıyordu 444 LÜ HATLARI ARAMAK 300 DAKKANIN İÇİNDE yazıyordu. palavra iki ay verilen dakkaları doldurmadığım halde ek fatura gelince aradım yalan reklam olduğu 444 lü hatları aramak üçretliymiş. arama sınırlamasıda koydular eh dururmuyum hemen hattımı taşıdım vadofone yaşasın rekabet

 12. #12
  New Member
  Giriş Tarihi
  01-04-2010
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  44
  Mesajlar
  12
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  528368

  iyimisin

  Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi murat tekin Mesajı Göster
  git reklamı avea sayfasında yap burası vodafone dikkatini çekerim.
  iyimisin. Avea burası

 13. #13
  Member
  Giriş Tarihi
  27-01-2005
  Mekan
  07 Antalya
  Yaş
  63
  Mesajlar
  78
  Üye No
  66296

  arkadaşlar benim ocak 2011 faturası 20tl ufakta kusurlu rakam vardı ama bunun içinde yarım saata yakın bankamla görüşmem var yani 444 lü numara bazı arkadaşlar 444 lü numaraları aramada ayrı ücretleniyor diyor bende öyle bir şey olmadı acaba kişiye özelmi fiyatlandırıyorlar.

 14. #14
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  08-06-2007
  Mekan
  37 Kastamonu
  Mesajlar
  1,722
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  356203

  bakın ilk 6 ay sadece 29 lira 6 aydan sonra 35 e çıkıyor gözardı etmeyin.

 15. #15
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  26-02-2004
  Mekan
  42 Konya
  Mesajlar
  648
  Üye No
  4640

  Güzel tarife ben de geçtim.

 16. #16
  Adviser
  Giriş Tarihi
  10-03-2008
  Mekan
  34 İstanbul
  Mesajlar
  8,850
  Kan Grubu
  B Rh ( + )
  Üye No
  423904

  Bende geçtim, istanbul anadolu yakasındayım ve HER YERDE CEKIYOR

 17. #17
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  30-01-2005
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  46
  Mesajlar
  1,553
  Kan Grubu
  A Rh ( - )
  Üye No
  67772

  anlamadıgım şimdi 5 hat alsam aveadan ve hepsi aktif kullanımda olsa hepsine ayrı ayrı 29 tlmi yoksa 5 hat alıp brir aktif digerleri sadece dışardan aramaya açık olunca hepsine aylık 29 tlmi ben bu 5 hat olayını anlamadım?
  birde şu var tabi hani birgün bu faturalar kabarıpda verilen kontörü aşmışsınız derlermi çünkü hernekadar geçmesinizde belirli bri zaman sonra geçtiniz diyip 2 .3 katı fatura yollarlarmı? genelde böyle oluyorda
  Düzenleyen aykut025 : 25-02-2011 at 23:29

 18. #18
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  11-01-2006
  Mekan
  01 Adana
  Mesajlar
  995
  Üye No
  174564

  Kampanya Abone Alımına Kapatılmıştır... Konuya Kilit Lütfen...
  Düzenleyen DMC : 28-02-2011 at 22:58

 19. #19
  Adviser
  Giriş Tarihi
  10-03-2008
  Mekan
  34 İstanbul
  Mesajlar
  8,850
  Kan Grubu
  B Rh ( + )
  Üye No
  423904

  Ben kampanyanın bitiş tarihini uzatırlar diye zannediyordum,
  fakat bu defa gerçekten belirttikleri tarihte bitirdiler..

  Aveanın bitirdiğini gören Vodafona'da benzer tarifesindeki
  bitiş tarihini uzatmadan tarifeyi abone alımına kapattı..

 20. #20
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  27-05-2006
  Mekan
  34 İstanbul
  Mesajlar
  2,236
  Üye No
  219323

  Birbirleriyle rekabet ediyorlar güzel bu ama keşke şu sınırsız internet olayı için de rakabet etseler. Vodafone dışında bunu sunan yok.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuda cevap yazamazsınız
 • Eklenti yapamazsınız
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
 • BB Kodları Açık
 • Smiley'ler Açık
 • Resim Kodları Açık
 • Video Kodları Açık
 • HTML Kodları Kapalı