Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 1 mesajdan 1 ile 1 arası

Konu: lcd tv ekran sorunu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    553995

toshiba lcd tv yardım

slm arkadaşlar geçen hafta itibariyle toshiba 40BV700 model 102 ekran lcd aldım,bugümlerde farkettim ekranın sağ üst köşesinde kasayla ekran arasında boşluk var ve burdan ekrana doğru bir ışık huzmesi yayılıyor özellikle karanlık sahnelerde,elimle dokunduğumda kayboluyor orda bir boşluk olduğu bariz şekilde ortada ayrıca tvye karşıdan baktığmda siyah ekrandayken dört bir yanında bu ışık huzmelernin olduğunu görüyorum sanki ekranda bir baskı varmış gibi,kasadaki açıklığa yandan baktığımda açık yerden beyaz ışık resmen görünüyor,bugun servısı aradım adam bana dıyor esneme payıdır bazı modellerde vardır gibi sacma sapan seyler anlattı sankı gelıp görmüş gibi,aldığım yerde baktım aynı modele boşluk falan yok anlattım şikayetimi servisin gelip rapor tutması lağzım dediler tekrar aradım servisi adam herşeye rapor tutamam fabrikya gönderirim sorun bulurlarsa yapılır diyor adam nerdeyse kavga etcek benle,konuyu acamamın sebebı aranızda böyle bir sorunla karşılaşan varmı fabrikadan sorun yok diye gelirse ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
    Düzenleyen blue74 : 30-01-2011 at 01:20

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı