Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 49 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Tövbeler Tövbesi (ATV)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Tövbeler Tövbesi (ATV)

Atv’de yakında "Tövbeler Tövbesi" adlı yeni bir dizi ekrana gelecek.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Aydın Bulut yaparken, senaryosunu Zülküf Yücel kaleme alıyor.

Sıcak bir mahalle hikâyesini konu alan Tövbeler Tövbesi’nin başrolü için uzun süredir oyunculuğa ara veren Keremcem’e teklif götürüldü.

Keremcem ile Aydın Bulut geçen hafta Cihangir’de iş görüşmesi yaparken görüldü.

Keremcem’in projede rol alıp almayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    301882

Tutmaz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    420584

Keremcem nedir ya :Ç

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-10-2005
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    138728

bencede tutmaz :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Tövbeler Tövbesi haftaya salı ekranlarda

Atv yeni dizisini Öyle bir geçer zaman ki'nin karşısına koyacak.
    Başrollerinde Fulya Zenginer Tuba Ünsal ve Cemal Toktaş'ın yer aldığı Atv?nin yeni dizisi Tövbeler Tövbesi 15 mart Salı günü saat 20.00?de ilk bölümüyle ekrana gelecek. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile yarışacak olan Tövbeler Tövbesi?nin sonrasında, saat 22.00'de ise Aşk ve Ceza yayınlanacak.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272725

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi borakn Mesajı Göster
    Atv yeni dizisini Öyle bir geçer zaman ki'nin karşısına koyacak.
    Başrollerinde Fulya Zenginer Tuba Ünsal ve Cemal Toktaş'ın yer aldığı Atv?nin yeni dizisi Tövbeler Tövbesi 15 mart Salı günü saat 20.00?de ilk bölümüyle ekrana gelecek. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile yarışacak olan Tövbeler Tövbesi?nin sonrasında, saat 22.00'de ise Aşk ve Ceza yayınlanacak.
    atv saçmalamaya başladı artık
    tuttmuş dizilerin saatleriyle oynamak ne demek oluyor yahu?

Ezel'i batırmayı başardılar, sıra Aşk ve Cezaya geldi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Ezel saati 20.00 iken bile reytingleri düşmeye başlamıştı zaten.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-12-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    300925

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ashil Mesajı Göster
    atv saçmalamaya başladı artık
    tuttmuş dizilerin saatleriyle oynamak ne demek oluyor yahu?

Ezel'i batırmayı başardılar, sıra Aşk ve Cezaya geldi
    napalim ashil bizde papatyam`a bakariz sonra ceza ya devam

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    248002

tuba ünsal için izleyeceğim Bir de reklamı çok hoşuma gitti

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Tövbeler Tövbesi Ertelendi

Dizinin yayın tarihi hala belli değil.

Cemal Toktaş , Tuba Ünsal ve Fulya Zenginer'in başrolünü oynadıkları Tövbeler Tövbesi dizisin 15 Mart Salı günü saat 20.00'de yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak son anda karar değiştirildi,15 mart Salı günü saat 20.00'de eskisi gibi Aşk ve Ceza yayınlanacak. Tövbeler tövbesi'nin yayın trihi ise hala belirsiz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Tövbeler Tövbesi Hangi Gün Yayınlanacak?

Atv, yeni dizisinin hangi güne koyacağını bilemedi. Haftalık programında önce, bugün (15 Mart Salı) saat 20:00'da gösterilen ilk yayın, ikinci bir hamleyle 22 Mart Salı olarak gösterildi ama fragmanda bambaşka bir gün ilan edildi. Umarız dizi için bu son değişikl****r.

Başrollerini Cemal Toktaş, Tuba Ünsal ve Fulya Zenginer'in paylaşacağı Tövbeler Tövbesi, Çocuklar Duymasın'ın ikinci günü olan Cuma akşamı yayına girecek. Çocuklar Duymasın'ın ikinci bir gün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz belli değil.

Tövbeler Tövbesi ilk bölümüyle 18 Mart Cuma akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında olacak.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272725

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi borakn Mesajı Göster
    Atv, yeni dizisinin hangi güne koyacağını bilemedi. Haftalık programında önce, bugün (15 Mart Salı) saat 20:00'da gösterilen ilk yayın, ikinci bir hamleyle 22 Mart Salı olarak gösterildi ama fragmanda bambaşka bir gün ilan edildi. Umarız dizi için bu son değişikl****r.

Başrollerini Cemal Toktaş, Tuba Ünsal ve Fulya Zenginer'in paylaşacağı Tövbeler Tövbesi, Çocuklar Duymasın'ın ikinci günü olan Cuma akşamı yayına girecek. Çocuklar Duymasın'ın ikinci bir gün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz belli değil.

Tövbeler Tövbesi ilk bölümüyle 18 Mart Cuma akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında olacak.
    atv kendi kendini batırmaya çalışıyor
    Çocuklar Duymasın cuma akşamında iyi rating alıyordu, hatta Gönülçelen'in performanısnı bile yükseltmişti :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Böylece Çocuklar Duymasın'da herhalde tekrar eskisi gibi 1 güne iner heralde:)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Tövbeler Tövbesi'ne Maç Engeli

Atv'nin yeni dizisi Tövbeler Tövbesi bu hafta da yayına başlayamıyor.

Geçtiğimiz Salı akşamı ekranlara geleceği ilan edilen Tövbeler Tövbesi, bir sonraki hafta Salı'ya ertelenmiş, sonra yayınlanan fragmanda yayın günü bu hafta Cuma, yayın saati ise 20:00 olarak ilan edilmişti ama Galatasaray - Fenerbahçe Maçı işleri değiştirdi. Maçtan dolayı Tövbeler Tövbesi'nin ilk yayını bir sonraki hafta Cuma akşamına kaldı.

Tövbeler Tövbesi, ilk bölümüyle 25 Mart Cuma akşamı saat 20:00'da ekranlarda olacak.

(Yahu bu dizinin derbiyle ne alakası var anlamadım:smiles7: sanki derbiyi Atv yayınlıyor:))

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Tövbeler Tövbesi dizisinin heyecanı yaşanıyor

Dizide, arabeskten pop ve alaturkaya 60 ve 70'lere damgasını vuran şarkılar söylenecek.

Senaryosunu Zülküf Yücel'in yazdığı Tövbeler Tövbesi Türk insanının değerlerini ekrana taşıyor.

Soner Can / STAR

Proje tasarımı ve senaryosunun altında Zülküf Yücel imzası bulunan ?Tövbeler Tövbesi? 25 Mart?ta atv?de yayınlanmaya başlayacak. Aydın Bulut?un yönettiği dizide aralarında Cemal Toktaş, Tuba Ünsal, Fulya Zenginer, Füsun Demirel, Rıza Akın, Cihat Tamer, Ruhsar Öcal ve Bedia Ener?in de bulunduğu isimler rol alıyor. Bir dönemin kült film ve romanlarını ele alan diziyi senarist Yücel?le söyleştik...

Senarist olarak sizi tanıyalım.

Mimar Sinan Sinema-TV?de okurken kendi kısa filmlerimizi yazıp çekmek gibi bir zorunluluğumuz vardı. Oradan başladı yazma macerası, sonra da sektörde devam ettim. Aslında beni dizi işlerine bulaştıran Tomris Giritlioğlu?dur. İlk dizimi bana o yazdırmıştı. ?Azad? diye bir dizi yapmıştık 2001?de. Bugün baktığımda televizyon dizisi olarak aşırı idealist bir projeymiş diyorum. Sonrasında ?Hadi Uç Bakalım?, ?Pertev Bey?in Üç Kızı?, ?Affedilmeyen?, ?Kara Yılan?, ?Hanımın Çiftliği? gibi diziler var.

İzleyicisinin alaturka kültürüne bağlılığını neyle açıklarsınız?

Halkın alaturkaya ilgisi hep var ve bundan kopması da mümkün değil. Çünkü kültürünün kökleri bir şekilde hep o tarafa bağlı. Türk dizilerini kendi tarihsel sürecinde şöyle bir gözünüzün önüne getirirseniz, başlangıçtan beri kullandığı dilin ve anlatım biçiminin hep alaturkaya yakın ve Yeşilçam izleğinin devamı olduğunu göreceksiniz. Günümüz dizi sektörü ise bunu roman anlamında yeni keşfetti. Bizim seyircimiz masalsı anlatımı seviyor ve masalsı anlatım da en çok alaturka kültürümüzle örtüşüyor. Bir de şu var tabi: günümüzde sokağı anlatan roman yazılmıyor. Bireyden hareketle toplumu anlatma çabasında olan bir çok roman sadece bireyde takılıp kalıyor. Roman olmayınca sinema da, dizi de olamıyor tabi.

Dizideki alaturka ağırlığının, seyirci kitlenizi 35 yaş üzerine çekme ihtimali yok mu?

Hikayesi itibariyle 7?den 70?e herkesin izleyebileceği bir dizi olacak ?Tövbeler Tövbesi?. Gençlerin fazla aşina olmadığı, ya da kulağına şöyle bir çalınmış ama kimin söylediğini bilmediği şarkıları bu diziyle keşfetmesini istiyoruz.

Her bölümün farklı bir müzikal tadı olacağı söyleniyor?

Doğrudur... Her bölümde klasikleşmiş arabesk şarkılardan, 70?lerin pop şarkılarına kadar hemen hemen her tarzda müzik olacak. Bölüm içinde üç ayrı klip izleyecek seyircilerimiz. Bu kliplerde kullanacağımız şarkıları orijinal versiyonlarıyla kullanacağız. Mesela seyircilerimiz ?Sürünüyorum? şarkısını Gülden Karaböcek?ten, ya da ?Bana Sor?u Ferdi Tayfur?dan orijinal hallerinde dinleyecekler.

Bugünün dizisi sokağa ve insana uzak

Zülküf Yücel, ?Ertem Eğilmez zamanın Türkiye?sine ayna tutan bir sinemacıydı? diyor ve ekliyor: ?Eğer yaşasa ve dizi yapıyor olsaydı onun dizilerinde günümüz Türkiye?sinin yansımasını görürdük diye düşünüyorum. Bizim şu anda yaptığımız dizilerin en büyük eksiği budur. Sokağı, toplumu, toplumun dertlerini, problemlerini anlatmıyor hiçbir dizimiz. Karakterler sanki başka bir gezegende yaşıyor, olaylar o gezegende geçiyor gibi.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    535302

Bu arada reklamını gördüm Cuma 20.00'de başlıyor. Çocuklar Duymasın ne olacak bilmiyorum ya tekrar 1 güne iner yada başka güne koyarlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    262568

Ben beğendim..çok müzikal bir dizi olmuş..

Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    445833

İzledim güzel bi dizi şimdilik.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

müzikleri çok güzel

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    414196

Atv tövbeler tövbesi adlı dizinin yayın gününü değiştirmiş

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim.Ben televizyondaki dizi furyasını pek sevmeyen ve çok fazlada dizi seyretmeyen biriyim.Son zamanlarda atv de yahşi cazibe ve tövbeler tövbesi isimli dizilerini izliyordum.Tövbeler tövbesi adlı dizinin bugün 3. bölümü yayınlanacaktı.Baktım çocuklar duymasın oynuyor.Daha önce 8 nisan cuma günü saat 20:00 tövbeler tövbesi adlı dizi yayınlanacak diye fragmanlar dönmüştü.Bu gün bi baktım çocuklar duymasın çıktı.atv ye telefon ettim.Dizinin yayın gününün değiştiğini ve ne gün yayınlanacağının belli olmadığını belirttiler.Madem yayınlamayacaksın ne diye tanıtıcı fragman döndürüp hevesimizi kursağımızda bırakıyorsun.
    Bu dizi yeni bir dizi olmasına ve 2. bölüm yayınlanmasına rağmen A-B grubunda 13. olmuş.

<script src='http://img862.imageshack.us/shareable/?i=atv.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

<script src='http://img857.imageshack.us/shareable/?i=tvb.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    Düzenleyen aliok1 : 08-04-2011 at 20:51 Sebep: düzenleme

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık