Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: skystar usb tipi nagra acarmı?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25007

skystar usb tipi nagra acarmı?

pci kart yerine skystar kartin usb tipini kullanarak tv globo (globo international - nagravision) acabilen varmi acaba? notebook ile kullanilacak bu nedenle pci yerine usb donanim gerekiyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2006
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231333

donanımı kullandığın şifre çözüc kartlar için kullanırsın onun dışında şifreli kanalları izlemen için ayriyeten donanım gereksinimi yoktur forumda paylaşılan hazır plugins dosyalarını kullanabilirsin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25007

cevap için teşekkür ederim, ancak ben ne söylemek istediğini anlamadım. oysa sorumun yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum. yine de yazayım, forumda paylaşılan plugin dosyalarını kullanarak usb porttan takılan skystar donanımı ile nagravision şifreli tv globo international kanalını seyretmek mümkün mü?

ha bu arada yazayım, normal pci tip kart kullanarak masaüstü bilgisayarda ben bunu yıllardır yapıyorum, dvb viewer üzerinde vplug kullanarak. Aynı şeyi şimdi notebooka bağlı usb tip skystar ile yapabilirmiyim, bana yapabilen varsa yazarsa memnun olurum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

yapıyormuşsun zaten

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25007

ben pci tip skaystar ile yapıyorum, USB tip skystar ile yapabilir miyim, yapan varmı diye de soruyorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2008
    Mekan
    58 Sivas
    Üye No
    419843

PCI DVB-S kart ile yapabildiğin herşeyi, USB DVB-S ile yapabilirsin....
    yani aralarında bu anlamda bir fark söz konusu değil...

Eğer kеyler aktif olmasına rağmen, kanalı açamadıysanız, vplug'u SoftCSA ile MDplugins klasörü içerisinde kullanmanız gerekecektir. Direkt plugins'teki Vplug bazı kanalları çözmeyebiliyor.(Dvbviewer için)
    Düzenleyen malcolm58 : 02-02-2011 at 14:13

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2006
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231333

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yenicem Mesajı Göster
    cevap için teşekkür ederim, ancak ben ne söylemek istediğini anlamadım. oysa sorumun yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum. yine de yazayım, forumda paylaşılan plugin dosyalarını kullanarak usb porttan takılan skystar donanımı ile nagravision şifreli tv globo international kanalını seyretmek mümkün mü?

ha bu arada yazayım, normal pci tip kart kullanarak masaüstü bilgisayarda ben bunu yıllardır yapıyorum, dvb viewer üzerinde vplug kullanarak. Aynı şeyi şimdi notebooka bağlı usb tip skystar ile yapabilirmiyim, bana yapabilen varsa yazarsa memnun olurum.
    anlaşılmayacak bir durum yok zaten pcı kartlar ile bu işi yapmışsın değişen bir durum yok ben daha önce ss2 pcı tv kart ile bu işlemi yaparken şimdi prof dvb-s2 7500 usb ile yapıyorum. Daha önce de ss2 usb ve ss3 sigma usb ile de denedmi sorunsuz oluyor.

yapman gereken daha önce pcı için kullandığın plugin klasörünü kopyalayıp usb kartı için kullanacağın program dvb viewer ise onun içine atmaktır.
    Düzenleyen bedirhan ünip : 01-02-2011 at 17:48

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25007

cevap ve açıklamalar için teşekkür ederim.

New Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    318976

arkadaşlar sıkaysıtar 2usb hd cı dıye bır cıhaz aldım pc yenıden kurdum ve usb den takarak cıhazı tanıtıtım kendi pıroğramı olan dvb vıver sorunsuz çalışıyor fakat ben eskı kartımda olduğu gıbı pırog dvb yuklemek ıstedım ama pırog dvb ye bir turlu bu karı gosteremedım aygıt lısyesınde yok olanlarada çalışmıyor bana bu cıhazı goren bir pırog varmıdır lut fen yardım acele cevap belıyorum herkese selam

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı