Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: 2 receiver aynı anda

Member
    Giriş Tarihi
    10-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    50557

2 receiver aynı anda

slm arkadaşlar.bir problemim var foromu aradım çözüm bulamadım.Sunny dsmart uydu alıcım var.bir de dt kutum var yasal üyeliğim var.problemim şu. Uydudan gelen tek kablo ile aynı anda 2 receiveri nasıl kullanabilrim.Uydu dan gelen kabloyu çoklayabilirmiyimTv msony bravia .2 receiveri uydu kablosu ile birbirine bağlıyorum.ududan gelen kablo sunny de takılı iken sunny gösteriyo dt kutusu lig tv yi ve bazı kanalları göstermiyo bazı kanalları göösteriyo.uydudan gelen kabloyu dt kutuya taktığımda dt gösteriyo sunny göstermiyo sinyal yok hatası veriyo.receiverlar ayrı ayrı scartla tv ye bağlı bu arada.her defasında kablo söküp takıyorum.Çok zor oluyo.Bir çözüm yolu söylerseniz sevinirim.lnb den gelen kabloyu çoklayıp receiver lara ayrı ayrı bağlayabilirmiyiz acaba.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-03-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    198003

merhaba evet beğlarsın araya bir t koyarsın fakat iki cihazı açık tutamassın bildiğim kadarıyla birini kapatırsın tamamen diğerini seyredersin eğer merkezi sistem değilse antenin çift çıkışlı bir elenbi takabilirsin rahat rahat seyredersin kolay gelsin iyi geceler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    470881

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız