Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: win xp sp 3 usb sorunu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    537820

win xp sp 3 usb sorunu

ye ga 4624 kullanıcısıyım win xp sp3 yüklü bilgisayarıma cihazı bagladıgımda
    bu donanım yüklenemiyor
    bu donanımı yüklerken sorun oldu
    disk sürücüsü
    aygıt yüklenmesi sırasında birhata olustu
    sistem belirtilen dosyayı bulamıyor........... diye uyarı alıyorum
    bilgasayarım logosuna cift tıkladıgımda cihazı cikarılabilir disk(G:)olarak görüyorum bu cihazın 2gb lık flash ı oluyor.ama cihaz üzerinde 16 gb lık ikinci hafıza kartını görmüyor ve yeni donanım bulma sihirbazı devamlı karsıma cıkıyor son deyüp kapatınca hızlı baslat cubugunda >yeni donanım bulundu (genel birim) > olarak uyarı veriyor ona tıkladıgım zaman sihirbaz birdaha karsıma cıkıyor buislemi birkac kez yaptıktan sonra 16 gb lık hafıza kartımı da h: olarak görüyor fakat bu sefer tamam deyüp acık olan sihirbaz penceresini son deyip kapattıgımda 16 gb lık h: sürücüsü kayboluyor
    yaptıklarım:
    1- 16 gb lık kartın icine pnd kopyasını attıgım icin cihazda ayarlarımdan secimi storage card olarak düzenledigimden dolayı navigasyonu user navi üzerinden kullanıyorum cünkü cihaz kartının dolmasını istemiyorum bu tavsiyeyi de sitenizden temin etmistim
    2- servis pak 2 li versiyonda sıkıntı yasamazken bilgisayarıma format atıp sp 3 win xp kurdum
    cihaz icin gerekli olan ex fat dosyası elim de oldugu icin onuda bilgisayara kurdum naviextrası da kurdum ama güncelleme icin baglantı yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. biraz uzun oldu kusura bakmayın Doktora ne verirseniz ilacınızı o denli dogru alırsınız düsüncesiyl e SAYGILARIMLA

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pecetos Mesajı Göster
    bu donanım yüklenemiyor
    disk sürücüsü
    bilgasayarım logosuna cift tıkladıgımda cihazı cikarılabilir disk(G:)olarak görüyorum bu cihazın 2gb lık flash ı oluyor.ama cihaz üzerinde 16 gb lık ikinci hafıza kartını görmüyor ve yeni donanım bulma sihirbazı devamlı karsıma cıkıyor son deyüp kapatınca hızlı baslat cubugunda >yeni donanım bulundu (genel birim) > olarak uyarı veriyor ona tıkladıgım zaman sihirbaz birdaha karsıma cıkıyor buislemi birkac kez yaptıktan sonra 16 gb lık hafıza kartımı da h: olarak görüyor fakat bu sefer tamam deyüp acık olan sihirbaz penceresini son deyip kapattıgımda 16 gb lık h: sürücüsü kayboluyor
    yaptıklarım:
    1- 16 gb lık kartın icine pnd kopyasını attıgım icin cihazda ayarlarımdan secimi storage card olarak düzenledigimden dolayı navigasyonu user navi üzerinden kullanıyorum cünkü cihaz kartının dolmasını istemiyorum bu tavsiyeyi de sitenizden temin etmistim
    2- servis pak 2 li versiyonda sıkıntı yasamazken bilgisayarıma format atıp sp 3 win xp kurdum
    cihaz icin gerekli olan ex fat dosyası elim de oldugu icin onuda bilgisayara kurdum naviextrası da kurdum ama güncelleme icin baglantı yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. biraz uzun oldu kusura bakmayın Doktora ne verirseniz ilacınızı o denli dogru alırsınız düsüncesiyl e SAYGILARIMLA
    SD karttaki PND klasörünü cihazın flash'a kopyalayıp sd kartı cihazdan çıkartıp toolbox'a öyle baglanın..
    Düzenleyen Murat Abatlı : 29-01-2011 at 12:26

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

bu donanım yüklenemiyor
    disk sürücüsü
    yaptıklarım:
    Bu tavsiye'de hangi konuda yazıyor merak ettim doğrusu..:smiles20:Sadece multi medya için sd kartı kullanın tavsiyesi olmuştur,yoksa cihazın flash'ın daki pnd'yi sd karta atıp flash'da bulunan pnd klasörünü silin demez kimse:)

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Ayrıca bu konu'da yardımcı olabilir

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    537820

toolbox sp3 gincellemesi hakkında

ga 4624 cihazım hakkında bilgisayarımda sürücü tanıtma hakkında sorunlarımı iletmistim yaptıgım arastırmada sitenizde mevcut toolbox ın win xp sp2 destekli oldugunu gördüm acaba bunun sp 3 güncellemesi varmı dır

ve bu arada güncellemelerimi yaptım ama sürücü tanınması sorunu hala devam ediyor acaba toolbox ın sp3 özellili olmaması bu sorunu yaratabilir mi SAYGILARIMLA

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

ga 4624 cihazım hakkında bilgisayarımda sürücü tanıtma hakkında sorunlarımı iletmistim yaptıgım arastırmada sitenizde mevcut toolbox ın win xp sp2 destekli oldugunu gördüm acaba bunun sp 3 güncellemesi varmı dır

ve bu arada güncellemelerimi yaptım ama sürücü tanınması sorunu hala devam ediyor acaba toolbox ın sp3 özellili olmaması bu sorunu yaratabilir mi SAYGILARIMLA
    Neden ayrı konu açma ihtiyacı duydunuzki? Bu sorunuzla ilgili yardımcı olacak konu linkini vermiştim..
    Düzenleyen Murat Abatlı : 29-01-2011 at 13:43

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    537820

sorunumun ilkini okudunuz mu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    537820

galiba beni yanlıs anladınız flasdaki pnd klasörünü silmedim o duruyor aynen sadece buradan sd karta kopyaladım ve cihaz baslangıcını da storage card olarak ayarladım ve bu sekilde userNavi yi kullanma olasılıgına eristim.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    537820

dikkatsizligimi hos görün sp3 hakkındaki yazınızı okudum daha dogrusu bu problemin cözülemiyecegi asikar yinede ilginize sonsuz tesekkurler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    442137

bende ne zamandır sürüyo kendi haline bıraktım artık :)

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı